PDA

View Full Version : Novac?

villager
20.12.07, 00:43
Da vas pitam, ima li iko od vas novaca i kako ih dobija? cuo sam od jednog lika da moze "uplatiti" i onda dobije sve, pa me zanima kako drukicje dobiti nesto? :)

coach
20.12.07, 00:51
??????????????????????

veminc
20.12.07, 00:54
Da vas pitam, ima li iko od vas novaca i kako ih dobija? cuo sam od jednog lika da moze "uplatiti" i onda dobije sve, pa me zanima kako drukicje dobiti nesto? :)

A da te taj lik nije pozvao da igraš Travian:confused: Jer ako jeste, kad ti dođeš do 75 stanovnika on dobija zlato:D. To je jedan od "drugih" načina.

P.S. Ako te je pozvao traži mu pola zlata:D.

Freya
20.12.07, 00:54
valjda mislis zlato??????

mozes ga kupiti (pravim novcem) ili pozvati jos nekog da igra preko linka, ali mislim da je to vec negdje napisano

akiš
20.12.07, 02:17
valjda mislis zlato??????

mozes ga kupiti (pravim novcem) ili pozvati jos nekog da igra preko linka, ali mislim da je to vec negdje napisano

Stalno se presvlačiš i ne zna se koje je bolje od kojeg.:D

Freya
20.12.07, 02:21
hvala (smajli koji se stidi)

core
29.12.07, 01:48
wtf, zasto se ne uvedu sankcije i ne ogranice korisnici na max 10 postova dnevno, valjda bi i sami citali sta pisu...

Da vas pitam, ima li iko od vas novaca i kako ih dobija?

nadjes posao i zaradis!

cuo sam od jednog lika da moze "uplatiti" i onda dobije sve, pa me zanima kako drukicje dobiti nesto?
uplatis preko banke na racun i onda dobijes zlato, sa zlatom mozes 25% produkcije dici za svaki resurs itd, gluposti

drugacije mozes dobiti zlato tako sto kazes prijatelju da ti se registruje pomocu ovog linka ili adrese koja se nalazi u desno gornjem uglu plus-zarada zlata- i onda imas dolje

Ako pozovete nove igrače u Travian, možete zaraditi zlata i sa tim zlatom kupiti plus-akaunt ili plus prednosti.

Pozivnice možete poslati preko emaila, ili sa REF-linkovima

jedan sopstveni REF-link:
http://www.travian.ba/?uc=ba1_4115 (ovaj link mozes poslati kome god hoces i ako se on regg i nagura na 75 stanovnika ti imas 20 zlata)

Ili direktno preko emaila:
» Pošalji pozivnicu preko emaila (za upisavanje mailova svojih prijatelja i slanje pozivnica)

U trenutku kada igrač kojeg ste pozvali dosegne populaciju od 75 stanovnika
(u normalnom serveru), ili 250 stanovnika ( u speed serveru), biti ćete nagrađeni sa 20 zlata.Do sad ste zaradili 2400 zlata

ispod pise
Pozvani igrači
Svijet UID Registriran od Stanovnici
1. ba1 xx 02.12.07 >75
2. ba1 xx 02.12.07 >75
3. ba1 xx 26.11.07 >75
4. ba1 xx 26.11.07 >75
5. ba1 xx 02.12.07 >75

to je to... ajdemo lock