Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 16 od 16

Tema: us5-artefakti

Korisnik
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

al nabavio si jedan report us8,ako se ne varam http://travian-reports.net/us/raport.php?id=167257f2d3d ma ne moguće je da je puno vojske,jer znam odbrilike koliko ima vojske "igrač" koji ima najveći hammer,nema puno više od nas

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Manja Pogledaj komentar
    Ispricavam se na off-topicu, no kako je to moguce ako ja kroz pola servera kao rimljanin skupim, iskreno samo 4 k offa a ti 25 k? Moze odgovor i na pp.
    1. Ne koristis gold (mada to nije presudni faktor)
    2. Nisi dovoljno iskusan, ne znas igrati kako treba

Tu su igraci sa preko 100k off-a ...
    Travian Support ba2

Korisnik Manja's Avatar
    Registrovan
    Sep 2009

Uobičajeno

ajd onda pouci neiskusnog
    Ja sam tajni mod samo što se to ne vidi

Korisnik
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od relict Pogledaj komentar
    1. Ne koristis gold (mada to nije presudni faktor)
    2. Nisi dovoljno iskusan, ne znas igrati kako treba

Tu su igraci sa preko 100k off-a ...
    ma ajde ti onda budi 1 pljačkaš bez golda(čitav server) i još ti farme grade deff(makar to nije važno),ajde ti igraj jednom bez golda pa nećeš bit ni u top500(idem se kladit)s goldom mogu biti prvi ako imam golda kolko hoću,100k off-a pa nije to speed ,ja sam samo htio da vidim ako se može znati kolko će off-a u selu bit ako znam odbrilike prosječni off ,ZNAM DA je to malo off-a al niko nema puno više vojska se radi skoro stalno jer ima ressa

p.s. ako hoćeš napišem ti nickove od servera,hrx-a ostale ne igram od hr,ba,rs,i jednom sam six ,javi na pp ako hoćeš ,i da ne želim odg prosječan off će ti pobit vojsku u selu

edit:baš me zanima ako sam ja n00b što si onda ti

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od RAT Pogledaj komentar
    ma ajde ti onda budi 1 pljačkaš bez golda(čitav server) i još ti farme grade deff(makar to nije važno),ajde ti igraj jednom bez golda pa nećeš bit ni u top500(idem se kladit)s goldom mogu biti prvi ako imam golda kolko hoću,100k off-a pa nije to speed ,ja sam samo htio da vidim ako se može znati kolko će off-a u selu bit ako znam odbrilike prosječni off ,ZNAM DA je to malo off-a al niko nema puno više vojska se radi skoro stalno jer ima ressa

p.s. ako hoćeš napišem ti nickove od servera,hrx-a ostale ne igram od hr,ba,rs,i jednom sam six ,javi na pp ako hoćeš ,i da ne želim odg prosječan off će ti pobit vojsku u selu

edit:baš me zanima ako sam ja n00b što si onda ti
    Sa 20 gold-a mjesecno drzim se u top 100 na com serveru, a ne na nekom .ba serveru gdje svako ko zna igrati moze biti u top 10, tamo uvijek imas dobre igrace oko sebe. Vidim da si ti tip igraca kojem je pocelo ici dobro na nekom serveru pa onda pametuje drugima (sigurno iskusnijim igracima).

Prvo da nisam noob to ti moze reci sam Admin, nisam dzaba support
    Drugo kad ti budes sam igrao na nalogu i drzao dva artefakta, vodio savez i gradio WW, onda se javi i pametuj ko je noob a ko ne

Ne mogu ti reci tacan broj vojske jer to ne zna nitko osim GA-a.

Ako je jos nesto nejasno pisi...
    Travian Support ba2

Korisnik
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od relict Pogledaj komentar
    Sa 20 gold-a mjesecno drzim se u top 100 na com serveru, a ne na nekom .ba serveru gdje svako ko zna igrati moze biti u top 10, tamo uvijek imas dobre igrace oko sebe. Vidim da si ti tip igraca kojem je pocelo ici dobro na nekom serveru pa onda pametuje drugima (sigurno iskusnijim igracima).

Prvo da nisam noob to ti moze reci sam Admin, nisam dzaba support
    Drugo kad ti budes sam igrao na nalogu i drzao dva artefakta, vodio savez i gradio WW, onda se javi i pametuj ko je noob a ko ne

Ne mogu ti reci tacan broj vojske jer to ne zna nitko osim GA-a.

Ako je jos nesto nejasno pisi...
    ja sam gradio ww sada na inx-u nije uspjeh al jbg,inače sam prije inx-a gradio 3 puta ww,hoću reć na inx-u mi je bilo da sam treći ww gradio ja igro com4 nick reward,opet bez golda ustvari neda mi se sada ovde s tobom prepirat igraj kako hoćeš,piši šta hoćeš nadam se da istinu pišeš jer jaa je pišem(ne govorim da to nije istina što pišeš)ako ti misliš da sam n00b misli mene uopće nije briga šta ti misliš,piši po forumima ja imam 3, ekipe s kojima igram servere koje sam do sada igro,samo 1nisam igro s ni jednim od njih,tako da..sretno u nastavku ,može lock?