Stranica 1 od 7 123 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 63

Tema: Odbrana: cvijetkocano [SK] vs. toto [BIH TT 2]

Korisnik zalosno's Avatar
    Registrovan
    Apr 2009

Uobičajeno Odbrana: cvijetkocano [SK] vs. toto [BIH TT 2]

Hmmm ni sam ne znam kako da pocnem s ovim HOF-om. Dali da prvo stavim logove, ili da kazem da je SK dokazao kako su smijena ally,Obrisano ili da kazem da su nas uhvatili nespremne par puta i skatali neke igrace koji ne igraju vec mjesec dana (pozeri klikaju)...

Ma ev ici cemo tim redoslijedom:

Prvo logovi:

Cika cimac:
    http://travilog.org.ua/ba/6877098/74...3c28fe96a8/2/1 :aaaa:

onda 6x katanje, zapravo pokusaj:
    http://travilog.org.ua/ba/6865753/e2...c01324ef75/2/1

pa 4x acoddd:
    http://travilog.org.ua/ba/2305462/95...c4d452357f/2/1

pa 3x luzer:
    http://travilog.org.ua/ba/7288504/fc...d0896121bc/2/1

Drugo:
    Ovo kad neko pogleda kaze da deff nije kao kod BAD-a ali da je dovoljan da zaustavi jedan od najvecih offova na serveru, ALI...
    Uvijek ima ono ali a to je da je cvijetko juce poslao napad, a onda je toto banovan , i onda je odbanovan nekada sinoc, tako da nije ni kruzna isla za deff, pa su se onda ubacili i ova dvojica s katama. Smijesno al' fakat.Editovano

Trece:
    Skatali ste neke igrace koji ne igraju neko vrijeme i onda se k****** da skatate svaku noc po neki nas grad. OK jest istina ali i mi smo skatali neke vase gradove sa +/- pa nikom nista nismo govorili.

I tako to biva kad se previse sniva :dailine:

Ocekujemo novi vas potez Obrisano...
    Last edited by Srdjan; 24.01.10 at 13:16.

Korisnik Srdjan's Avatar
    Registrovan
    Jun 2008

Uobičajeno

Zalbe na multihuntera se salju adminu na mail... Obrisao sam ti ovo sve u vezi MH !

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2009

Uobičajeno

BiH TT razbija ) jest da je poginulo dosta deff-a,al neka...lakše klikat deff neg off

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

BIH TT najjaci ne k***e se ni malo kao pojedini na ser nisam vidio do sad ni jedan takav slucaj raja suti i klika. svaka cast za deff nije bio kao BAD al je dovoljno da se zalijepi jedan od najjacih offova ))

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od meRabaa Pogledaj komentar
    BIH TT najjaci ne k***e se ni malo kao pojedini na ser nisam vidio do sad ni jedan takav slucaj raja suti i klika. svaka cast za deff nije bio kao BAD al je dovoljno da se zalijepi jedan od najjacih offova ))
    jos ako je istina da je toto bio banovan nakon sto su poslani napadi i sve do sinoc 23h nije bio odbanovan ,plus da su defana dva igraca dok je bio on banovan onda nije isla kruzna za def nego su radili telefoni!!!sta reci???SVAKA CAST!!!!

Korisnik Armin_666's Avatar
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

da istina je... nije bilo niti jedne MM poruke ..... sve je išlo preko štele whahaha
    :lol4:

Korisnik bizmark's Avatar
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

ajde nek ste i vi sasrecom nakon 20 izgubljenih gg gradova, jedan off od SK ufatili ali nekako mi je ovo cudno sto je cvjetko isao sam ???
    Ljubi brko - ba2

Korisnik Anakin's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

TOTO je rekao cvjetku da ce mu se jednoga dana usetat u selo sa katama,pa su ovi jedva docekali da ga prijave MH....i istina , bio je banovan,osim toga branjena su jos neka sela.....a sama cinjenica da su odmah prijavili MH to sto je TOTO rekao pokazuje kolko nas se boje....

i evo jos jednom moja omiljena pjesmica za mog druga CECENA

jedan mali te-te
    zgazio vas sve
    sad vas niko ne-ce
    uzalud vam, ble!
    noz od ptice,karakondzulin noz,noz od malog

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bizmark Pogledaj komentar
    ajde nek ste i vi sasrecom nakon 20 izgubljenih gg gradova, jedan off od SK ufatili ali nekako mi je ovo cudno sto je cvjetko isao sam ???
    hajd svega ti reci kojih 20 gradova su ljudi izgubili!!eto ja licno ne bih dao bad za 20 tt alijansi ali vi iz sk stalno nesto folirate ostale nipodastavate radite ispod zita nesto.covjek je rekao da ste skatali west djevojka ne igra odavno ,tudjina i kojih jos 18 gradova????i bas me interesuje zasto ste fejkali tt alijanse onu noc kad je ff napadala na bad???kazu da su tako sprecavali da posalju def badu mada o tome nije bilo ni govora,bad je imao dovoljno svog defa!!!i zar nisu vecinom pocisceni sk +- gradovi!!!

Korisnik cecen's Avatar
    Registrovan
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Anakin Pogledaj komentar
    TOTO je rekao cvjetku da ce mu se jednoga dana usetat u selo sa katama,pa su ovi jedva docekali da ga prijave MH....i istina , bio je banovan,osim toga branjena su jos neka sela.....a sama cinjenica da su odmah prijavili MH to sto je TOTO rekao pokazuje kolko nas se boje....

i evo jos jednom moja omiljena pjesmica za mog druga CECENA

jedan mali te-te
    zgazio vas sve
    sad vas niko ne-ce
    uzalud vam, ble!
    samo ti pjevusi tek smo poceli a u ostalom jedan off manje vise a naravno sto se tice bana uzmi procitaj pravila tamo ti sve pise ako hoces mogu ti i ja naci to pravilo gdje jasno stoji da se nesmije prijetiti na bilo koji nacin preko img poruke

druga stvar savaka cast na defu i na doceku :brao:
    Last edited by cecen; 24.01.10 at 13:15.