Stranica 1 od 522 1231151101501 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 5214

Tema: Sva pitanja u vezi Traviana

Korisnik Fuke's Avatar
    Registrovan
    Jul 2007

Exclamation Sva pitanja u vezi Traviana

Pošto vidim da je svakim danom, sve više postova na ovoj temi, i da postaje dosta teško pronalaziti pitanja koja vas interesuju, odlučih da napravim malu izmjenu.

Vi i dalje postavljajte pitanja na ovoj temi, a ja ću se truditi da na njih na vrijeme odgovorim. A kako se pitanja ovdje budu gomilala, pokušaću da neka zanimljivija i često postavljena premjestim na novu temu koja se zove: "FAQ - Najčešća pitanja". Ta tema će biti zatvorena za diskusiju, a ja ću na nju postati sva vaša pitanja koja postavite ovdje. Time mislim da ću povečati preglednost, i pridonjeti lakšem pronalasku pitanja koja tražite.
    Last edited by Fuke; 15.08.07 at 19:29.
    "l33t" pop ^^

Ko je jamio, jamio!!

(\_/)
    (o.o)
    (><)

iTox
    Gost

Uobičajeno

ljepo ljepo..

Ovako.. meni fali samo herojska vila za heroje.. dali se isplati u pocetku odmah pretvorit legionara u heroja?

Korisnik Fuke's Avatar
    Registrovan
    Jul 2007

Uobičajeno

Zašto da ne.. ako imas viška resursa, zamo troši.. bolje nego da neko drugi troši tvoje resurse. ^^
    Last edited by Fuke; 22.07.07 at 06:30.
    "l33t" pop ^^

Ko je jamio, jamio!!

(\_/)
    (o.o)
    (><)

iTox
    Gost

Uobičajeno

hehe a nebi otkrio koordinate tih dolina??? XD

Korisnik Fuke's Avatar
    Registrovan
    Jul 2007

Uobičajeno

Pregledaj napuštene doline oko svog grada, načeš barem jednog 15 cropera. Klasični travijan je imao manje ovakvih dolina, naša verzija ima puno više.
    Last edited by Fuke; 22.07.07 at 06:30.
    "l33t" pop ^^

Ko je jamio, jamio!!

(\_/)
    (o.o)
    (><)

iTox
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Fuke Pogledaj komentar
    Generalno (nastavak)

Šta raditi kada ne mogu biti online tako često, a imam solidnu vojsku koju ne želim izgubiti?

Solucija 1 - Nađi "Akaunt pozera"(šta god to značilo). :p To je jedna od opcija kojoj pristupaš preko "Profila igrača". Naime, ovom opcijem je moguće proglasiti nekog od prijatelja Akaunt pozerom. On tada može legalno ući u tvoj account time što upiše tvoj user name, i svoju šifru. Nakon što uđe u account, Akaunt pozer ima pristup skoro svim opcijama accounta (s izuzetkom brisanja istog).
    Solucija 2 - Kada si u nemogućnosti biti često online, a već imaš vojsku.. mozeš je spasiti tako što ćeš je poslati u napad na udaljeni neaktivni grad na onoliko sati koliko ti treba da ponovo dođeš online (nesto kao "fleet save" u ogameu, samo što u travianu još nije izumljena falanga).
    dobro, nema falange... ja propao :(...

A ima neke spijunaze ili nesto tako banalno???

Korisnik Fuke's Avatar
    Registrovan
    Jul 2007

Uobičajeno

Ima špijunaža. Ove jedinice koje imaju nula (0) napad su "sonde" (Equites Legati i Izviđači).

Od špijunaže se braniš tako što imaš svoje izviđače stacionirane u gradu. Što ih je više, to bolje. (napravi ih 50 i niko te neće špiunirati, zato što raja u glavnom šalju po jednog izviđača)
    Last edited by Fuke; 22.07.07 at 06:37.
    "l33t" pop ^^

Ko je jamio, jamio!!

(\_/)
    (o.o)
    (><)

iTox
    Gost

Uobičajeno

ok... jesu bar malo brzi nego ostali???

I da.. kako da posaljem bratu malo ressa? tek se je reggao... a ja neznam slat resse

Korisnik Fuke's Avatar
    Registrovan
    Jul 2007

Uobičajeno

Hajde nemojte da sad zaspamamo ovu temu.. pišite samo ako imate pitanje.. i bez nepotrebnog citiranja postova.

Izgradi Market Place (tržni centar, il kako su već preveli), i tamo možeš slati kome hočeš.. ali to je protuzakonito osim ako i on tebi pošalje, tako da bude trgovina a ne pushing.

PS Bez spamanja pls
    Last edited by Fuke; 22.07.07 at 06:33.
    "l33t" pop ^^

Ko je jamio, jamio!!

(\_/)
    (o.o)
    (><)

djudjo
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od iTox Pogledaj komentar
    ljepo ljepo..

Ovako.. meni fali samo herojska vila za heroje.. dali se isplati u pocetku odmah pretvorit legionara u heroja?
    Ja bih ipak preporucio da se za heroja napravi konjanik jer se ne mogu mjeriti sto se tice napada, ja sam se zeznuo kada sam napravio imperiana za heroja, na nivou 10 mi je bio slabiji od konjanika na 3 ili 4 nivou.