Stranica 11 od 38 PrvaPrva ... 91011121321 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 101 do 110 od 372

Tema: BiH Reprezentacija

GALAKTIKOS
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od brooker Pogledaj komentar
    haha pa real najboji klub?

klub koji nije u zadnjih 5 godina mozda cak i vise mogao procij osminu finala u LP?to najbolji?xaxa

i ti mogao si jednom napisat da ce BiH izgubit a ne na svakoj temi..Sto tim zelis pokazat?Ponizit Bosnu?TVOJU DOMOVINU?
    ajd sine dobro keno rece cim prohoda odma ga stave na komp...-.-

idi nauci brojat do 100 pa cemo mozda moci pricat:-/
    i klub koji ima 9 titula lige sampiona..
    i nisam uvjek govorio da ce Bosna izgubiti rekao sam objektivno za spaniju (navijao sam za Bosnu) ali posle Srbije navijam od kad znam za sebe za Portugal i nije zbog c. ronalda kosto svi misle nego zbog l.figa nadji negdje moj post citiram koga god da izvucete osim Portugala navijacu za bih.

Citat Citat od almirr_all Pogledaj komentar
    ee moj druze,, nezz ti ni sta znaci objektivan,, tu si dosao na forum pricat kako BiH nece proci Portugal,, kako te nije stid tako govorit za zemlju u kojoj si rodjen??? navijaj ti kad igra Srbija niko ti ne brani,, al ak si vec iz Bosne i HErcegovine a tvoja domovina igra,, navijaj za nju. Kako mozes tako pricat, i kad znas da necemo proc,, navijaj za svoju domovinu,, i kak mozes reci "NE MOGU VJEROVATI DA VI MISLITE DA STE BOLJI OD SPANIJE, PORTUGALA, RUSIJE..." pa iz koje si ti drzave??????? Republika Srpska nije drzava kako ja znam i NIKAD NECE NI BITI,, ti mislis da si neki srbin,, pa idi tamo u Srbiju,, al qrac,, nece vas tamo nikO!!! i dobro keno rece, cim prohoda oce komp,, ajd prosetaj sa ove teme, ako je moguce i sa foruma.

IGRAJ BOSNO NEDAJ SE
    IGRAJ SVI SMO UZ TEBE
    ALE ALE ALE ALE
    ALE ALE ALE ALE
    sad ti kazes da neki Srbin koji zivi u Kini nije Srbin nego Kinez. znaci mogu ja ziviti gdje hocu ali sam SRBIN.

Korisnik Almir's Avatar
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od GALAKTIKOS Pogledaj komentar
    i nisam uvjek govorio da ce Bosna izgubiti rekao sam objektivno za spaniju (navijao sam za Bosnu) ali posle Srbije navijam od kad znam za sebe za Portugal i nije zbog c. ronalda kosto svi misle nego zbog l.figa nadji negdje moj post citiram koga god da izvucete osim Portugala navijacu za bih.

sad ti kazes da neki Srbin koji zivi u Kini nije Srbin nego Kinez. znaci mogu ja ziviti gdje hocu ali sam SRBIN.
    eh ovako,,, ti da si rodjen u srbiji ti si onda onda si pravi srbin,, a owako posto si ti rodjen u cijenjenoj nam BiH ti si bosanac, pa sta vi ucite u skolama fkt??? ak se tvoj djed, pradjed, il ko već nekad doselio u BL sad si ti srbin,,, imam i ja frenda koji je rodjen u Splitu, i on sam priznaje da Hrvat a zivi u Bosni, btw musliman je nije krscan, ako to ima kakwe weze

aj ode tema gdje ne treba

AJMO BOSNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

i HERCEGOVINOOOOOOOOOOOOO

Uobičajeno

Citat Citat od GALAKTIKOS Pogledaj komentar

:brao2:
    Ako si rodjen u BiH !
    Ako zivis u BiH !

SRBIN SI?

Mozda si pravoslavac al bosanac:brao2:

al et nea to veze sa temom

Korisnik gogecijala's Avatar
    Registrovan
    Sep 2008

Uobičajeno

Jel narodnost i nacionalnost ISTO MOZDA????Draga gospodo ...NIJE...po narodnosti jesmo Bosanski Srbi a po nacionalnosti smo SRBI ma gdje zivili,rodili se,selili ili bilo kakvu vijeru imali...al jbg neki ljudi jednostavno ne mogu to da prihvate...al eto ovo kao i sve ostale rasprave NE VODI nicemu...otidjite malo proucite to i onda dodjite ovde na forum srat' o tome
    Kad se uopste igra ta utakmica i u koliko sati ako neko moze reci?

Korisnik Kenan's Avatar
    Registrovan
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od gogecijala Pogledaj komentar
    Ajd sta je sa vama ljudi...covjek NE SMIJE IMATI PRAVO NA SVOJE MISLJENE :confused: smije i uvjek ce smijeti napisati svoje misljenje...lik misli da Bosna nece proci i vi ga odma napadade,btw sta vam je cudno da Srbin(iz bilo koje drzave)navija za Srbiju i da je voli vise od icega...ovo vazi za narode svih nacionalnosti...
    Vi ocito mjesate nacionalnost i narodnost...Narodnost je gdje si rodjen a nacionalnost je ONO STO STVARNO JESI!!!S obzirom da je lik Srbin i voli Srbiju ima pravo navijati za nju kao sto vi navijate za Bosnu...sta vi znate sta ce biti sa RS (niko ne zna,i vi mozete govoriti nestace,mi govoriti nece i tako do nove godine al to nista ne znaci)To sto volimo Srbiju ne moramo ziviti u njoj...btw ona nas vole i postuju vise nego sto se vole izmedju sebe...kad god neko od "nas" ode tamo zovu ga Bosanac ali NAS GOTIVE KAO BOSANCE jer znaju da mi zivimo u DRUGOJ zemlji u entitetu i NEDAMO SE a oni imaju sranja u drzavi i zbog toga pate...sta vi znate ko koga hoce i ko koga nece...ako je covjek iznjeo svoje misljenje sta ga morate od napadati..
    Ja mislim da Bosna NECE proci al eto iskreno bi volio da prodje...al Portugal je PORTUGAL( ma kakvu ekipu imao)...oni su uvjek zaebani i teski za proci preko njih....stoga cete morati dati 120% da bi prosli!!!

EDIT: TO JE MOJE MISLJENJE STO NE ZNACI DA JESAM/NISAM U PRAVU...nemojte me sad ubjedjivati u nesto kad moje misljenje necete promjeniti....
    On ne smije. Zato sto su mu vise provokatorska misljenja. I malo pogledaj njegovo komentare.
    Ostali odjebaus od teme, jedino ako imate neku vaznu informaciju ili neki normalan komentar u vezi BiH.

Uobičajeno

Citat Citat od gogecijala Pogledaj komentar
    Jel narodnost i nacionalnost ISTO MOZDA????Draga gospodo ...NIJE...po narodnosti jesmo Bosanski Srbi a po nacionalnosti smo SRBI ma gdje zivili,rodili se,selili ili bilo kakvu vijeru imali...al jbg neki ljudi jednostavno ne mogu to da prihvate...al eto ovo kao i sve ostale rasprave NE VODI nicemu...otidjite malo proucite to i onda dodjite ovde na forum srat' o tome
    Kad se uopste igra ta utakmica i u koliko sati ako neko moze reci?
    Bola meni je pra pra pra djed mozda englez znaci ja sam englez

Registrovan
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Kenan Pogledaj komentar
    On ne smije. Zato sto su mu vise provokatorska misljenja. I malo pogledaj njegovo komentare.
    Ostali odjebaus od teme, jedino ako imate neku vaznu informaciju ili neki normalan komentar u vezi BiH.
    Ma dobro i on malo sere nego kad se tekma igra?

Korisnik Kenan's Avatar
    Registrovan
    Mar 2008

Uobičajeno

14 i 16 novembra meni se cini

Registrovan
    Sep 2008

Uobičajeno

Sad ce i to ubrzo...a jel uzvrati poslje 3-4 dana kad vec..nesto sam tako cuo al ne mogu da se sjetim