Stranica 429 od 522 PrvaPrva ... 329379419427428429430431439479 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,281 do 4,290 od 5214

Tema: Sva pitanja u vezi Traviana

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

imam jedno pitanje mozda je glupa ali evo ukoliko posaljem vojsku kao pojacanje u neki grad i ne opozovem ih u roku 90 sekundi mogu li ih vise vratiti tj. nakon sto stignu tamo gdje sam ih poslao

Korisnik batro's Avatar
    Registrovan
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od elvir 1 Pogledaj komentar
    imam jedno pitanje mozda je glupa ali evo ukoliko posaljem vojsku kao pojacanje u neki grad i ne opozovem ih u roku 90 sekundi mogu li ih vise vratiti tj. nakon sto stignu tamo gdje sam ih poslao
    možeš ih vratiti kad god hoćeš (nakon što dođu tamo). ali ne možeš ih vratiti kada su u putu prema tamo, osim u prvih 90 sekundi.
    93% mladih danas ne zna matematiku, ako si u preostalih 17% stavi ovo u potpis :morgen:

Korisnik Jaggy's Avatar
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

kada u Kovačnica oružja nadogradim katapult da li se njemu povecava jacina napada ili preciznost i vec mogucnost za rusenje zgrade ??
    :razmislja: howstuffworks.com

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Jaggy Pogledaj komentar
    kada u Kovačnica oružja nadogradim katapult da li se njemu povecava jacina napada ili preciznost i vec mogucnost za rusenje zgrade ??
    samo jacinu napada
    a preciznost (mogucnost odabira meta) se omogucuje izgradnjom mesta okupljanja

Korisnik Jaggy's Avatar
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

ili mi se cini ili je poglavica promijenio izgled
    :razmislja: howstuffworks.com

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Jaggy Pogledaj komentar
    ili mi se cini ili je poglavica promijenio izgled
    Da ja sam danas primjetio i ljepsa mi je bila stara ikona, neznam cemu to, samo neka senatora promjene, izgleda r etardirano
    Travian Support ba2

Korisnik Grim Reaper's Avatar
    Registrovan
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od relict Pogledaj komentar
    Da ja sam danas primjetio i ljepsa mi je bila stara ikona, neznam cemu to, samo neka senatora promjene, izgleda r etardirano
    aha, bogami onaj mene ne bi nikad uvjerio da pređem na njegovu stranu

Korisnik Arcadius's Avatar
    Registrovan
    May 2008

Uobičajeno

cemu sluzi ovo pravilo

PRAVILA IGRE TRAVIAN

o §1.5
    Ako postoje dva ili više igrača koja koriste isto računalo i igraju na istom serveru, svi tako povezani računi moraju biti navedeni u profilu pomoću opcije 'Korištenje istog računala' (na svakom računu). Zloupotreba ove funkcije je kažnjiva. Po završetku korištenja istog računala potrebno je odmah unijeti promjenu u profilu računa.

menes u optuzili za multiakaunt, jer mi nisu uvazili ovo pravilo, i banovan sam ono bas momacki :chainsaw:
    a što ovi skaču: :spamfamilija:

Korisnik batro's Avatar
    Registrovan
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Arcadius Pogledaj komentar
    cemu sluzi ovo pravilo

PRAVILA IGRE TRAVIAN

o §1.5
    Ako postoje dva ili više igrača koja koriste isto računalo i igraju na istom serveru, svi tako povezani računi moraju biti navedeni u profilu pomoću opcije 'Korištenje istog računala' (na svakom računu). Zloupotreba ove funkcije je kažnjiva. Po završetku korištenja istog računala potrebno je odmah unijeti promjenu u profilu računa.

menes u optuzili za multiakaunt, jer mi nisu uvazili ovo pravilo, i banovan sam ono bas momacki :chainsaw:
    pa služi upravo tome da ne bi bilo multiakaunta. ako se dobro sjećam, stoji još pravila vezano za to, kao to da se ne smije ulaziti istovremeno na dva ili više akunta kod korisnika istog kompjutera (preko različitih browser-a), oko razmjene resursa pravila, itd.
    razmisli jesi li prekršio neko od tih pravila, i naravno, odgovori sebi na pitanje je li to bilo baš korištenje kako je navedeno u pravilima (znači, svaki akaunt vodi jedan igrač, a ne da jedan igrač koristi više akaunta).
    93% mladih danas ne zna matematiku, ako si u preostalih 17% stavi ovo u potpis :morgen:

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2010

Uobičajeno pozz

da li mogu staviti na prodaju resurse osobe kojoj sam pozer i onda sa svoga acc da ih kupim da li cu za to dobiti ban