Stranica 1 od 98 1231151 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 974

Tema: WW

Korisnik BetOn_Sa's Avatar
    Registrovan
    Sep 2009

Uobičajeno WW

Dobar dan gospodo suigrači, protivnici, multihunteri, moderatori i ostali
    Poslije epskih borbi zaraćenih alijansi na ba1 serveru, otpočinje novo poglavlje na ovom serveru. Ljuti protivnici SK&BIHTT, BAD&BNK dobijaju trećeg suparnika pleme zvano Natari, koje prema ovima nema nikakvog respekta već su odlučni da se sami suprostave svima. Međutim u komandnim centrima alijansi SK,BIHTT,BAD, BNK i DM-RM već duže vrijeme postoje planovi da se natarska sela zauzmu i da se u tim selima grade Svjetska čuda. U narednom periodu će se pokazati, koja alijansa je napravila bolji projekat izgradnje i koliko je spremna i sposobna da odbrani svoje Svjetsko čudo.
    Pa gospodo spremite svoje arhitekte, zidare, radnike, a pogotovo svoju vojsku da počnete izgradnju vašeg Svjetskog čuda, a ko prvi uspije da završi Svjetsko čudo biva proglašen pobjednikom ovog servera.

PS. Za moderatore: U ime sve normalne raje koji klika ovaj server i ne spama i posta kojekakve gluposti na forum, molim Vas da nam ostavite ovu temu otvorenom kako bi se moglo u građanskom maniru pričati i komentarisati dešavanja vezana za gradnju Svjetskih čuda.
    S poštovanjem BetOn

Uobičajeno

Nekako me u svemu ovom oko WW i dolaska Natara bode u oci cinjenica da smo na vrijeme obavjesteni da nam stize drustvo sa WW selima. Nice job! :haha::edis:
    SK tece kroz vene!

Korisnik BetOn_Sa's Avatar
    Registrovan
    Sep 2009

Uobičajeno

Hajd da prestanemo sa hvaljenjem i kuđenjem, nego da se vodi kvalitetna diskusija.
    Pa da uspostavimo teme:
    1. Vaše nagađanje ko bi mogao biti nosilac građenja po alijansama. Vodeći igraći alijansi ako žele mogu nam saopštiti već koga su odredili da bude nosilac njihovog WW-a.
    2. Da li SK ima ubjediljvo najveće šanse da osvoji ovaj server, jer imaju prvenstveno Posebni građevinski arhitekt artifakt+Posebno skladište/slučajni cilj artifakt i kakve su šanse alijansama koji nemaju velikog artifakta (BNK i DM-RM).

Za sada ove dvije teme, a lagano nadoći ćemo na ostale
    Last edited by BetOn_Sa; 02.07.10 at 11:12.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2008

Uobičajeno

Po meni najvecu sansu ima BNK sa DM alijansom

A nama nije do ww-a vec rusimo i dalje:

dok Doberman odmara Djipalo radi, evo jedan ako smijem :

http://travilog.org.ua/ba/3061898/18...20da4b0d6a/2/1

Sto se tice nasi ww (BHTT) sela, imat cemo 2, oba ce biti na jednom acc a uskor ce se saznati i na kojem.

Naravno svima puno srece u zidanju i neka pobjedi najbolji

Ammar
    BHTT

_WOLLF_
    Gost

Uobičajeno

po meni svi imaju jednake sanse da sagrade ww..
    jer ne postoji neka alijansa koja posjeduje veliku nadmoc..

sk je mozda najvise pokazo do sada, ali siguran sam da postoji dosta offova koji se cuvaju za ww..
    sk posjeduje poseban gradjevinski art , ali nesto slicno su posjedovali i oni iz TTABAsa na baxu, pa im nije donijelo nesto posebno..

sve u svemu ocekuje nas veoma zanimljivo finale ovog servera..
    molio bi bez puno spama u ovoj temi..
    kako vidim moderatori su nam odlucili dati sansu.
    pa ajdi da iskoristimo..

pozz za sve a posebno za TT D :hugg::hugg:

P.S. u široj sam konkurenciji da gradim ww u TT-u ...:wutra:
    Last edited by _WOLLF_; 03.07.10 at 01:25.

Korisnik karam TNT's Avatar
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od _WOLLF_ Pogledaj komentar
    po meni svi imaju jednake sanse da sagrade ww..
    jer ne postoji neka alijansa koja posjeduje veliku nadmoc..

sk je mozda najvise pokazo do sada, ali siguran sam da postoji dosta offova koji se cuvaju za ww..
    sk posjeduje poseban gradjevinski art , ali nesto slicno su posjedovali i oni iz TTABAsa na baxu, pa im nije donijelo nesto posebno..

sve u svemu ocekuje nas veoma zanimljivo finale ovog servera..
    molio bi bez puno spama u ovoj temi..
    kako vidim moderatori su nam odlucili dati sansu.
    pa ajdi da iskoristimo..

pozz za sve a posebno za TT D :hugg::hugg:

P.S. u široj sam konkurenciji da gradim ww u TT-u ...:wutra:
    sto se tice arta od tabsa na baxu zavisi sve od kolici ne offa, tabsima nije posluzio jer je bilo previse protivnickog offa(RKCL)! sto se ovoga servera tice ne znam kako stoje stvari sa offom
    sodom :heduan:

Korisnik Anakin's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

vidim da vecina misli da sk ima najvece sanse..oni jesu najvise pokazali ali su se i najvise i trosili...ipak ovaj art ima daje veliku prednost...a imaju oni u pricuvi sigurno i poneki zanimljiv off...

sto se tice tetejaca navijam za njih i uvjeren sam da ce pobjediti...

ostali...

???
    noz od ptice,karakondzulin noz,noz od malog

Korisnik woole's Avatar
    Registrovan
    Dec 2009

Uobičajeno

Imam osjecaj da su sve koalicije tu negdje podjednake sto se tice off-a i deff-a ali SK je definitivno pokazao najbolju organizaciju i mislim da je to najbitniji faktor u daljem toku igre, a i artifakt je u nasim rukama tako da mislim da oko pobjednika nece biti puno dileme.

Korisnik Anakin's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

ja sam uvjeren da ce TT imati najvece offove
    noz od ptice,karakondzulin noz,noz od malog

_WOLLF_
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Anakin Pogledaj komentar
    ja sam uvjeren da ce TT imati najvece offove
    kako sam upratio malo stanje sa artovima za brzu obuku, mislim da si u pravu..
    jedino ako nas ti igraci ne razocaraju.. ali sumnjam u to..

Pravila Postanja