Stranica 86 od 98 PrvaPrva ... 3676848586878896 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 851 do 860 od 974

Tema: WW

Korisnik cecen's Avatar
    Registrovan
    Aug 2008

Uobičajeno

http://4travian.org/log/7b276daedd44...ba3cad834dd67b ocito neshvataju ili ne zele da shvate
    Last edited by MOD_firecube; 01.09.10 at 12:48.

Uobičajeno

ocito raja nije cula za error-a
    bez artova vadio ovakve off-ove
    SARAJEVO,HORDE, BOG I ČARŠIJA ... s1 malibega, s2 Undertakers

Korisnik
    Registrovan
    Jul 2010

Uobičajeno

Pa dobro majku mu kada cete vi jednom shvatiti da vi ne mozete toliko porusiti koliko ja mogu izgraditi :tres:
    Al hajmo zezanje i podpucavanje na stranu i stvarno i od srca cestitam svima na odlicnom serveru i zanimljivoj igri. Iskreno me iznenadilo dosta dobrih offova na kraju sa svih strana (osim ovih mojih popera ). Ne zelim nikoga da vrijedjam niti omalovazavam svako ima svoj nacin igre i vidjenja iste ako sam to isto nekome ucinio ovim putem se izvinjavam a svi koji me poznaju znaju da sve sto sam napisao ovde na forumu je cisto zezanje bez cilja da nekoga uvrijedim. Jedina utjeha koja mi je ostala je ta , vidjevsi sa cime je ko napadao , da sam "imao" daleko najveci off od sviju vas
    Malo sam se razocarao sa offom od Slona jer sam ocekivao puno , puno vise ali hajde nebitno.
    Tetejci odigrali se dobar server cestitam na tome i nadam se da cete se opet nekada odigrati isto mada cisto sumljam jer smo svi manje vise zasiceni ovom igrom ali sto puta sam rekao da necu vise a vec se premisljam da ponovo zaigram na s3 koji uskoro starta.
    Cestitke pobjedincima i puno srece svima u RL ! :4u:

Korisnik animal's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

ima ko jos offa da zabije u moj GG...nema puno deffa ....oko 20k....plizzzzzzzzz

zderu mi hranu ko blesavi ...hhhh

steta da ostane toliko vojske na kraju...

[05] Boston Celtics (-15|-65)

ajmo svi su dobrodosli !!!

Korisnik PRAVNIK's Avatar
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od animal Pogledaj komentar
    ima ko jos offa da zabije u moj GG...nema puno deffa ....oko 20k....plizzzzzzzzz

zderu mi hranu ko blesavi ...hhhh

steta da ostane toliko vojske na kraju...

[05] Boston Celtics (-15|-65)

ajmo svi su dobrodosli !!!
    cuje se kanalizacija oko gg-a pa nece niko:smijeh:
    Belek,Turkey

Korisnik animal's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

trebali ste jos malo kata napraviti....uz toliki off trebalo je min 5k kata biti

Korisnik E.D.O's Avatar
    Registrovan
    Oct 2009

Uobičajeno

Raja,nisam htio pisat nista dok nisam bio ubijeđen 100% da ce server zavrsiti onako kako je komodo prognozirao prije mjesec dana Teško je napisat ikakav pametan i emotivan post poslije onog Dellyevog stoga necu ni pokusavat nista slicno...

Samo da vas pozdravim i zazelim vam svu srecu kako na ovoj cuki od igre tako i u RL.Dosta se nove raje upoznalo sa dosta ljudi sjaranilo i mogu vam reci da je meni bilo extra klikati godinu dana.

Pozdrav za nase BNK-ovce a poseban za zetinu Dellya koji "cojek do jaja" i najveci poper ikada,pozdrav za dida Virtuala nedaj se druze i za sve ostale koje boli ono medju nogama,decki i djevojke bilo je interesantno klikati protiv vas...

Pozdrav za cijelokupan BAD a posebno za onog *eronju iz Kaknja!

Delta,Komodo aferim:brao:

Pozdrav za Zlaju i Sylere i cijelu SK.SVAKA CAST! I valjda se vidimo na Vrbasu uskoro,moram da provjerim kako kod vas riba uzima

E sad i da se oprostim od svojih TTjaca koje najlovim:

Sudzuka(metnem ti tuki),Toto (mani se naoruzanja i fati se posla),Mance i Lejla (dabogda do godine trojke dobili)Igore druze neka te,Vuce(sine moj jedini)Sarlo(kahva!?!?!?!?)Chupi (***** ** u stopalo!)Ammar (papucar na nivou! ) fazla (legenda),balzamico ( mora i jedan brat biti pametan) saban (:bup,PRUSCI (dabogda ofarmali Angelinu kad bude u Sarajevu)....i sve ostale TTjce djeco pamet u glavu i stap u ruke.

Poseban pozdrav ima i BiH TT D cisko,svire,alem,jasko,dyno i ostali....:brao:

PUNO POZDRAVA,LJUBAVI I "KEKSA" lovi vas Edo aka Pejca

Korisnik PRAVNIK's Avatar
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

dobro je pa prestajem igrati travian, a raznih frikova je bilo na ovom serveru, od onih koji su me nazivali supkom(acc oby tj. nas virtualni), pa da ce me sravniti sa zemljom(virtualni), pa uvlacenja sa acc halima(virtualni) pa do nazivanja dzukcom itd... odo sad:heduan:
    Last edited by MOD_firecube; 01.09.10 at 12:50.
    Belek,Turkey

Uobičajeno

Edo, aka pejca, **** se. ( Znaš ti zašto. ) ALI! oprošteno je.
    Donesem ti South Park i dođem na tu kafu, čim prije!

Ammara očekujem u Mostaru, a čujem da Vas ima još ovdje, pa ono, javite se za kafu ili nešto, da vidim s kim sam to klikao.

Vuk, Marija je sama u sobi, veliki je krevet; bujrum! Dođeš mi sladoled, i eto, kafa?

jbte, ovi postovi zvuče kao posljednji pozdravi.
    ne znam samo koga zavaravate, sebe ili nas? Jer svi zajedno, dobro, znamo da ćete se vratit na ovaj ba1 čim se restarta. U biti, na sve servere koji krenu sad.
    Pogotovo ako se uslovi daju, i ako se poslovi nisu izgubili; u biti, vjjerovatnije je da ćete odustati od života i nastaviti klikati travian ako ste napravili neki zajeb zbog njega.

ahh, poZz vam.:heduan:
    SK:huggnot:TT

Korisnik soe's Avatar
    Registrovan
    Dec 2007

Uobičajeno

zna li se kada ce se restartovati ba1...mislim necu valjda raditi na poslu?! :biggrin: :biggrin:

Pravila Postanja