Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: Kontra napad - hvatanje offa...

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2010

Uobičajeno Kontra napad - hvatanje offa...

Poz, ja sam novi na forumu pa neznam da li sam temu postavio na pravo mjesto pa se unaprijed izvinjavam ako nisam... dakle,

Zanima me kako kontrirati neciji napad u sto kracem vremenu, tj kako uhvatiti njegov off nakon njegovog napada poslanog na mene.. Znaci bit je da bude sto manji razmak izmedju kretanja vojske...

Hvala!

Korisnik batro's Avatar
    Registrovan
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od RickRoss Pogledaj komentar
    Uredu je to znam da ima svaki svoju brzinu, ali pitam jel ima neki fazon kako kontrirati napad u sto kracem vremenu... npr. kao sto ima kako poslati vise napada u istoj sekundi....
    http://forum.travian.ba/showthread.p...=rucna+falanga
    http://forum.travian.ba/showpost.php...01&postcount=3
    93% mladih danas ne zna matematiku, ako si u preostalih 17% stavi ovo u potpis :morgen:

Korisnik Grim Reaper's Avatar
    Registrovan
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od svastanesta Pogledaj komentar
    nemoze u istoj sekundi ali moze u 2-3 sekunde mislim da znam kako se to radi:qeen:
    Citat Citat od DRAGAN Pogledaj komentar
    mozes poslati 5 napada u sekindi...mozda cak i visse...nisam se trudio da to uradim,al znam da oko 40 napada posaljem u 4-5 sec...nekad i u kracem roku...

Radi se na sljedeci nacin(za firefox):napravis koliko hoces tabova,i na svakom dodjes do onog kad trebas stisnuti ok,i napada da ode,onda,odes na File/work offline,vratis se na tabove,i na svakom stisnes taj ok,pojavice se problem radi offline rada,onda odes ponovo na work offline da to iskljucis,desni klik na bilo koji tab,i klik na reload all tabs,onda samo stosces resend,ili enter...znas o cemu pricam...i odose napadi u kratkom vremenskom razmaku..:turpija:
    Citat Citat od Jaggy Pogledaj komentar
    pro trick

ovako ide napad na tebe batinari a i ti si teutonac i sad 5-6 sec prije napada posaljes na bilo koga i poslije 3-4 sec odmah vratis vojsku (onim crvenim X )
    i posaljes napad na njega (on je tebe vec napao i uzeo ti rese ) bit ce razmaka mozda 2- 3 sec razmaka tesko da on moze sve skloniti za to vrijeme a batinari su slabi u odbrani tako da imas veliku prednost

nabrzinu sam napisao nadam se da ste skontali:closed:
    kako vi znate gluposti napisati :lol5:

dobio si odgovor od batra a evo ti kalkulator pa računa http://www.javaschubla.de/2006/travi...echner.en.html , u trenutku kad se napadačev off vrati u selo možeš ga uhvatit