Stranica 65 od 98 PrvaPrva ... 1555636465666775 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 641 do 650 od 974

Tema: WW

Korisnik
    Registrovan
    Sep 2009

Uobičajeno

Drug , ko gubi ima pravo da se ljuti , a sad odo da saljem zito da ne citam glupe postove :mirmir:

Korisnik woole's Avatar
    Registrovan
    Dec 2009

Uobičajeno

Eto, badare, ako je to to, da prestanem onda da klikam deff? Dosadilo prebacivati i slati resse svaki dan par puta Jos jednom hvala na jako zanimljivom prvom serveru
    Last edited by MOD_firecube; 27.08.10 at 15:04.

Korisnik soe's Avatar
    Registrovan
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od woole Pogledaj komentar
    ...
    Uglavnom, josh jednom predlazem da silvester i avenger u isto vrijeme kliknu sa 99 na 100 lvl i da tako doslovno zajedno slavimo pobjedu ne znam da li je iko to ikada uradio
    pokusali su ovi tetovci to uraditi prosli selver, al ujedinjene snage delte u uws-a su ih sprijecile u takvoj nakani....mada se i tada vec primjetilo da avenger tendenciozno par sekundi klikne prije!!! :biggrin: :biggrin:

p.s.onako cisto informaciono, jel iko ovdje igrao sa samo jednim acc-om?! :biggrin:

Korisnik E.D.O's Avatar
    Registrovan
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od cecen Pogledaj komentar
    Drug koliko god htio da omalovazis ovu pobjedu to ipak neces uspjeti nemislim ulaziti u dalju diskusiju sa tobom jer stvarno nema potrebe a sto se tice pobjede pobjeda je cista koliko god di htio da je isprljas:mirmir:
    Ma popusti ih lagano...sta im to drugo preostaje nego na ovaj nacin da reaguju!
    Vidis samo kako se covjek potrudio da emotivan post napise cak i meni suza niz oko krenu :(
    Ja mislim jedno 3 sahta da je utrosio na njega al dobra tri sata...

I sta cemo sada kad server zavrsi "Ajmo Jovo nanovo" ili ce mnogi kao i ja bataliti ovo cudo...

Uobičajeno

Citat Citat od soe Pogledaj komentar
    pokusali su ovi tetovci to uraditi prosli selver, al ujedinjene snage delte u uws-a su ih sprijecile u takvoj nakani....mada se i tada vec primjetilo da avenger tendenciozno par sekundi klikne prije!!! :biggrin: :biggrin:

p.s.onako cisto informaciono, jel iko ovdje igrao sa samo jednim acc-om?! :biggrin:
    Igrali smo ja i dual samo sa jednim nalogom soe, eto cisto informativno.

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

i ja isto Alex-dejkec

Korisnik doprex's Avatar
    Registrovan
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od griwa Pogledaj komentar
    i ja isto Alex-dejkec
    Ovaj laže...xD...A Iks de šta se ti svega napriča...Izvini poštenjačino nisam te prepoznao...I da te ispravim...pošto nisi bio od početka na travianu a ja sam tu celu godinu...BAD nije sa nama bio u ratu od početka...Bili su u ratu protiv FFF ili kako se već zvala ally zaboravio sam...Pa su čak nas molili da se ne mešamo u taj rat a na svojoj strani su imali i tada BNK...Mi smo ratovali sa TT-om sa kojim smo sada u saradnju...I ljudi su se pokazali kao fer i korektna ekipa a ne samo kao vi da govorite kako smo ovo ili ono radili po serverz sve da zajebemo celi server...A o banovanim acc-ovima kada je reč o 5 najačih ofova što je bilo na serveru banovano,a kada je odbanovano ostali so bez ofova...(u to vreme)i to samo mi kupovali hakovan gold a kupovali ga od igrača kojeg ni ne znamo...(bar ja)...A da dođem do kraja...Ko ULAZI I HAKA NAŠE ACC_OVE KADA PRIČATE O TOLIKOM POŠTENJU I NAPADA SAMO NAŠU ALLY...TE JEDINO TAKO STE I MOGLI UZETI KOJI ART...SADA KADA NEMATE VIŠE OFOVA KORISTITE I NAŠE I NAPADATE NAŠE IGRAČE:...Molim te nemoj mi o poštenju pričati...A o multi acovima pogotovu...
    A da zaboravio sam da sada može vas i mh da spasi (BAN)...
    Last edited by doprex; 27.08.10 at 12:09.

Korisnik dinGospo's Avatar
    Registrovan
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od doprex Pogledaj komentar
    Ovaj laže...xD...A Iks de šta se ti svega napriča...Izvini poštenjačino nisam te prepoznao...I da te ispravim...pošto nisi bio od početka na travianu a ja sam tu celu godinu...BAD nije sa nama bio u ratu od početka...Bili su u ratu protiv FFF ili kako se već zvala ally zaboravio sam...Pa su čak nas molili da se ne mešamo u taj rat a na svojoj strani su imali i tada BNK...Mi smo ratovali sa TT-om sa kojim smo sada u saradnju...I ljudi su se pokazali kao fer i korektna ekipa a ne samo kao vi da govorite kako smo ovo ili ono radili po serverz sve da zajebemo celi server...A o banovanim acc-ovima kada je reč o 5 najačih ofova što je bilo na serveru banovano,a kada je odbanovano ostali so bez ofova...(u to vreme)i to samo mi kupovali hakovan gold a kupovali ga od igrača kojeg ni ne znamo...(bar ja)...A da dođem do kraja...Ko ULAZI I HAKA NAŠE ACC_OVE KADA PRIČATE O TOLIKOM POŠTENJU I NAPADA SAMO NAŠU ALLY...TE JEDINO TAKO STE I MOGLI UZETI KOJI ART...SADA KADA NEMATE VIŠE OFOVA KORISTITE I NAŠE I NAPADATE NAŠE IGRAČE:...Molim te nemoj mi o poštenju pričati...A o multi acovima pogotovu...
    A da zaboravio sam da sada može vas i mh da spasi (BAN)...
    pricas o covjeku kojeg nit' znas nit' koji djavo. ukljuci svoj maleni mozak i pokusaj da shvatis sta je covjek napis'o. :aaaa: prica je usmjerena na to da trebamo da se zapitamo dokle ovo ide. cecen niko nije omalovazio vasu ociglednu pobjedu na ovom forumu, samo je istaknuto da se nije igralo po pravilima... i nadam se da ce doci dan kad ce na travianu mjerilo biti to ko je bolji igrac a ne ko je veci ''ovisnik'' i ko moze voditi vise acc. pozz za sk raju, bar one koji su ostali ljudi do kraja!
    i jos jednom CESTITKE SK-u NA, sad se vec moze reci, POBJEDI, zasluzenoj definitivno, bez ikakvog omalovazavanja - jesi cuo cecen !!!

ZVANICNO MOJ POSLJEDNJI POST NA FORUMU (edit: moram dodati - vezano za ovaj server). nadam se da me travian zadugo nece vidjeti, al' ko zna... ko onaj vic s onim papagajem - ''ja zahebane igre''
    http://forum.travian.ba/image.php?type=sigpic&userid=3395&dateline=1266630  945

Korisnik doprex's Avatar
    Registrovan
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dinGospo Pogledaj komentar
    pricas o covjeku kojeg nit' znas nit' koji djavo. ukljuci svoj maleni mozak i pokusaj da shvatis sta je covjek napis'o. :aaaa: prica je usmjerena na to da trebamo da se zapitamo dokle ovo ide. cecen niko nije omalovazio vasu ociglednu pobjedu na ovom forumu, samo je istaknuto da se nije igralo po pravilima... i nadam se da ce doci dan kad ce na travianu mjerilo biti to ko je bolji igrac a ne ko je veci ''ovisnik'' i ko moze voditi vise acc. pozz za sk raju, bar one koji su ostali ljudi do kraja!
    i jos jednom CESTITKE SK-u NA, sad se vec moze reci, POBJEDI, zasluzenoj definitivno, bez ikakvog omalovazavanja - jesi cuo cecen !!!

ZVANICNO MOJ POSLJEDNJI POST NA FORUMU (edit: moram dodati - vezano za ovaj server). nadam se da me travian zadugo nece vidjeti, al' ko zna... ko onaj vic s onim papagajem - ''ja zahebane igre''
    Neznam čovjeka....Koliko sam ja shvatio rekao je da smo mi to prvo sve počeli da koristimo pa da bi nam vi bili ravni i oni su morali tako da rade...

_WOLLF_
    Gost

Uobičajeno

sta li to ovaj I2ONI brani

http://travian-reports.net/ba/report/21201aa2bd0

mozda je rano za slavlje, da nece izletit kakav offcina :chainsaw:

Citat Citat od soe Pogledaj komentar

i ja samo sa jednim, u svakoj TT alijansi :lol2:
    Last edited by MOD_firecube; 27.08.10 at 15:08.

Pravila Postanja