Stranica 2 od 176 PrvaPrva 12341252102 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 1758

Tema: BiH Premier liga

SuperStar★ dojaVa's Avatar
    Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Horde Zla Pogledaj komentar
    sta ti je fixas se jesi dobar hoces da ti zovnem doktora boze koliko su samo ljubomorni na sarajevo(najtrofejniji klub u bih)

stvarno koliko neko moze bit jadan da se hvali necim sto je bilo prije 50godina a tad si pasa moj sa 4 utakmice ponavljam 4 mogao doc do polufinala kupa eufa a sad ti treba 4 pretkola da prodjes samo da udjes u grupne faze teske je to svatit

vi se manijaci imate povalit samo time i njukastlom(koji je sad u 2. ligi)

uvjek bili i ostali manji sarajevski klub

jbga znam da ste ljubomorni na sarajevo koje posteno igra u europi svake godine bar 3 4 pretkolo vi 10 god niste vidjeli europe

btw o navijacima da ne govorim to je ogromna razlika

Maaa tko je to nervozan došao iz škole?

Čitaj:
    Kelnski Institut za nogometnu povijest i statistiku (IFFHS) u opsežnom je projektu egzaktnom metodologijom poredao najbolje klubove Europe u razdoblju od 1901. do 2001. godine.

Znači od 1901 do 2001 godine, ne poslije. Sarajevo će možda ući u ovu statistiku...ali kad bude pravljena nekad....za jedno 100 god.

Epa
    Gost

Uobičajeno

sta ti je fixas se jesi dobar hoces da ti zovnem doktora boze koliko su samo ljubomorni na sarajevo(najtrofejniji klub u bih)

stvarno koliko neko moze bit jadan da se hvali necim sto je bilo prije 50godina a tad si pasa moj sa 4 utakmice ponavljam 4 mogao doc do polufinala kupa eufa a sad ti treba 4 pretkola da prodjes samo da udjes u grupne faze teske je to svatit

jbga znam da ste ljubomorni na sarajevo koje posteno igra u europi svake godine bar 3 4 pretkolo vi 10 god niste vidjeli europe

o navijacima da ne govorim to je ogromna razlika
    potpis na sve receno da prije je trebalo 3 do 4 tekme da dodjes do polufinala kupa uefa tad nije postojalo pretkola danas zeljo nemoze doc do 5 mjesta na bosanskoj tabeli a ne u 4 pretkolo kup uefa zeljo nemoze pobijedit u gostima 3godina to je sramota stvarno mi je jako cudno da klub koji je nasatao 25godina prije sarajeva tako jadan danas bili su samo dobri 60 i 70godina ostalo sve nista

poslije veleza sarajevo u srcu velez bosna i sarajevo do groba

na onoj tabeli da slavija bude bolja od sarajeva nekontam kako neko moze bi toliki debil da takvu glupost napise

sarajevo je udaljeno od slavije 10000 svjetlosnih godina
    Last edited by Epa; 10.09.09 at 20:43.

Uobičajeno

Citat Citat od Epa Pogledaj komentar
    potpis na sve receno da prije je trebalo 3 do 4 tekme da dodjes do polufinala kupa uefa tad nije postojalo pretkola danas zeljo nemoze doc do 5 mjesta na bosanskoj tabeli a ne u 4 pretkolo kup uefa zeljo nemoze pobijedit u gostima 3godina to je sramota stvarno mi je jako cudno da klub koji je nasatao 25godina prije sarajeva tako jadan danas bili su samo dobri 60 i 70godina ostalo sve nista

poslije veleza sarajevo u srcu velez bosna i sarajevo do groba

na onoj tabeli da slavija bude bolja od sarajeva nekontam kako neko moze bi toliki debil da takvu glupost napise

sarajevo je udaljeno od slavije 10000 svjetlosnih godina
    svala čast e za tebe se može reči da si navijača i gledajte realno kakve utakmice igrate i ove sezone i lahke pobjede na jedvite jade a pogledajte utakmice ssarajeva u premijeri od ove sezone a iscrpljeni igrači poslije evropskih utakmica i vidite prilike stative i prečke pa sarajevo ej trenutno najači klub samo što če se to vidjeti kada bude zimska pauza do prolječa ko če izbeharati naprijed jadne utakmice a sarajevo igra prelijepu igru treba realno gledati a i željini anvijači smai kažu a čak i osim da nniije zadovoljan željinom igrom jer jako ste slabi imate dva tri pojedinca koji igraju a u sarajevu igra ekipa i zato vi nemožete u evropu i korak svremenom a sarajevo diže ovu ligu u bih a kad je pravljena ona statiskita to je iz pedesetih godina i to je zaboravljena statsistika pogledajte uefinu statistikua zvanično izlazi 2010 ako niste informisani i pogledajte sarajevo gdje je a imal želje pa jednom izašli u evropu poslije rata i to jedva ovo su sve neka djeca koja nemaju pojma o historiji svog kluba
    http://www.clipartof.com/images/emoticons/xsmall2/1239_i39m_an_idiot.gif

Korisnik gogecijala's Avatar
    Registrovan
    Sep 2008

Uobičajeno

Kakve veze ima to sad ko je koji na tabeli :confused: Zeljo je po ovoj "tabeli" ipred vas i gotovo...pomirite se...sticete ih jednog dana ako vako nastavite....
    Ste culi za Nottingham Forest osvojio Ligu sampiona pa je sad u 3 ligi...nema veze kakav je sad...ovo nije tabela od ove sezone vec od 1901 do 2001 i jednostavno se pomirite sa tim

Uobičajeno

Sarajevo ovu godinu igra LIJEP fudbal,prelijep ali nemaju sreceeee a sreca je 50% fudbala..
    Dogurali su daleko i umalo da prodju i cluj..a evo sad i premijer ligu pucamo,8 bodova utakmica manje
    Zeljo je takodjer poceo dobro ali opada im forma ...

A sto se tice navijaca HORDE ZLA SU BOLJE OD MANIJAKA puno..ne sto sam ja hordas nego sto sam realan
    MOZDAA,,PONAVLJAM MOZDA vas ima vise i imate manju i ljepsu tribinu za navijati ali nas kvalitet nemoze se porediti sa vama...
    Protiv slobode ekstra koreografija,protiv cluja i helsingborga koreografija jedna od boljih na ovim prostorima i sada koreografija protiv Laktasa koje je ispala super...i svaka tekma ima nesto posebno a o derbiju da ne govorim...
    ugl najaci smo...
    Potpis uklonjen od strane clana travian team-a.
    Vodi racuna o dozvoljenoj velicini potpisa
    ~ Jagoda

GALAKTIKOS
    Gost

Uobičajeno

Borac je najbolji u nasoj ligi i tu nema dalje

Korisnik Srdjan's Avatar
    Registrovan
    Jun 2008

Uobičajeno

Klip protiv zrinjskog!

http://www.youtube.com/watch?v=ZdKTc...layer_embedded

LESINARI 1987!

Korisnik Neos's Avatar
    Registrovan
    Feb 2009

Uobičajeno

ljudi danas sarajevo-leotar ole ole ole

dobijamo ih

Banned
    Registrovan
    May 2009

Uobičajeno

Sloboda i Sarajevo skroz lose krenili skroz slabo ali vidicete na sredini oni ce biti prvaci

FUKARE!!!!!!!!!!!!!!

Korisnik 3r0X's Avatar
    Registrovan
    Mar 2009

Uobičajeno

btw o navijacima da ne govorim to je ogromna razlika
    haj mi recite samo jednu stvar,ako je bilo toliko lagano doci do polufinala kupa UEFA,zasto se vi nikad niste kvalifikovali,a New Castle jest u drugoj ligi,ali gledajte kako je tada bio jak,i vi se hvalite sa Manchesterom,a gledajte da su vam sada jedva prosli,a sada bi vam uvalili 7 golova kao od sale
    http://img62.imageshack.us/img62/8516/82141034.jpg

Citat Citat od nemac Pogledaj komentar
    :lol6: Allah nije gledao Star Trek
    Citat Citat od asdfgh Pogledaj komentar
    Zna li netko kako dodati botove u CS-u ??