Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 63

Tema: Odbrana: cvijetkocano [SK] vs. toto [BIH TT 2]

_WOLLF_
    Gost

Uobičajeno

:brao2::brao2: ljudi smijesni ste ..
    ne mozete nikako porediti ovaj deff sa deffom BADa, pogledaj te samo broj heroja, totu je branilo 14 heroja, a ovo nije prvi put da se desava da mh odradjuje poso za sk, bilo je toga i prije...

Uobičajeno

Citat Citat od Bumbar Pogledaj komentar
    cuj mh ga spasio a banovan bio do neka doba????kakva ti je to logika carsijaneru hahahaha(cuj carsijaner,iz koje carsije si)pa ljudi kazu nisu mogli poslati def zbog bana a ovo sto je ostalo iza cvjetka zakucalo bi jos jedan off,znaci da nije bio banovan logika govori bilo bi vise defa!!!

iz kakanjske sam čaršije
    e pa nije ti dobra logika ... sve što kažem na forumu istina je, išli bi off-ovi koji su kao i cimac i ne bi se odbranili ...

je li brži deff ili kate ? skontaj molim te
    SARAJEVO,HORDE, BOG I ČARŠIJA ... s1 malibega, s2 Undertakers

Korisnik sabanezi's Avatar
    Registrovan
    Dec 2007

Uobičajeno

Dobar docek, kako je islo preko IGM, super se i iskupilo deffa.. Toto:brao:

Sta reci - malo je tu ovnova bilo

A nemojte pricati o prekrsajima pravila jer CECEN-u, moze se TOTO blockirati, ali neki SK-ovac ne moze!
    Znam o cemu pricam, jer sam dobio IGM poruke ˝prijeteceg sadrzaja˝ koji je vas igrac uputio TT-jcu, a nije blockiran zato sto MH smatra da to nije prijetnja.. Kao sto JA i mislim veci dio servera ne smatra prijetnjom to proci cu ti kroz sela katama!

.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od lutajuci_udarac Pogledaj komentar
    iz kakanjske sam čaršije
    e pa nije ti dobra logika ... sve što kažem na forumu istina je, išli bi off-ovi koji su kao i cimac i ne bi se odbranili ...

je li brži deff ili kate ? skontaj molim te
    prvo nemate nijedan jos toliki off to je cinjenica.imaju jos sars i dzoni ali ni blizu toliki.drugo koliko znam sve ofove niko ne salje na jednog igraca tako da ne vjerujem da bi na njega poslali sve te silne ofove a da nije banovan doslo bi makar jos toliko defa i sta onda???gora bruka kakanjac moj lijepi))ako je od 23 sinoc lik skupio toliko defa sta bi bilo da je imao citav dan ili da su poslali kruznu???Sto ne cestitate i ne sutite malo pun vas je forum i kad gubite!!!do kada mislite poraze pokusavati pretvarati u pobjede???nista nikad niko dobro ne odradi nego ste izgubili zbog vise sile???lik banovan citav dan a mh vas ostetio,ne mogu da vjerujem dokle ide izvrnuta logika!!!mislim da bi toto trebao da se javi da nam kaze sta se dogadalo jer po tebi kakanjac ispade da sve ostale moze spasiti samo neki zli mh ili neka prirodna nepogoda!!!i neka onda toto napise pismo zahvale mh a i ti mu kakanjac pomozi))

Uobičajeno

prvo nemate nijedan jos toliki off to je cinjenica.imaju jos sars i dzoni ali ni blizu toliki.drugo koliko znam sve ofove niko ne salje na jednog igraca tako da ne vjerujem da bi na njega poslali sve te silne ofove a da nije banovan doslo bi makar jos toliko defa i sta onda???gora bruka kakanjac moj lijepi))ako je od 23 sinoc lik skupio toliko defa sta bi bilo da je imao citav dan ili da su poslali kruznu???Sto ne cestitate i ne sutite malo pun vas je forum i kad gubite!!!do kada mislite poraze pokusavati pretvarati u pobjede???nista nikad niko dobro ne odradi nego ste izgubili zbog vise sile???lik banovan citav dan a mh vas ostetio,ne mogu da vjerujem dokle ide izvrnuta logika!!!mislim da bi toto trebao da se javi da nam kaze sta se dogadalo jer po tebi kakanjac ispade da sve ostale moze spasiti samo neki zli mh ili neka prirodna nepogoda!!!i neka onda toto napise pismo zahvale mh a i ti mu kakanjac pomozi))

pogledaj moj prvi post i vidi ko nije čestitao
    još jedan ovakav off koji bi sigurno išao probio bi deff

a deff vam je skoro sav mogao da stigne, pa ko to ima udaljen od tota više od 10 sati a da ima 2-3k deff-a ?
    možda par igrača

p.s. pomažem samo igračima koji su zaslužili to

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

a deff vam je skoro sav mogao da stigne, pa ko to ima udaljen od tota više od 10 sati a da ima 2-3k deff-a ?
    možda par igrača

ovo p.s.nisam razumio

Uobičajeno

ovo p.s.nisam razumio
    nije do mene onda

smiješni smo jer smo se zakucali čini mi se prvi put sa off-om a katama je drugi ili treci put

još jednom čestitam i necu više da komentarišem na ovu temu !

poz

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

oups...sta bi???

svaka cast na doceku... lijepo su se nalijepili...
    samo jos da priznaju da je ovo najveci off u SK i to je to... jer cvetkocano je najveci offer cuo sam... al jbg..i najboljim se to desava... u svakom slucaju... izgleda da se TT-ejci bude... bit ce jos zabave....

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2009

Uobičajeno

možda par igrača

koliko si u procentima siguran da ima samo par igrača koji su udaljeni od tota 10 sati? ja ti mogu nabrojati jedno 20 ljudi čiji deff nije mogao stići

Korisnik
    Registrovan
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od SAMSUNG Pogledaj komentar
    oups...sta bi???

svaka cast na doceku... lijepo su se nalijepili...
    samo jos da priznaju da je ovo najveci off u SK i to je to... jer cvetkocano je najveci offer cuo sam... al jbg..i najboljim se to desava... u svakom slucaju... izgleda da se TT-ejci bude... bit ce jos zabave....
    ma slabo si cuo kakav ja i offer :gohan:

ja sam ti poper

od danas sam deff igrac:violina: