Prikaz rezultata 1 do 7 od 7

Tema: poilo za konje?

Uobičajeno poilo za konje?

pozz ljudi.. imam pitanje u vezi poilo za konje da li neko zna dali je to uvedeno na ba servere.. i ja sam rimljanin nemogu izgraditi nema nigdje sve normalne zgrade.. koji su preduslovi.. nigdje mi nema sve pregledam i one sto nemam preduvjete za njih ono prikazi sve nema ni tu .. ja sam rimljanin ..

Korisnik Spped's Avatar
    Registrovan
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od most_Wanted Pogledaj komentar
    pozz ljudi.. imam pitanje u vezi poilo za konje da li neko zna dali je to uvedeno na ba servere.. i ja sam rimljanin nemogu izgraditi nema nigdje sve normalne zgrade.. koji su preduslovi.. nigdje mi nema sve pregledam i one sto nemam preduvjete za njih ono prikazi sve nema ni tu .. ja sam rimljanin ..
    Nema jos ovo je probno samo
    NICKOVI NA TRAVIANU:Ba3-ForestBa2-Cupavi teutonci

Korisnik Dzevy's Avatar
    Registrovan
    May 2009

Uobičajeno

jos nije zavrsen update 3.5 verzije za sve servere, npr na bax serveru sve ima normalno dok na nekim ba serverima nema

Uobičajeno

Citat Citat od Dzevy Pogledaj komentar
    jos nije zavrsen update 3.5 verzije za sve servere, npr na bax serveru sve ima normalno dok na nekim ba serverima nema
    ok.. neznam za bax jer nisam rimljanin , a samo rimljani imaju to

Korisnik hadžija's Avatar
    Registrovan
    Apr 2009

Uobičajeno

pa covjece trebao si fino procitati sve vezano za t3.5 verziju,i jos je snjeskica fino rekla da se samo radi o nekim dodacima,samo probaju ovu verziju zele vidjeti kako funkcionise i da li ima gresaka,i mnogo njih je fino napisalo da ce se u potpunosti preci na t3.5 verziju kada se serveri restartuju jer je to bilo najcesce postavljeno pitanje:aaaa::aaaa:sta si ti radio kada se o tome pricalo
    Srebrenicu možemo oprostiti ali ne smijemo zaboraviti!

Korisnik BaaM BaaM's Avatar
    Registrovan
    Apr 2009

Uobičajeno

Konjušnica razina 20, Okupljalište razina 10

To su vam preduslovi za pojilo naravno i jedno prazno mesto u tom gradu gde bi gradili

to je to...ukoliko nece da prihvati onda nije zavrsen Update jos, recimo na hrvatskom speed-u ima i pojilo i pivnica.

LP

Uobičajeno

Citat Citat od BaaM BaaM Pogledaj komentar
    Konjušnica razina 20, Okupljalište razina 10

To su vam preduslovi za pojilo naravno i jedno prazno mesto u tom gradu gde bi gradili

to je to...ukoliko nece da prihvati onda nije zavrsen Update jos, recimo na hrvatskom speed-u ima i pojilo i pivnica.

LP
    ok hvala ti.