Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Tema: otimanje sela...

Uobičajeno otimanje sela...

pozzz drustvo samo bih htjeo da vas pitam posto me pravo zanima ...

ja i jaran smo se dogovorili da on meni uzme sela , isti smo Narod i sve tooo ... i sad ja imam dosta vojske u jednom selu i kad mi on bude rusio rezidenciju kad mi bude skido saglasnost , da li ce mi ostati ta vojska ako je ja posaljem u pljacku prije nego sto dodje taj napad ... znaci on ce meni uzeti selo a vojska nece biti tu ....

molio bih bezz Spama :spam1: hvala

Uobičajeno

oce nestat
    npr i ako posaljes u pojacanje nekome vojsku kad ti uzme selo nestat ce vojska

Korisnik Jagoda's Avatar
    Registrovan
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od tihi_ubica Pogledaj komentar

ja i jaran smo se dogovorili da on meni uzme sela , isti smo Narod i sve tooo ... i sad ja imam dosta vojske u jednom selu i kad mi on bude rusio rezidenciju kad mi bude skido saglasnost , da li ce mi ostati ta vojska ako je ja posaljem u pljacku prije nego sto dodje taj napad ... znaci on ce meni uzeti selo a vojska nece biti tu ....

Ako je iz tog sela koje ti uzima nece ostati.

Uobičajeno

nemijete se dogovoriti da si sela uzmete.

§4 Prijateljski napadi (Friendly Fire)
    Zabranjeno je drugim igračima dozvoljavati pljačku, napad ili zauzimanje sela adminima (zbirni naziv za poglavice, senatore i starješine) osim ako nije jasno vidljiva korist za napadnuti račun (vidjeti pravilo §4.1 za ograničenja prilikom osvajanja sela). To uključuje sela koja posjedujete kao vlasnik računa, ali i ona koja čuvate kao Čuvar računa ili gdje ste 'korisnik istog računala. Ucijenjeno preuzimanje ili napad na sela je također zabranjeno. Svi sudionici takvih napada će biti kažnjeni (i napadač i napadnuti, pa čak i čuvari računa).

Resursi koji se postave u selo i prepuste da se opljačkaju smatraju se kao dobrovoljno prepušteni resursi i tretiraju se kao da su ti resursi poslani preko tržnice (gdje vrijede sva pravila §3). Ovo pravilo se ne primjenjuje ako vlasnik napada svoja sela, dakle ako na taj način prebacuje resurse.

Napadanje računa koji su povezani na Vaš vlastiti preko funkcija Čuvar računa ili 'korisnik istog računala' je zabranjeno ako ne postoji očita korist napadnutog računa. Ovo se odnosi i na račune igrača koji su u istom savezu.

Ukoliko se upućuje prigovor na kršenje pravila Prijateljskih napada, žalba mora biti poslana Multihunteru u roku od 48 sati da bi se smatrala valjanom, a nakon tog roka se neće uzimati u obzir. Ovo ograničenje ne odnosi se na incidente i prekršaje samoinicijativno otkrivene od strane Multihuntera. Ukoliko se dogodila greška i igrač se sam prijavi odmah,

Night_whis
    Gost

Uobičajeno

da sva se vojska brise...usput to je protuzakonisto:smile:

Uobičajeno

Citat Citat od Night_whis Pogledaj komentar
    da sva se vojska brise...usput to je protuzakonisto:smile:

ma daj pusti to , niko nezz osim nas dvojice da ce on meni uzeti selo ... hahahaha:rupnjak:

Korisnik gogecijala's Avatar
    Registrovan
    Sep 2008

Uobičajeno

ma daj pusti to , niko nezz osim nas dvojice da ce on meni uzeti selo ... hahahaha:rupnjak:
    sve MH vidi...kad je napad i na koga...i poruke...i ako si mu sumljiv odma mu pocrvenis :lol5: nemoj se igrati sa tim

Uobičajeno

Citat Citat od gogecijala Pogledaj komentar
    sve MH vidi...kad je napad i na koga...i poruke...i ako si mu sumljiv odma mu pocrvenis :lol5: nemoj se igrati sa tim
    ma nek vide , sta cu im ja ... ma haj nema veze vidjet cu sta da rdim ... hvala

Uobičajeno

Procitaj pravila igre to sto planirate uraditi se ne isplati, a i krsi pravila igre sto znaci da cete biti kaznjeni. Uopsteno o krsenju pravila: Nikako se ne isplati krsiti pravila
    Tvoj slucaj procitaj §4 Prijateljski napadi (Friendly Fire)
    Equites Caesaris moji omiljeni...

Pizza i coca cola! Jos nesto? Ne, sve je tu!

Vazno: kada pisete poruku Multihunteru pisite jednu i cekajte odgovor.