Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od 15

Tema: Hocemo da se druzimo a ne da vodimo rat

Uobičajeno

Citat Citat od lesinarbl Pogledaj komentar
    kako vas samo nije sramota svi vi ADMINI I MODERATORI AKO SE TAKO MOZETE I NAZVATI....ZASTO NE RADITE SVOJ POSAO ZA KOJI STE PLACENI ...SRAM DA VAS BUDE....sve jedan server ima svoju temu samo onaj koji je najbolji ikada odigran nema ??

ZASTO ??

ZATO STO ADMINI NE RADE SVOJ POSAO KAKO TREBA ....COVJECE NESPOSOBNI OTKLJUCAJ TEMU IZBRISI POSTOVE I BANUJ ONE KOJI SU TO ZASLUZILI JEL TI TO PROBLEM???

ako ti je to problem skloni se i pusti druge ljude da rade posao koji vi neznate .....

sramota vise od ovih svih BA servera da se igra na njemu kad ga vode oni koji nisu sposobni!!!

kad vec dobijas platu od shvaba DINO onda i radi svoj posao kako treba!!!

a sad banuj i mene za vrijedjanje!!!

samo da komentiram ovo.. druze ovdje na forumu niko nije placen.. svi dobrovoljno rade :dzemila:
    Hvala Plavuša, chata i ostali fa smorovi nisu ti ni do koljena
    Meni je muka od vječne nacionalističke furke,
    da me neko smješta u muslimane, balije, Turke,
    Ja sam brate Hercegovac a bogme i Bosanac,
    Ne mogu da u svojoj zemlji živim kao stranac!

Uobičajeno

Citat Citat od edis_b Pogledaj komentar
    samo da komentiram ovo.. druze ovdje na forumu niko nije placen.. svi dobrovoljno rade :dzemila:
    Svaka cast samo to mogu reci

Banned
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od edis_b Pogledaj komentar
    samo da komentiram ovo.. Druze ovdje na forumu niko nije placen.. Svi dobrovoljno rade :dzemila:
    sta rade ?

Uobičajeno

sta rade ?
    Ta ti je dobra

Korisnik Lea's Avatar
    Registrovan
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    Ocemo jedan topic za s1 da ga ne zatvarate i da ne brisete koji vam je vrag, imamo i mi dushu sta nas maltretirate admini super admini moderatori i ostala cerga...

Hocete jednu, a dobili ste dvije teme na kojima ste mogli normalno i civilizovano komunicirati bez pretjeranih cenzura. Kad je prva tema zakljucana dobili ste sansu da pokazete da smo pogrijesili sto smo je zatvorili. Lijepo ste je iskoristili.

kako vas samo nije sramota svi vi ADMINI I MODERATORI AKO SE TAKO MOZETE I NAZVATI....ZASTO NE RADITE SVOJ POSAO ZA KOJI STE PLACENI ...SRAM DA VAS BUDE....sve jedan server ima svoju temu samo onaj koji je najbolji ikada odigran nema ??

ZASTO ??

ZATO STO ADMINI NE RADE SVOJ POSAO KAKO TREBA ....COVJECE NESPOSOBNI OTKLJUCAJ TEMU IZBRISI POSTOVE I BANUJ ONE KOJI SU TO ZASLUZILI JEL TI TO PROBLEM???

ako ti je to problem skloni se i pusti druge ljude da rade posao koji vi neznate .....

sramota vise od ovih svih BA servera da se igra na njemu kad ga vode oni koji nisu sposobni!!!

kad vec dobijas platu od shvaba DINO onda i radi svoj posao kako treba!!!

a sad banuj i mene za vrijedjanje!!!

Ti "guilt tripovi" tesko da ce upaliti. Koliko se sjecam jedne prilike kad si dobio ban za prijetnje lomljenja nogu, prvi si trcao Dini na msn da kukas i da se zalis na nepravdu.

Moderatori, Super Moderatori, Hof keeperi i Admini ne dobijaju platu za posao koji obavljaju na forumu, jedina satisfakcija im je da vide da se price u temama o kojima brinu krecu u ispravnom pravcu.

U posljednoj zakljucanoj temi ima skoro 500 obrisanih postova, sto se nije desilo ni u temama u kojima se svakodnevno pisalo od pocetka do kraja servera. Moderator moze da brise i pise i moli i prijeti, ali nije policajac i nije obavezan da bude vezan za racunar 24/7. Moze se polemisati o kvalitetu rada moderatora i admina, okrivljivati i pisati sa caps-om, ali dio odgovornosti u ovom slucaju snosi odgoj i odabrani nacin komunikacije s drugim ljudima preko tastature. Cinjenica je da je manjina upropastila obe teme, ali i da vecina nije odreagovala i usmjerila temu u pravcu u kom je trebala da ide.

Da ne duzim dalje, postoji sekcija za postavljanje logova i njihovo komentarisanje, dakle niste uskraceni za "stanje na serveru" , a u ovom trenutku nece biti nove teme u ovom podforumu.
    ──────────────── •✖• Lea •✖• ────────────────

───────────────── •✖• ─────────────────
    Pravila foruma | Važni linkovi | Prijave i žalbe

Ja trazim samo jedno, a to su dvije stvari, red, mir i disciplina.

Pravila Postanja