PDA

View Full Version : Zlato

VERCINGETORIX
28.12.07, 17:36
nov sam u ovoj igri pa me zanima kako da dodjem do vise zlata? da li ga mogu nekako "zaraditi" ili pljackom osvojiti ili ga moram kupiti?

core
28.12.07, 17:40
kupiti, nemozes ga opljackati, mozes ga takodjer i zaraditi kad se neko registruje na travian na tvoj ref link i prodje 75 stanovnika ti dobijas 20 zlata,,, ako si dovoljno pametan mozes skziti da zaobidjes restrikcije te dojdes do zlata na vrlo brz nacin... ipak je ovo forum traviana.. :D

ejubdragon
28.12.07, 17:41
na pocetku dobijes 35 zlata,mozes zlato kupiti lovom naravno,imas pod tarife kolko kosta.A mozes zaraditi 20 zlata tako sto nekom posaljes onaj mail,ili jednostavno nekom dadnes link koji se nalazi kada odes u zaradu zlata,i taj neko se razvije do 75 stanovnika i ti dobijas to zlato!!

prestize me core

VERCINGETORIX
28.12.07, 17:43
Pretpostavljam da mi ti neces reci kako da zaobidjem restrikcije?

VERCINGETORIX
28.12.07, 17:44
Ok,puno vam hvala,saznao sam sve sto sam trebao...

Zepellin
28.12.07, 18:05
kako 35 ja sam dobio 30!? :(

Mr_Dadox
28.12.07, 18:37
kako 35 ja sam dobio 30!?

:spam:

Vidise da je Flooshu zatrebalo za cevape, i mjesto tebi da dadne on to sebi!!!

:D :D

Mozda nisi vidio i slucajnosi upotrebio 5 comada!!! :)

salex
12.01.08, 03:05
kupiti, nemozes ga opljackati, mozes ga takodjer i zaraditi kad se neko registruje na travian na tvoj ref link i prodje 75 stanovnika ti dobijas 20 zlata,,, ako si dovoljno pametan mozes skziti da zaobidjes restrikcije te dojdes do zlata na vrlo brz nacin... ipak je ovo forum traviana.. :D

Kada spomenusmo zaradu zlata preko tih neki ref linkova interesujeme sledeće:

Dali ako neki igrač kao što sam već našo na jednom drugom forumu postavi link i kada kliknete na njega i registrujete se on zaradi 20 zlata tako može masovno pozivat igrače u igru i obrće biznis.
Toga ima kamaru na gejmerskim forumima.

Dali to povređuje travijan pravila i dali igrač može biti banovan ili kažnjen?

Izgubljena
12.01.08, 23:06
Ako kliknem na "Završi odma izgradnju i istraživanje u ovom selu" na travian plus, hoce li mi naseljenici biti odmah napravljeni? Vazi li to uopste za njih??:confused::confused::confused: