Stranica 90 od 98 PrvaPrva ... 40808889909192 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 891 do 900 od 974

Tema: WW

Korisnik
    Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

i da zaboravih pitanje za kraj servera... i jedna od najvecih dilema zadnjih par godina....

nagrada kolicina piva koju moze da popije ko odgovori tacno i dodje na proslavu...
    i odgovore primam samo privatnim porukama ingame ili u inbox na forumu...

samo za clanove koji ne pripadaju SK koalicijama... mada ni 90% SK clanova ne zna odgovor...
    molim doticne pojedince koji znaju odgovor da se suzdrze...

a odgovor ce biti saopsten odmah po proglasavanju pobjednika...

pitanje ...

STA ZNACI SKRACENICA SK ???

Korisnik
    Registrovan
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od lolek Pogledaj komentar
    i da zaboravih pitanje za kraj servera... i jedna od najvecih dilema zadnjih par godina....

nagrada kolicina piva koju moze da popije ko odgovori tacno i dodje na proslavu...

samo za clanove koji ne pripadaju SK koalicijama... mada ni 90% SK clanova ne zna odgovor...

pitanje ...

loka mogu ja probati odgovoriti na pitanje?:bup:

Talking

Citat Citat od lolek Pogledaj komentar

pitanje ...

ev sta znaci,cak pise da se nesto i u becu dogovaralo,to je garant onaj cupin ogranak

http://hr.wikipedia.org/wiki/SK

:brao::brao::brao::brao::brao:

Korisnik
    Registrovan
    Nov 2007

Uobičajeno

Citat Citat od djipalo junuz Pogledaj komentar
    ev sta znaci,cak pise da se nesto i u becu dogovaralo,to je garant onaj cupin ogranak

probaj da izguglas ....

Korisnik
    Registrovan
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od djipalo junuz Pogledaj komentar

joj jara blizu si bio....al zao mi je vise srece drugi put:heduan:

Korisnik dinGospo's Avatar
    Registrovan
    Mar 2008

Uobičajeno

@cecen NO HOMO :brao:
    http://forum.travian.ba/image.php?type=sigpic&userid=3395&dateline=1266630  945

Korisnik
    Registrovan
    Aug 2010

Uobičajeno

Hvala cecen na komplimentima, ali Gusari se nikada nisu krili iza SK jer su prva alijansa koja je odbila da bude wing po cijenu bilo cega. Sto se tice Delte i Gusara nisi u toku dogadjanja i nisi ni trebao biti, jer si imao pametnija posla, ali sam te upozoravala na njih blagovremeno, i nije sve pocelo sa Gusarima vec sa complexom o cemu si takodje obavijesten. O tome koliko smo se plasili govori i to da zadnji put dva puta ponudjena saradnja od strane SK stoji i dalje nepotvrdjena, jer nam se blago fucka za neizgradjene licnosti koje klikaju ovisno o tome da li je dan poceo dobro ili lose.
    Mogao si zahvaliti komodu a da ne pljujes po bilo kome, a ako bih to sad ovdje objasnila mozda bih te uvrijedila, a ja to ne zelim, jer ja nisam kao vi.

Uobičajeno

Citat Citat od blacklady Pogledaj komentar
    Hvala cecen na komplimentima, ali Gusari se nikada nisu krili iza SK jer su prva alijansa koja je odbila da bude wing po cijenu bilo cega. Sto se tice Delte i Gusara nisi u toku dogadjanja i nisi ni trebao biti, jer si imao pametnija posla, ali sam te upozoravala na njih blagovremeno, i nije sve pocelo sa Gusarima vec sa complexom o cemu si takodje obavijesten. O tome koliko smo se plasili govori i to da zadnji put dva puta ponudjena saradnja od strane SK stoji i dalje nepotvrdjena, jer nam se blago posita za neizgradjene licnosti koje klikaju ovisno o tome da li je dan poceo dobro ili lose.
    Mogao si zahvaliti komodu a da ne pljujes po bilo kome, a ako bih to sad ovdje objasnila mozda bih te uvrijedila, a ja to ne zelim, jer ja nisam kao vi.
    Potpisujem,a i komodo je ok lik,iako igramo na suprotnim stranama
    Neznam samo zašto nas čečen i još neki pojedinci toliko blate kad mi uopšte nismo imali konflikt sa
    SK-ovcima. To bi trebalo biti samo problem GUSARA i delte.
    Pomagali smo im i deffom i resama koliko smo mogli a delti samo vraćamo dugove od prije.
    Zivjeli :pirats:
    http://www.youtube.com/watch?v=GtmlA...eature=related
    Last edited by ministarka35; 31.08.10 at 22:22.

Korisnik soe's Avatar
    Registrovan
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od daco 9 Pogledaj komentar
    Idi na ba3, dok se ovaj restartuje trebaće barem 2-3 mjeseca :biggrin:
    emotivno sam vezan za ba1 i smatrao bih to prevarom, tako da cu ipak sacekati i laganeze klikati po zemlji klokana :biggrin:

Citat Citat od DzonybeGood Pogledaj komentar
    ...I zamolicu vas samo da pored svega, shvatite samo koliko smo svi truda ulozili u ovo, i samo razmislite o tome, da li je vrijedno da sad pored toliko ulozenog truda nabacujemo jedni drugim sve "prevare" koje su nacinjene, jer dobro znamo SVI, da na ovom serveru NIKO nije nevin ...
    ...
    jesam ja, kunem se svim i svacim...zato tako i zavrshih :biggrin: :biggrin:

Citat Citat od WhY? Pogledaj komentar
    ...hocemo lapashu nazad!!! :weeee: (soe, pokreni kampanju )
    pusti covjeka dok izbori ne prodju, pa kad se razocara opet ce on biti prvi rimljanin selvera!!! :biggrin: :biggrin:

Korisnik
    Registrovan
    Aug 2010

Uobičajeno

Sve ovo je nastalo zbog komoda i Delte? Gluposti....ja ovdje vidim hrpu ljudi koji su jedva cekali da na nekome istresaju sve svoje prljavstytine....
    Delta i Gusari nisu imali saradnju
    Delta je napadala Gusare, comlpex to vrlo dobro zna
    Delta je rekla da napada jer nemamo saradnju
    Gusari su uzvratili
    U cemu je problem???
    Ja bih stvarno voljela da neko ozbiljno odgovori na ovaj post, komodo, cecen, bilo ko....
    Rese smo slali, deff smo slali, i sad pred sam kraj cecen raskida saradnju....ha ha ha ha...pa sve je to toliko djecije da nemam rijeci..

Pravila Postanja