Stranica 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 85

Tema: [RPG] Mafija - runda 6

SiLvAdOr
    Gost

Uobičajeno

Vako ja sam onaj Heudan(Bogami) odavno sam napravio ovaj acc. samo sam cekao da zavrsi runda 5
    da krenem sa ovim. Pa mene prijavi na br. 8.
    Ako treba imam i dokaze da sam heudan.
    Evo jedan napravio sam temu da pitam moze li se ikako promjeniti nick i banovali su me do 29.9.
    Evo jos jedan Majoru sam slao poruke za glasanje u obliku Moj glas pripada...
    Ako treba jos ima ih..

Korisnik Nikita's Avatar
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od SiLvAdOr Pogledaj komentar
    Vako ja sam onaj Heudan(Bogami) odavno sam napravio ovaj acc. samo sam cekao da zavrsi runda 5
    da krenem sa ovim. Pa mene prijavi na br. 8.
    Ako treba imam i dokaze da sam heudan.
    Evo jedan napravio sam temu da pitam moze li se ikako promjeniti nick i banovali su me do 29.9.
    Evo jos jedan Majoru sam slao poruke za glasanje u obliku Moj glas pripada...
    Ako treba jos ima ih..
    bolan sta je tebi dobiti ćeš ban 4life, ne smiješ praviti duple profile, nadam se da te nece za ovo previše kazniti trebao si pokušati riješiti s adminom to za promijenu imena ovako mnogo riskiraš!

§3 Korisnici foruma

Svakoj osobi je dozvoljeno posjedovanje jednog naloga. Otvaranje ili posjedovanje više naloga nije dozvoljeno. Svaki nalog koji krši pravila foruma može biti banovan, obrisan, deaktiviran ili kažnjen od strane osoblja foruma u zavisnosti od težine napravljenog prekršaja. Ako je potrebno, ban, brisanje, deaktivacija ili kazna se mogu primijeniti na sve druge naloge koji korisnik foruma posjeduje.

Pravljenje multi naloga u svrhu izbjegavanja bana, brisanja, deaktivacije ili kazne na drugom nalogu je zabranjeno i biće kažnjeno banovanjem svih naloga.
    Last edited by Nikita; 24.09.10 at 16:30.

Korisnik
    Registrovan
    Jul 2010

Uobičajeno

ja broj three

Uobičajeno

Citat Citat od Nikita Pogledaj komentar
    Zamolila bih Vas dok su prijave u toku da samo napišete prijavljujem se i broj koji želite, tako će biti lakše pratiti sve igrače koji se prijave i neće se desiti propusti da se neki prijavljeni igrač ne doda i slično. Znači dok runda ne krene bez spamanja, a kad runda krene očekujem da ćete ispisati 200 postova

Još jednom da napomenem nemojte pisati javno ko je ubica,lekar i serif to nije u skladu s pravilima igre!

Hvala!
    Da pojasnim još pošta vidim da imamo malih nesporazuma na relaciji igrači-Nikita oko ovoga:

DOZVOLjENO JE:

• Da seljak napiši koga smatra za (vrhovnog) ubicu, seljaka itd. To je dozvoljeno i ovakva nagađanja su SUŠTINA cele ove igre. To je ono što ovu igru čini zabavnom. Ali važno je da kažem da u ovom slučaju bi seljak morao (ustv bolje bi bilo da kažem: trebalo da) obrazloži svoju pretpostavku (makar i u šaljivom svetlu).
    • Da ubice navedu seljake na pogrešan trag (npr. kažu da misle da je neki seljak ubica i onda izmisle obrazloženje). Ovo je pored prve stavke takože veoma bitno za zanimljivost igre.
    • Da šerif kaže ono što zna. Ali ne direktno! Već kao što je i rečeno u postu #1; diplomatski i okolišanjem.
    • Da mrtav seljak kaže svoje mišljenje. Ali u ovom slučaju ju obavezno da da obrazloženj. U suprotnom može da bude udaljen iz narednih nekoliko rundi igre.
    • Da mrtve ubice komentariču.
    • Da mrtav šerif nagovara seljake. Ali tek sada nikako NE direktno. I UVEK s obrazloženjem.

NIJE DOZVOLjENO:

• Da šerif kaže nekome preko PPa ili u temi da je on šerif i da je tako saznao ko je ubica ----> kazna udaljavanje na određen ili ne broj rundi (mada u slučaju obe kazne sigurno neće biti viđen skoro u spisku igrača) i biće izbačen iz igre ako je još uvek u njoj.
    • Da mrtav šerif kaže nekome da je on šerif i da je tako saznao ko je ubica -----> kazna je udaljavanje od daljih rundi na neodređeno vreme.
    • Da seljak (živ ili mrtav) kaže ko je ubica (a da je očigledno da je to saznao od šerifa) ----> nema neka određena kazna ali verovatno će biti udaljen od podosta narednih rundi.

Eto nadam se da sam pojasnio kako stoje stvari malo. A sada i da kažem da msm da posle ove runda napravimo malu pauzu u igri da ne bi postala dosadna. Ali moraću da čujem Nikitin stav po tom pitanju još.

Korisnik Nikita's Avatar
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Jovan NS Pogledaj komentar
    Eto nadam se da sam pojasnio kako stoje stvari malo. A sada i da kažem da msm da posle ove runda napravimo malu pauzu u igri da ne bi postala dosadna. Ali moraću da čujem Nikitin stav po tom pitanju još.
    Eto nadam se da je jasnije nakon ovoga mada je većina stvari već bila pojašnjena u pravilima igre tako ko je pročitao već je mogao shvatiti ali nije ni važno eto ponovo dodatak! Samo da napomenem nema potrebe za pravdanja niti punjenja inboxa porukama ( ej nisam ja, on me nagovorio, tip mi je rekao, ja sam mislio) stvar je već riješena i tako je kako je.

A Jovane što se tiče pauze nakon ove runde nemam ništa protiv!

dedaimaki
    Gost

Uobičajeno

Prijavljujem se broj 4.

Banned
    Registrovan
    Sep 2010

Uobičajeno

Aj da i ja malo igram, broj nije bitan, al ako treba onda stavi 9

Banned
    Registrovan
    Aug 2010

Uobičajeno

bilo koji broj

Korisnik Nikita's Avatar
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Super man Pogledaj komentar
    znaci ja sam broj 1...nisam nikakvo pravilo prekrsio..osim sto se nikiti u glavi krse stubovi itd... Broj 1
    nisi napisao da mislis nego si napisao ko je vrhovni, drugi put dobro pogledaj sta si napisao, i pazi na svoj rijecnik kad moje ime spominnjes!

evo ako si zaboravio:
    Citat od Super man
    il dragan il bimba... oni su ljekari mslm samo nezz ko bas tacno a panasko je vrhovni...

znaci za dragana i bimbu mislis, a pogledaj nastavak recenice.
    Last edited by Nikita; 25.09.10 at 17:24.

Korisnik Dragan's Avatar
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Super man Pogledaj komentar
    ja sam to pretpostavio..skontaj malo..nit sam znao ko je serif nit ljekar...al na osnovu glasova sve se dalo zakljucit pa to i beba od 1,4 mjeseca moze reci..panasko glasa vs seljaka uvijek + ubija seljaka il si ti maloumna ili neces da budes pametna..
    lool..pa sta ako glasa za seljaka...ti si rekao da je panasko vrhovni,e sad,da li si ti to samo mislio,to je tvoja stvar,nisi trebao nista pisati,sam si kriv..i ja sam glasao protiv seljaka,uvijek,i kako on zna ko je seljak,a ko nije,osim ako mu serif ne kaze,a to se ne desava.prema tome,sam si ovo sve us*ao!:izdim: