Prikaz rezultata 1 do 7 od 7

Tema: falange

Korisnik
    Registrovan
    May 2010

Uobičajeno falange

koliko u jednoj jedinici ima vojnika falanga? Trenirao sam do sad 5 jedinica falanga, napadnut sam 2-3 puta, sad ne vidim te trenirane jedinice, zbog čega? I gdje se može vidjeti koliko imam na raspolaganju falangi? Šta je najkorisnije napraviti za odbranu? Unaprijed, hvala!

Uobičajeno

Nerazumno pricas.

FAlanga koliko ja znam 100 drva 130 gline 55 zeljeza i 30 zita.Mozes ih pravi u kasarni a vojska ti moze umrijet ukoliko te drugi igrac napadne.Ako si ih negdje poslao sve sto trebas znat pise ti na mjestu okupljanja

Korisnik
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Pa ne vidis ih zato sto te neko napao i ubio ti ih :picollo:

Korisnik klank's Avatar
    Registrovan
    Aug 2008

u jednoj jedinici je 1 falanga znači ako imaš 5 jedinica to ti je 5 falangi.jedinica je jedan vojnik a 5 jedinica 5 vojnika

Korisnik Woopsy's Avatar
    Registrovan
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od nusretbl Pogledaj komentar
    koliko u jednoj jedinici ima vojnika falanga? Trenirao sam do sad 5 jedinica falanga, napadnut sam 2-3 puta, sad ne vidim te trenirane jedinice, zbog čega? I gdje se može vidjeti koliko imam na raspolaganju falangi? Šta je najkorisnije napraviti za odbranu? Unaprijed, hvala!
    tih falangi vise nemas, uglavnom kad ti ide napad sklonij vojsku iz sela, makar na 10 sec tj. dok jos uvijek mozes ponistiti slanje napada.

npr. stize ti napad za 15 sec odes na kartu kliknes na bilo koju osobu da nema zastiti posaljes napad.... recimo da sad napad na tebe stize za 8 sekundi (sve zavisi koliko s i brz na klikanju ) i sacekas da ti prodje napad u medjuvremenu odes na mjesto okupljanja i na napad koji ti saljes ( tu ce biti mali crveni X na koji kliknes da ti se napad ponisti )

dalje da bi provjerio koliko vojske imas u selu jednostavno odi na mjesto okupljanja i tamo ce ti pisati gdje ti je vojska i koliko je imas

npr: ako ti je zarobljena, ako je na putu, ako e vraca, ako je u selu ili u pojacanju... imat ces uvid na sve

sad najbolja odbranbena jedinica heudan s 165 odbranbene snage, pa onda druid s 55 a onda falanga s 50 odbranbene snage

stim da ti je falanga puno jeftinija

Korisnik asdfgh's Avatar
    Registrovan
    Feb 2009

Uobičajeno

buduci da vidim da si pocetnik

http://www.travian.ba/anleitung.php
    Ne igram vise traviana !! :weeee:

Korisnik Dragan's Avatar
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Evo jedan tut za gale,pocetnik si,pa udri po deffu za pocetak..
    TUT ZA DEFANZIVNE GALE

Pravila Postanja