Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 31

Tema: Izviljavanje i pol

Korisnik Dundee's Avatar
    Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

Molim autora teme nek se javi, nisam zapamtio kolko je imao stanovnika kad je otvorio temu
    Sad ima 190 :lol2::lol2:

Izivljavanje na kvadrat :vik:

kimipfc
    Gost

Talking

Nije nego 191!:lol2:

:spam:

Korisnik Dundee's Avatar
    Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

Izvinjavam se, j edan mu bio u wc-u vjerovatno kad sam ja gledao :lol2::lol2::lol2:
    Kako se zove osoba koja je i ljevak i desnjak ??? Ljesnjak :wutra:

Korisnik Swatkica's Avatar
    Registrovan
    May 2008

Smile

e meni si pred nosom heheheh tak da cu te i ja napast(sala)....a ak budes finn mozda te ne napadnem i jos cak zamolim ove da te ne diraju sa PN ti se nije zezat heheheh....a nisi trebao otvoriti ovu temu samo si sebe zeznuo i stvarno i ja znam i ja sam te napadala i ti si baš farma moramo te napadat a ti se potrudi da budes vise aktivan a poceo si igrat i prije mene...
    bezz uvrede
    nemam sig:pustinja:

B33MAST3R
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od zokipn/omar_dipsi Pogledaj komentar
    ma mogao bih ja pomoci ali samo u vidu ress daleko si mi ali nemam trgovaca pa cu psoalti 5000 vitezova da donese da li si za :lol2::lol2:
    MOŽE :-)))))))))))))))))))) I ZA VASU INFORMACIJU JA SAM OVAJ ACC DOBIO TAK DA NEMAM POJMA STO SE PRIJE DESAVALO MOZE LOCK NA OVU TEMU RIJESIO SAM PROBLEM SA NAPADACEM ,BAR DVOJICOM
    Last edited by B33MAST3R; 05.05.08 at 21:05.

Korisnik Dundee's Avatar
    Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

Nisi rijesio nista :bum:,

Znaci sve ispocetka :vik::vik:

Korisnik misteriosa's Avatar
    Registrovan
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Cold_Fusion Pogledaj komentar
    svi maknite nickove sa izvještaja
    strogo je zabranjeno pokazivanje igraceva nicka,kako napadaca tako i onoga tko se brani
    Koliko ja znam, ovdje je dozvoljeno postati nickove. Ili sam ja nešto fulila XD

Citat Citat od Dundee Pogledaj komentar
    Nisi rijesio nista :bum:,

Znaci sve ispocetka :vik::vik:
    A ne zoveš *lupka prstima* Ne sjećam se kad sam zadnji put katala XD
    (Multi)Hunter Killer

Ok, hajmo ovako. Da, ja sam Multihunter na s3. Sama trenutno, i Multihunter i Support. Znači sve vaše poruke zahvale na automatske poruke i ostale gluposti dolaze meni.
    Ja nisam 24/7 online na travianu (nisam toliko luda). MH treba biti online barem 1 (haloooo, 1) sat vremena dnevno, ja cca. 10 (halooo, 10). Znači ako me nema kući 12 sati, šuti i čekaj, u roku od 24 sata odgovaram. Nemamo ni vi ni ja ništa od toga da meni nakon sat vremena pritisak skoči od duplih poruka pa da samo pogasim sve.
    Nije problem da vam promijenim nick ukoliko ima potrebe sa tim, ali ne dosađujte sa zahtjevima. I kome jednom promijenim nick iz ovog ili onog razloga, nema više.
    Nikad, ali NIKAD ne banujem bez razloga. Nije sa mnom teško pričati, vi budete iskreni i priznate svoj prekršaj, sarađujete, i brzo sve bude gotovo.

Da rezimiram, 3 najvažnije riječi koje su vam bitne za komunikaciju sa mnom: pristojnost, iskrenost i strpljenje. Imajte njih 3, i nećemo nikad imati problema

PS. Znam da mi je potpis dug, ali mrsko mi bilo otvarati novu temu da upotpunim informacije, valjalo je na sve poruke odgovoriti. Čim sve sastavim, postavljam temu sa informacijama. Dotad imate IGM da pitate. Znate gdje me možete naći. 'Noć

*otišla na zasluženi odmor*

Korisnik Dundee's Avatar
    Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

Pa neJma te cijeli dan, dok smo mi skupljali pomoc da katamo ti si negdje lunjala po gradu ,

Tek sad primjetih pravi naslov teme :lol2::lol2:

Izviljavanje i pol

Korisnik misteriosa's Avatar
    Registrovan
    Feb 2008

Uobičajeno

Pih, pa da sam znala XD Nije fer, hoću i ja da malo žarim i palim serverom, a ne da vegetiram XD
    (Multi)Hunter Killer

Ok, hajmo ovako. Da, ja sam Multihunter na s3. Sama trenutno, i Multihunter i Support. Znači sve vaše poruke zahvale na automatske poruke i ostale gluposti dolaze meni.
    Ja nisam 24/7 online na travianu (nisam toliko luda). MH treba biti online barem 1 (haloooo, 1) sat vremena dnevno, ja cca. 10 (halooo, 10). Znači ako me nema kući 12 sati, šuti i čekaj, u roku od 24 sata odgovaram. Nemamo ni vi ni ja ništa od toga da meni nakon sat vremena pritisak skoči od duplih poruka pa da samo pogasim sve.
    Nije problem da vam promijenim nick ukoliko ima potrebe sa tim, ali ne dosađujte sa zahtjevima. I kome jednom promijenim nick iz ovog ili onog razloga, nema više.
    Nikad, ali NIKAD ne banujem bez razloga. Nije sa mnom teško pričati, vi budete iskreni i priznate svoj prekršaj, sarađujete, i brzo sve bude gotovo.

Da rezimiram, 3 najvažnije riječi koje su vam bitne za komunikaciju sa mnom: pristojnost, iskrenost i strpljenje. Imajte njih 3, i nećemo nikad imati problema

PS. Znam da mi je potpis dug, ali mrsko mi bilo otvarati novu temu da upotpunim informacije, valjalo je na sve poruke odgovoriti. Čim sve sastavim, postavljam temu sa informacijama. Dotad imate IGM da pitate. Znate gdje me možete naći. 'Noć

*otišla na zasluženi odmor*

Korisnik Dundee's Avatar
    Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

Ma oci moje lijepe, nadjem ti ja zrtvu da ne zardjaju te kate silne
    Ce se dogovorimo za jednu akciju, opasnih razmjera

Pravila Postanja