Dobrodošli u tutorijal za gale(speed server) molim da premijestite u podforum za vodič i upute o igri jer ga ja tamo nisam mogao staviti

-ovaj tutorijal je namijenjen igračima koji nemaju vremena igrati travian,igračima koji nežele strepit dali če ih netko svaki čas napasti I ono najbitnije ovaj tutorijal je za one igrače koji odmah odustaju nakon prve pljačke na njih od starane nekog drugog igrača

Pa da počnemo

1.dan
-imate 24 satnu zaštitu(speed server)
-registrirajte se oko 6 ujutro kad počne server ili možda je bolje negdje oko 12 sati popodne tako nečete biti u središtu mape gdje igraju ozbiljni igrači koji su željni vaših resursa
-no dobro nadam se da ste registraciju dobro napravili I da ste ušli u igru počnite raditi zadatke povisite drvosiječu pa farmu da dobijete travian plus
-promijenite naziv sela i polako napravite željezo i glinu
-I dalje samo dižite resurse
-NAJVAŽNIJE OD SVEGA ZADNJIH 5-6 SATI NEMOJTE TROŠITI RESURSE NEGO POČNITE RADITI SKLONIŠTA ZA RESURSE KOD GALA JE DOBRO TO ŠTO SKLONIŠTE IMA KAPACITET OD 2000 ZA SAKRITI RESURSE-ako treba napravite dva samo da vam ne pokradu resurse

2.dan
-ako ste napravili sklonište barem jedno na level 10 -istekla vam je zaštita,polako vam počinju pljačke na vas
Napadaju vas ali vam nekradu resurse to je glavno-zatro što imate sklonište sad do kraja napravite zadatke ako več niste
-I sad dalje gradite resurse na sve veče razine ,ALI PAZITE NAPRAVITE I SKLONIŠTA, SVE ZAVISI KOLIKO RESA IMATE PAZITE DA VAS NPOKRADU NAPRAVITE I 5-6-7 SKLONIŠTA AKO TREBATE SAMO DA VAS NEPOKRADU
-resurse sve dignite da vam bude proizvodnja oko 1000drva-1000gline-600-700željezai 500 hrane kad vam bude tolika proizvodnja a trebala bi biti za jedno 2-3 dana
-nadam se da imate dovoljno skloništa da vas nepokradu
-polako počnite rezidenciju raditi na level 10
-probajte nači dobar savez
-I počnite raditi naseljenike
-kad napravite prvog naseljenik a napadi na vas ne prestaju pošaljite naseljenika nekom jakom igraču na čuvanje ali pazite računajte vrijeme I kad napravite 3 naseljenika
Počnite raditi 2 naselje ako ste sve radili kako sam rekao drugo naselje biste več trebali početi raditi oko 10 dana i prije
-drugo naselje naprvite na kordinatama 200-200,200-250 uglavnom neka budu daleko od sredine
-počnite razvijati drugo naselje resurse I to tamo u drugom naselju vas nitko neče napasti nikome se ne isplati da na početku igre slati vojsku na 200-200
-diži resurse neka ti bude proizvodnja u drugom naselju svega po 500
-počni sa rezidencijom I naseljenicima I oko 15 dana bi polako trebao imati svoje 3 naselje-I ovdje prestaje tutorijal dalje nkad napravite treče naselje isto negdje na 200-200 mislim da možete sami I JOŠ NEŠTO KAD IMATE 3 NASELJA POLAKO RADITE VOJSKU FALANG ILI DRUDE ZA OBRANU ZA GROMOVE ZA NAPAD
-NAPOMENA
NADAM SE DA STE NAŠLI DOBAR SAVEZ TAKO VAS NI U PRVOM NASELJU NEBI TREBALI NAPADATI

Ako ima ko kakva pitanja u vezi tutorijala I ako nekome treba pomoč može mene pitati privatnom porukum ili preko msn – tomislav.zezelj@gmail.com
NAPOMINJEM da je ovaj tutorijal za one igrače kao ja koji nemaju vremen čitavi dan pratiti što se dešava zato I gradite naselja na 200-200 I gradite gromove I obranu I od tamo vrebajte na 200-200 rijetko če vas ko napasti imate vremena za mirne snove I za sve
Ali najvažnije je da ne odustajete odma nakon prve pljačke samo slijedite tutotijal nadam se da sam vam pomogao mnogi odstanu čim ih počnu pljačkati i od server ali i od traviana uopče
SRETNO!!!!!!