Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 17

Tema: Travian na mobitelu

Tito_Sarajevo
    Gost

Cool Travian na mobitelu

Zdravo svima,

vidim da se ova tema vec uveliko pokrece na drugim forumima ali je ovdje ne nadjoh. Dakle, Imam SONYERICSSON P1i i pokusavam igrati Travian sa istog. uspjevam vidjeti koliko resursa imam i kojom brzinom rastu ali ne uspjevam kontrolisati selo.

Da li je neko uspio igrati Travijan na mobitelu i ima li kakvih preporuka sta bi se moglo uraditi po ovom pitanju.

Billybob
    Gost

Unhappy Pa sada da ti kazem!

Sa mobitelom se nemoze igrad Travian jako je tesko nemozes ici na pijacu i razmjnjivat resurse ali da ih ti razmjenjujes a pokuso sam i ja ali je veoma tesko meni je Nokia N91 pa eto nikako nemoze samo mi kredita odbilo nemoze to je odgovor kod mene!

Uobičajeno

pa ja znam da sve zavisi preko kog programa ides na internet na mob-u... dal je java ili symbian

Preko java jako tesko, symbian je ko PC Internet Explorer, pa bi tu jos i mogao!

Ali mislim da sam video da ima par sajtova da igras na javi travian ali samo neke servere... par njih

Triple_Murder
    Gost

Uobičajeno

skini sebi mini operu 4 (Link za download)

jednostavno je, probaj, imash strelicu koju pomjeras preko dzojtika, tako da sve funkcije mozesh iskoristiti...

Tito_Sarajevo
    Gost

Uobičajeno Hvala

Hvala puno na komentarima. Skinuo sam i operu mini ali ni ona ne otvara stranicu na pravi nacin. Naime, vidim ja polja za resurse ali se ne ponasaju kao linkovi.
    Npr. ovaj forum radi sa moba jer upravo pisem sa istog.ima li jos sugestija? hvala na komentarima

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2008

Uobičajeno

ja sam sa K800i igroo travijana, preko opere i moze mi...al kida ko ludo

jaskinho
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od mani-jak Pogledaj komentar
    ja sam sa K800i igroo travijana, preko opere i moze mi...al kida ko ludo
    Pa tu moze zato sto je veliki ekran:lol2:

Astorio
    Gost

Uobičajeno

i ja sam igrao, i igram preko moba. preko opere mini, ide nekako, uglavnom samo da potrosim resurse , stavis izgradnju i tako nesto. ukoliko znate gdje vam se sta nalazi, u opcijama iskljucite slike, pa ce manje vam i skidati sa kredita. Jer dok ucita stranicu uzme 100-120 kb, sto je 13-16 feninga, a kda iskljucte slike stranica je 5-10 kb, sto znaci citava sesija ce vas kostati oko 13-16 feninga :lol6:

Tito_Sarajevo
    Gost

Uobičajeno

Hmmm... mora da onda ja nesto radim pogresno sa Oprom mini... da li dobijes slike naselje i resursa? kako upravljas komandama... ne vjerujem da je do velicine ekrana jer
    P1i ima ogroman ekran ali opet ne mogu igrati...

Molim za malo uputstava o konkretnim potezima za upravljanje u operi mini. (npr. kako da dobijem kursor i slicno)...? hvala
    ************************************************** *
    Samo da javim da sam uspio skontati kako se igra sa Opera Mini i da je moguce...
    Mislim da je nemoguce igrati bez pokazivanja slika ali je i potrebno iskljuciti MOBILE VIEW tako da se slika pokazuje kao u Browseru.
    takodje je neophodno dobro poznavati lokacije na slikama inace se lako izgubiti u skrolanju...

Hvala na komentarima...

Ja

EDIT:

Double
    Last edited by Mr_Dadox; 28.01.08 at 14:40.

zlo_krme
    Gost

Uobičajeno

ja sam isto pitao prije par sedmica i nisam nesto puno saznao.

al' sam zato sam eksperimentisao i evo moje price:

instalirajte sebi mini operu na mobitel (ako mob. podrzava)

na operi igrate normala kao i na kompu. ja sam imao problema sa linkovima, cesto nece da otvori neki rudnik ili zgradu, a onda sam na settings kod opere uključio slike na najjace i od tada sljaka bez problema

pijaca radi, napad radi, gradnja radi...

jedini problem je sto je to ipak mobitel i slika je mala a troškovi ogromni :lol5:

ali ako je kakva hitna situacija, puno znachi

toliko i hvala! :lol3: