Prikaz rezultata 1 do 2 od 2

Tema: Smijem li igrati na 2 servera istovremeno?

Xll Legija
    Gost

Uobičajeno Smijem li igrati na 2 servera istovremeno?

Naslov kaze sve.
    Unaprijed hvala.

Korisnik misteriosa's Avatar
    Registrovan
    Feb 2008

Uobičajeno

Da.

Lock.
    (Multi)Hunter Killer

Ok, hajmo ovako. Da, ja sam Multihunter na s3. Sama trenutno, i Multihunter i Support. Znači sve vaše poruke zahvale na automatske poruke i ostale gluposti dolaze meni.
    Ja nisam 24/7 online na travianu (nisam toliko luda). MH treba biti online barem 1 (haloooo, 1) sat vremena dnevno, ja cca. 10 (halooo, 10). Znači ako me nema kući 12 sati, šuti i čekaj, u roku od 24 sata odgovaram. Nemamo ni vi ni ja ništa od toga da meni nakon sat vremena pritisak skoči od duplih poruka pa da samo pogasim sve.
    Nije problem da vam promijenim nick ukoliko ima potrebe sa tim, ali ne dosađujte sa zahtjevima. I kome jednom promijenim nick iz ovog ili onog razloga, nema više.
    Nikad, ali NIKAD ne banujem bez razloga. Nije sa mnom teško pričati, vi budete iskreni i priznate svoj prekršaj, sarađujete, i brzo sve bude gotovo.

Da rezimiram, 3 najvažnije riječi koje su vam bitne za komunikaciju sa mnom: pristojnost, iskrenost i strpljenje. Imajte njih 3, i nećemo nikad imati problema

PS. Znam da mi je potpis dug, ali mrsko mi bilo otvarati novu temu da upotpunim informacije, valjalo je na sve poruke odgovoriti. Čim sve sastavim, postavljam temu sa informacijama. Dotad imate IGM da pitate. Znate gdje me možete naći. 'Noć

*otišla na zasluženi odmor*