Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 21

Tema: Fair Play - Pitanja

Korisnik Manja's Avatar
    Registrovan
    Sep 2009

Uobičajeno

ako se dogodi neki bug da slučajno detektuje nekome krivo i izbriše mu vojsku oće li to biti u mogućnosti undovati ili ne???
    Ja sam tajni mod samo što se to ne vidi

Banned
    Registrovan
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Manja Pogledaj komentar
    ako se dogodi neki bug da slučajno detektuje nekome krivo i izbriše mu vojsku oće li to biti u mogućnosti undovati ili ne???
    Nema bug.Shvatite komp nece pogrijesiti ljudi grijese.On radi samo ono sto mu je upisano jedino ako bude koji hacerski napad:shy:. Ali valjda nece biti

Uobičajeno Pitanje

Sta ako se desi da neko nekom hakuje nalog i ukljuci skriptu , i onda ga taj program automatski kazni ...Sta se desava kad se nalog vrati pravom vlasniku da li se ta kazna ponistava ?

Korisnik Dragan's Avatar
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

evo primjer kad neko koristi skripte,sad mislim da je ovo 1. put kad ga uhvati:
    slika nije moja,pa sve što je bilo ispisano,morao sam da prekrijem.

Banned
    Registrovan
    Jul 2010

Uobičajeno

Nije mi se nikad pojavila CAPTCHA, jeli ona smanjuje populaciju, ima li neke kazne od nje?

Korisnik CM Marko's Avatar
    Registrovan
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ѕтαяѕнιρ ραιη Pogledaj komentar
    Nije mi se nikad pojavila CAPTCHA, jeli ona smanjuje populaciju, ima li neke kazne od nje?
    Za sada samo upozorava igraca da se na njegovom acc-u koriste ne dozvoljena sredstva. Uskoro ce sistem automatski i kaznjavati igrace koje koriste ne dozvoljena sredstva/modifikovan browser.

Korisnik CM Marko's Avatar
    Registrovan
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Lukanator22 Pogledaj komentar
    Mislim da ce taj program propast. Opet ce se nesto izmislit da ga taj program nemoze vidit taj neki bot ili sta vec.
    Potrebno je znati da je travian uvek korak ispred ljudi koji prave ne dozvoljena sredstva. Kao i to da stalno rade na unapredjenju sistema kao i da do sada nije zabelena nijedna greska u radu sistema.

Korisnik Dragan's Avatar
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od black-knight_ Pogledaj komentar
    Sta ako se desi da neko nekom hakuje nalog i ukljuci skriptu , i onda ga taj program automatski kazni ...Sta se desava kad se nalog vrati pravom vlasniku da li se ta kazna ponistava ?
    A gdje je dokaz da je acc hakovan?
    Sad ja koristim skripte,i program me kazni više puta,i ja kažem neko mi hakovao acc...pa onda ne bi ni trebalo biti tog programa..

Thumbs down

Citat Citat od Marko Pogledaj komentar
    Potrebno je znati da je travian uvek korak ispred ljudi koji prave ne dozvoljena sredstva. Kao i to da stalno rade na unapredjenju sistema kao i da do sada nije zabelena nijedna greska u radu sistema.
    Bez uvrede gospon admin ali dal ti stvarno vjeruješ u ove svoje navode? Travian je uvijek korak ispred:aaaa::aaaa:

Korisnik Dragan's Avatar
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od pokret otpora Pogledaj komentar
    Bez uvrede gospon admin ali dal ti stvarno vjeruješ u ove svoje navode? Travian je uvijek korak ispred:aaaa::aaaa:
    da,
    da li je ispred virus,ili antivirus?:mudrac: