Stranica 34 od 42 PrvaPrva ... 243233343536 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 331 do 340 od 414

Tema: Trenutno stanje na ba1 serveru (2011)

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

dajte ozazu bratu art za povecavanje KP nek klika sela... cujem da se krenulo napadati preko okeana na dalje, samo ne znam ko koga... mozda ozazo zna

Korisnik
    Registrovan
    Nov 2010

Uobičajeno

ozga sve dozna

Korisnik
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

mislim da eSKaTeTe nezna moc koze ali upoznat ce vjerujte mi....

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od komodo Pogledaj komentar
    De si Gurbete stara kurotresino :predaja:
    A Komodo ne diraj nam Gurbeta i Kanafu, evo ih na obuci kod nas trebaju da polože vozački , a i red je ona satna sa proslog s1 da se organizuje sto mu badare nisu htjele dati za onolike srušene zidove

Citat Citat od cecen Pogledaj komentar
    koja tri spameraaaaaaa pa nema vecih na ba serverima bogami de manje spama vise klikanja zakucase vam rese po selima
    Jeli nam ovo Čečenko dosao u civilizaciju, vec smo se pobojali da ce podivljati?

Citat Citat od shrek Pogledaj komentar
    dajte ozazu bratu art za povecavanje KP nek klika sela...
    A ne treba nasem bratu Ozazu taj art, ima on nas dacemo mu mi glipnu za KP, imace i on 77 sela na kraju servera najmanje.

Korisnik komodo's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od DzonybeGood Pogledaj komentar
    A Komodo ne diraj nam Gurbeta i Kanafu, evo ih na obuci kod nas trebaju da polože vozački , a i red je ona satna sa proslog s1 da se organizuje sto mu badare nisu htjele dati za onolike srušene zidove
    ne diram brate taman posla pa znaš da čekam da me zafejka pa da lomim njive sa 2k bataka opet, prolazimo garant - been there done that:predaja:
    dzony daj koji res puni ste ko brod znam vas :turpija:
    ili makar žita :zivio:
    Citat Citat od DzonybeGood Pogledaj komentar
    A ne treba nasem bratu Ozazu taj art, ima on nas dacemo mu mi glipnu za KP, imace i on 77 sela na kraju servera najmanje.
    Simo pajser - kupi fore od Ravii-ja i Fawa

Last edited by komodo; 02.07.11 at 00:09.
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Korisnik
    Registrovan
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od shrek Pogledaj komentar
    dajte ozazu bratu art za povecavanje KP nek klika sela... cujem da se krenulo napadati preko okeana na dalje, samo ne znam ko koga... mozda ozazo zna
    Ja takve informacije nemam

A cekam dzonija da mi da vise glipnu covek uhvatio pa nikako da pusti posto je cuo da odredjen bro sela otkljucavaju artove pa je resio da sto pre dodje do tog magicnog broja , zato su nam i stigli ranije
    --- SK --- najjaca ally BA servera :pirats:

Korisnik cecen's Avatar
    Registrovan
    Aug 2008

Uobičajeno

evo ga
    ma koje rese brate, nemam ni za ambasade više, sve istrošio pa se mislim koga da iskukavam, treba ih dizati ide vreme a popa nikako...
    vidi kako Fawo, Ravii i Simo to stručno kliktaju brate imaju po hiljadu sela, pošušnjare stare :lol4:

Vidim brate zato nigdje ni jedne umjetnine nema pokupovase sve a sve neka bjeda i sirotinja

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od OzAzO Pogledaj komentar
    Ja takve informacije nemam

A cekam dzonija da mi da vise glipnu covek uhvatio pa nikako da pusti posto je cuo da odredjen bro sela otkljucavaju artove pa je resio da sto pre dodje do tog magicnog broja , zato su nam i stigli ranije
    Nista od te glipne, jer smo culi da ce i ww sela da se pojave kad naklikamo 30 sela pa moramo malo da požurimo, mislim neznam jeli istina, ali tako se priča po serveru pa da provjerimo
    I samo za Ozaza i Komoda obraćate se pogrešnoj osobi, tj pišete u muškom rodu, moraću da vas tužim za diskriminaciju

Korisnik komodo's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

halo bre pa kod ovih DKT-ovca se nezna ni ko je muškarac na acc-u, dzony oduvek si bio papučar ko šomi i ja, rekoh ti samo je pitanje dana(duJalko izvini na diskriminejšnu, počela si da pišeš ko on)

nego pazi lika kako napade na ART sa 600 i kusur kata, dakle pobednik

RADOMIX-KRALJ.jpg

posebno mi se dopao odnos kobila/pešak u napadu, ajde ajde ubio si 1 slona evo kunem se video sam deff a ostale si levelovao u Mamute jer deffa nema tu ništa, selo štiti Tarzan i ekipa iz hood-a.
    Ko koga ovde PRC-a tebra, ko ti je predavao matematiku prva 4 razreda?(retorička pitanja):einstein:
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Korisnik
    Registrovan
    Sep 2009

Uobičajeno

halo bre pa kod ovih DKT-ovca se nezna ni ko je muškarac na acc-u, dzony oduvek si bio papučar ko šomi i ja, rekoh ti samo je pitanje dana(duJalko izvini na diskriminejšnu, počela si da pišeš ko on)

nego pazi lika kako napade na ART sa 600 i kusur kata, dakle pobednik

RADOMIX-KRALJ.jpg

posebno mi se dopao odnos kobila/pešak u napadu, ajde ajde ubio si 1 slona evo kunem se video sam deff a ostale si levelovao u Mamute jer deffa nema tu ništa, selo štiti Tarzan i ekipa iz hood-a.
    Ko koga ovde PRC-a tebra, ko ti je predavao matematiku prva 4 razreda?(retorička pitanja):einstein:

E falili su mi tvoji postovi ovoga tipa
    --- SK --- najjaca ally BA servera :pirats: