Prikaz rezultata 1 do 1 od 1

Tema: [T3] Šta nakon bana?!

Uobičajeno [T3] Šta nakon bana?!

Što nakon bana?

Evo potaknut brojnim žalbama, noćima provedenim za računalom čisteći inbox na nekoliko servera odlučio sam napisati tutorijal za sve novobanane, točnije po prvi puta banane.

Ukoliko Vas je Multihunter banao, na Vašem korisničkom računu, pojaviti će se poruka, nešto ovoga tipa:

Pozdrav Multihunter,

isključeni ste zbog nepoštivanja pravila.

Kako bi ste osigurali buduće neisključivanje, trebate pažljivo pročitati pravila:
    » Pravila igre

Za nastavak igre kontaktirajte
    račun Multihunter i s njim/njom razjasnite stvari
    » Napiši poruku

Slijedite slijedeći savjet pri slanju poruke:

• Uvijek postoji razlog za isključenje. Pokušajte razmisliti o mogućim razlozima isključenja i razjasnite stvari sa Multihunterom.
    • Multihunteri mogu pregledati ogromne količine informacija u vezi korisničkih računa. Držite se istine i ne pokušavajte pronaći izgovore kako bi ste opravdali svoje kršenje pravila.
    • Budite susretljivi i pronicljivi jer to Vam može smanjiti kaznu.
    • Ukoliko Multihunter ne odgovori odmah, on ili ona vjerojatno trenutno nisu spojeni. Problem neće biti brže riješen ukoliko šaljete više poruka, posebice ukoliko on ili ona još uvijek nisu pročitali niti prvu poruku.
    • Ukoliko ste ipak nepravedno isključeni, suzdržite se i ostanitemirni i ljubazni dok razgovarate sa Multihunterom te mu/joj recite Vašu stranu priče.

E sada Vas obuzme panika, ne nemojte slati 3-4 poruke, zašto?? Jednostavno je Multihunter kao čovjek vidi za redom vaše 4 poruke, otvori prvu ostale obriše, te ako ste nesto dodatno napisali on ne pročita, stoga:

1. Dobro razmislite što napisato, napišite potpunu istinu, jer Multihunter vidi stvarno SVE (nesto tipa Big brother , dakle sto vise lazete Multihunter će biti stroži. Dakle važno je da pročitate pravila igre ispočetka te probate pronaći grešku, ne slati poruke tipa: „Što sam napravio, jer to dokazuje da pravila nisu pročitana.“
    2. Nemojte izostaviti niti jednu važnu činjenicu da nebi došlo do zabune.I sada pošaljete poruku Multihunteru, priznate čin (ili niječete, tipa nisam ja brat sestra baka djed) multihunter Vam sigurno neće povjerovati... Dakle lijepo iskreno i sve će biti uredu.Multihunter će nastojati pročitati Vašu poruku u roku 24 sata od primitka poruke, ukoliko se to ne desi slobodno pišite: admin@travian.ba ali pazite da to stvarno bude 24 sata a ne 10 sati koji su se Vama činili kao 24 sata.

Ukoliko znate koju ste grešku učinili NIKADA NEMOJTE pitati Multihuntera pitanje: Što sam učinio?!, jer to njemu daje na znanje da pokusavate lagati, dakle odma direktno, jesma ja sam i sve ce biti uredu.

Ukoliko uistinu neznate zbog čega ste isključeni iz igre, kulturno postavite pitanje i na njega cete dobiti odgovor.

Nakon što ste dobili odgovor od Multihuntera, odgovorite mu na tražena pitanja, opet iskreno, jer se kazna povećava.

Ne molite
    (prosite) Multihuntera, porukama tipa: „ Molim te neka kazna bude sto blaza“, ili „ Ne slažem se s Vašom kaznom jer je prestroga za napravljenu greku“! jer Multihunter zna što čini, te postupa po pisanim uputama.

Ukoliko postpupate po ovim koracima, Vaš korisnički račun trebao bi biti odblokiran u 25 sati (ukoliko ste čekali na čitanje poruke), no ukoliko ste se izmotavali i slali mnogo poruka (tj. Ne pisali sve činjenice u jednoj poruci), možete čekati duže, jer svaka vaša poruka ide na kraj reda

Nadam se da će vam ovaj tutorijal pomoći, te da će olakšati rad meni i mojim kolegama, a vama ubrzati rekaciju Multihuntera.

(Vaš Mario)

Hvala Mario sa-hr-a
    :flooshkazna::wutra::hitna:
    Last edited by Panasko; 22.10.09 at 22:59.
    :spam1: ko se ne pridrzava pravila bit ce propisno kazniT!

- vic dana...Gledali dva morska psa titanic i kaže jedan na kraju "Ah što volim sretne
    završetke" -

FORUM PRAVILNIK !!!!!!