Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 12

Tema: kalkulator (dobro pomagalo)

Banned
    Registrovan
    Jul 2008

Talking kalkulator (dobro pomagalo)

neznam jeli dozvoljeno al ipak cu stavit jer ga osobno koristim xD
    klick

s ovim programom vatate lika u sekundu nakon dolazka njegove vojse u selo :krilin:

ako me razumijete

-rep :krilin:

Genius_kid
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od coly Pogledaj komentar
    klick

s ovim programom vatate lika u sekundu nakon dolazka njegove vojse u selo :krilin:

ako me razumijete

Pa to ne opterećuje server jer nema veze s travianom. Ako nema veze s travianom nemogu te uhvatit. Ako uzmeš to u obzir nemaju razloga da bude ilegalno. Ali oni svejedno bannaju svakoga tko stavlja takve linkove.

A jedini koji idu na takve linkove su ljudi koji su tolko tupi da nemogu počet slat vojsku pa izračunaš. Ako nisi znao prvi ti se pokaže u kolko i za kolko stiže. Pa tek onda da potvrdiš slanje vojske. ALi ljudi koji imaju IQ sobne temperature moraju koristit ovakva bezvezna pomagala.

Banned
    Registrovan
    Jul 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Genius_kid Pogledaj komentar
    Pa to ne opterećuje server jer nema veze s travianom. Ako nema veze s travianom nemogu te uhvatit. Ako uzmeš to u obzir nemaju razloga da bude ilegalno. Ali oni svejedno bannaju svakoga tko stavlja takve linkove.

A jedini koji idu na takve linkove su ljudi koji su tolko tupi da nemogu počet slat vojsku pa izračunaš. Ako nisi znao prvi ti se pokaže u kolko i za kolko stiže. Pa tek onda da potvrdiš slanje vojske. ALi ljudi koji imaju IQ sobne temperature moraju koristit ovakva bezvezna pomagala.
    ok necu svatit kao uvredu al ako si ti nap gal i napada te lik s batinama i kad te on napadne vidis u koliko te je napao odes na ovu stranicu i vidis kad ce mu se vojska vratit u selo
    i nakon toga izracunas svoje tt koliko njima treba do tog lika i fino cekas i uhvatis batine 2 sec poslije njihova dolaska u selo tj.lik nece moc sklonit vojsku .....

Korisnik kennann's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

hmm, kalkulator je dozvoljeno koristiti , bila tema par puta , a i kod paula sam vidio link za to

al nek si stavio nekom ce koristit !!! :predaja::tv:
    SpaMM vaNN DeviLL se vratio !!!

Genius_kid
    Gost

Uobičajeno

ok necu svatit kao uvredu al ako si ti nap gal i napada te lik s batinama i kad te on napadne vidis u koliko te je napao odes na ovu stranicu i vidis kad ce mu se vojska vratit u selo
    i nakon toga izracunas svoje tt koliko njima treba do tog lika i fino cekas i uhvatis batine 2 sec poslije njihova dolaska u selo tj.lik nece moc sklonit vojsku .....
    Pa sorry. Ali opet se može. Samo pošalješ neki unit koji ide jednako brzo kao batinar. Ili neki koji ide duplo brže ili sporije. Ma sve se može izračunat. I bolje da sam sebi.

Banned
    Registrovan
    Jul 2008

Uobičajeno

Pa sorry. Ali opet se može. Samo pošalješ neki unit koji ide jednako brzo kao batinar. Ili neki koji ide duplo brže ili sporije. Ma sve se može izračunat. I bolje da sam sebi.
    ma svacam ja tebe xD
    ispred tebe stoji digitron,par listova i olovka looooool

Korisnik Woopsy's Avatar
    Registrovan
    Jan 2008

Uobičajeno

pa moze se preracunati, al zar ti nije bolje da to uradi kopjuter za tebe ili kod tebe vazi ono "sto jednostavno, kad moze komplikovano"

Korisnik Master's Avatar
    Registrovan
    Nov 2008

Uobičajeno

klick

ako me razumijete

Može poslužiti,nije loše,da se proraččunati,sve u svemu dobro pomagalo.:moderator:

Korisnik nadinam's Avatar
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

čekaj kakav obični kalkulator? ni ne liči...

a dobra je ovo stvar, ja ga odavno koristim

Korisnik Gamer13's Avatar
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

Ja ga ne kontam , može li mi neko reći kako se koristi :razmislja:?