Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: Par pitanja u vezi Gala

Korisnik
    Registrovan
    Sep 2010

Uobičajeno Par pitanja u vezi Gala

Sad cu poceti igrati ba3 pa imam par pitanja. Dali da radim zadatke? Nisam cijeli dan aktivan pa kakvu taktiku da igram kod Gala i preporucite mi neki dobar Tutorial.

Banned
    Registrovan
    Sep 2010

Uobičajeno

Zavisi kako hoces da igras.Ako hoces ekonomiju ,radi zadatke, a usput ces i malo deffa sakupiti do isteka pocetnicke zastite. Ako hoces javi mi se na PP, mogu ti malo pomoci,imam 2 god iskustva.

Da ,ako si pocetnik,najbolje ti je da nadjes sebi nekog dualla i gledas kako on igra odprilike, i na nekom od sljedecih servera primjeni steceno znanje.

Ako neces dualla onda prati neki defanzivni tut...Sad cu ti ja naci jedan pa cu ti send preko VM-a

I,ako nezelis biti farma onda se nemoj regati odmah prvi dan
    Last edited by Dominik; 17.09.10 at 12:38.

Korisnik Grim Reaper's Avatar
    Registrovan
    Aug 2008

Uobičajeno

bolje nađi duala, bez obzira na taktiku nećeš uspjeti ako nisi većinu dana online

Korisnik Unknow :)'s Avatar
    Registrovan
    Sep 2010

Uobičajeno

khmmm
    ja bih ti preporucio da napocetku podignes malo resursnih polja , vise zamki i malo sklonista .... usput da podizes akademiju,kasarnu itd.. dok nestignes do Teuteovog groma jer su oni vrlo jaki u napadu i..(normalno podrarumjeva se da imas barem 15-tak falangi skojima ces farmati slabije od sebe) Ovih 15-tak falangi nedozvoli da ti ih ubije protivnik znaci .. On posalje napad koji stize za 15 min ti posaljes napad na slabijeg koji traje 20 min....Njegovi vojnici ostaju u zamkama i sa njim se mozes dogovoriti staces sa vojskom (nek ti posalje resa ili dogovor o nenapadanju)

Kasnije farmanjem vec imas neki kolicinu resa koju mozes koristiti u vojne svrhe i jos vise podizanje resa
    Kada imas 3-4 TT gromove slobodno kreni na podizanje jos vise resa ... kasnije ko gospada imas dobru proizvodnju farmas TT-gromovima prst u uvo i gledas jacanje svog carstva
    DUALL NIJE LOSA STVAR
    Last edited by Unknow :); 16.09.10 at 22:33.