Stranica 3 od 98 PrvaPrva 123451353 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 974

Tema: WW

Korisnik KGB's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

dragi moji travianeri i travianerke zelim samo da vas pozdravim i pozelim srecu svim graditeljima..

Neka igra pocne i neka najbolji pobijedi..

toliko od ekipe sa kgb-a idemo nas trojica na more da uzivamo, a vi klikajte dok se ne smorite..

Malo sale nije na odmet, ali sad ozbiljno ovo je bilo i previse od nas, ipak je godina predug period..

SK4EVER
    Last edited by KGB; 06.07.10 at 23:29.

Uobičajeno

Citat Citat od KGB Pogledaj komentar
    dragi moji travianeri i travianerke zelim samo da vas pozdravim i pozelim srecu svim graditeljima..

Neka igra pocne i neka najbolji pobijedi..

toliko od ekipe sa kgb-a idemo nas trojica na more da uzivamo, a vi klikajte dok se ne smorite..

Malo sale nije na odmet, ali sad ozbiljno ovo je bilo i previse od nas, ipak je godina predug period..

SK4EVER
    Odpozdrav...svima
    Ehhhhh KGB nedo ti bog da ti se desi ono sto se desilo na bax:shy:

Korisnik KGB's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ministarka35 Pogledaj komentar
    Odpozdrav...svima
    Ehhhhh KGB nedo ti bog da ti se desi ono sto se desilo na bax:shy:
    Ne znam sta je bilo na tom bax-u..

Ali evo obecavam da cu nauciti da plivam i da se necu utopiti na moru..

Korisnik E.D.O's Avatar
    Registrovan
    Oct 2009

Uobičajeno

Boze me sacuvaj jesu vas ovi moderatori,administratori i sl. uposlenici doo Travian uriktali da niko nista cio dan nije napisao "Dje" soe? Da mu nisu platili da suti ili to banana vrisnula?

Nego,sto se tice sela ,ovih World Wide, vidim sve tece po planu,manje vise?! Mislio sam i ja seb jedno uzet da budem cool ko chupi al nevista mi nije dala rece da cu dvicicu dobit ako to uradim ....:ciscenje:

ZETINOOOOO dje bolan zapelo? Pijemol' mi ove godine?

lp,pejca

Korisnik soe's Avatar
    Registrovan
    Dec 2007

Uobičajeno

potplatili su me. rekli su "dachemo ti zlata ko prijateljskim chunama, samo umjereno pishi" i eto sad sam umjeren :biggrin:

a vec sam dao svoju opservaciju i najavio vas tetovce ko favorite...mada sad kad vidim ko je uzeo selo...vi nikad na greskama da naucite :biggrin: doduse nisam pomenuo deltu, pa eto mogli bi i oni uzeti ako ih guslari ne skrshe :biggrin:

Korisnik
    Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

Zelim svim baustelcima puno srece u gradnji WW-a, cuvajte zivce, ne lomite tastature, monitore i ostalu perifernu opremu. Neka bolji pobjedi a definitvno moramo organizovat neko okupljanje kad ovo sve prodje pa da zalijemo osvajanje WW-a nebitno ko pobjedi.
    sretno svima i zelim vam fer i korektnu igru C:
    BISKA CORRECTING PEOPLE

Korisnik woole's Avatar
    Registrovan
    Dec 2009

Uobičajeno

Ma ja sam josh uvijek siguran da je pobjednik SK, a sad s kojim WW-om to ne bih znao reci. Ali sve ce josh da se vidi, pretpostavljam da kreveti i koalicioni partneri im, medjunozni bolovi, imaju pokojeg keca u rukavu. Sve u svemu, ulazimo u jako zanimljivu zavrsnicu

Uobičajeno

Ko bude imao najvece frikove i najvise nedozvoljenih supstanci ta ally ce da pobjedi, ja znam da mi imamo tesku masineriju samo ne znam dal su nam ljudi zagrijani da se gruvaju hemijom da izdrze do kraja servera

_WOLLF_
    Gost

Uobičajeno

ja navijam za natare
    zasto ne bi i oni jednom pobijedili na kraju...
    a ovaj soe navalio da im rusi i ono zadnje selo sto im ostal, koda ne zna kako je kad se gube sela

Korisnik BetOn_Sa's Avatar
    Registrovan
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    Ko bude imao najvece frikove i najvise nedozvoljenih supstanci ta ally ce da pobjedi, ja znam da mi imamo tesku masineriju samo ne znam dal su nam ljudi zagrijani da se gruvaju hemijom da izdrze do kraja servera
    ma mi svi skupa smo teški freakovi, odabrali da igramo "najjači" ba server, kojem se tradicionalno potrefi utrka za WW-om usred ljeta.....biće vrlo interesantno klikati sa plaže

Pravila Postanja