Stranica 35 od 42 PrvaPrva ... 253334353637 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 341 do 350 od 414

Tema: Trenutno stanje na ba1 serveru (2011)

Korisnik komodo's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od OzAzO Pogledaj komentar
    E falili su mi tvoji postovi ovoga tipa
    ćuti bre vidiš da razrađujem topik na sve načine al ne pomaže, ćute i kucaju se i dalje
    btw dovukao sam nam i kursulu, kreće noćas kao dual sa Dejom da klika, biće smeha, javlja mi se:dzemila:
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Korisnik
    Registrovan
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od komodo Pogledaj komentar
    ćuti bre vidiš da razrađujem topik na sve načine al ne pomaže, ćute i kucaju se i dalje
    btw dovukao sam nam i kursulu, kreće noćas kao dual sa Dejom da klika, biće smeha, javlja mi se:dzemila:
    Hahaha znaci okuplja se ekipa

pa tek ce da bude haos ovde

Al nikako da se raspisu ljudi sve nesto stidljivo
    --- SK --- najjaca ally BA servera :pirats:

Korisnik woole's Avatar
    Registrovan
    Dec 2009

Uobičajeno

Izgleda da se boje da ne bude kao sa badarama prosle godine oni su pisali i pisali i na kraju se ispisali xD ovi sad cute i klikaju i kuju zavjere u tisini i tajnosti!!! Znas i sam da je Kina zemlja zatvorenog tipa steta samo sto nema SoE-ta da malo razvije pricu o austrijialiji
    bax - Zvjerkić;

Korisnik WhY?'s Avatar
    Registrovan
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od DzonybeGood Pogledaj komentar
    Nista od te glipne, jer smo culi da ce i ww sela da se pojave kad naklikamo 30 sela pa moramo malo da požurimo, mislim neznam jeli istina, ali tako se priča po serveru pa da provjerimo
    I samo za Ozaza i Komoda obraćate se pogrešnoj osobi, tj pišete u muškom rodu, moraću da vas tužim za diskriminaciju
    vidi ti nje živa li si dualko?!?!
    ovi šumari hoće da dominiraju, pa svi nešto u muškom rodu pišu za dual acc.e ccc :kapetan: udri to tamo sramota nek ih bude!! :mojati:
    :qeen:

Korisnik ravii's Avatar
    Registrovan
    Oct 2009

Uobičajeno

evo ga
    ma koje rese brate, nemam ni za ambasade više, sve istrošio pa se mislim koga da iskukavam, treba ih dizati ide vreme a popa nikako...
    vidi kako Fawo, Ravii i Simo to stručno kliktaju brate imaju po hiljadu sela, pošušnjare stare :lol4:
    Ma cini ti se tebra . Znas da se samo pop radi, j... vojsku i ostale gluposti .

Korisnik Cougar's Avatar
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

A sta ces,stara poslovica je bila ne boj se psa koji laje.
    Sto se tice kineza, tamo se igra za par acc koji se pune pushevima i deffom,a ostale ko j... Neznam mozda grijesim,ali me mnogo podsjecaju na jednu ekipu s nekog od proslih servera koja je tako radila da bi se ljudi na kraju okrenuli protiv njih.Posto imam prijatelja tamo znam jednu od situacija s njihovim igracem koji je imamo potencijala da izbaci ekstra off ne samo sada za arte vec i ww off.Kada je trazio deff ostavili su ga na cjedilu i covjek se branio offom i jos ga kickali iz saveza kao navodno farma je,a pomagali mu prijatelji poput mene koji ga znaju od ranije uz jos par igraca iz koji igraju u prc i vingovima poput igraca P_E_T_A_R,Ant,Histrya,Deffer,Felix itd. ako sam koga zaboravio neka se ne nadje uvrjedjenim.Jos jedna zanimljivost u kineza je da neki igraci koji malte ne do prije 10 dana nisu imali po 2k offa su mocni offeri,a covjek kojega sam spomenuo ranije u tekstu je potrosio samo preko 750 heduana u deff,sta je to drugo nego prisiljavanje da covjek igra po njihovim pravilima.Smijesno zar ne.Eto kakvi igraci igraju tamo cast izuzetcima koji se mogu na prste nabrojati.Nadam se da ce mi dati dozvolu da izbacim log nekih napada na njega da vam pokazem ko i sta su kinezi

http://travian-reports.net/ba/report/687514bb358
    http://travian-reports.net/ba/report/68752dc7d19

Ovde su samo dva od puno ih koja je probio,a ostali su se negdje zagubili,ako ih ima igrac koji je napadao neka ih on prikaze,s tima da su medju tim i oni gdje se zaljepio
    Last edited by Cougar; 02.07.11 at 21:16.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

i kugi se javio... sad ce zivnuti forum.. moram priznati da se slazem s njim.. ne mozes porediti ovaj prc i bihtt il sk.. ovdje je vecinom ekipa koja klika prvi put skupa eventualno par nas da se znaju od prije, dok ste vi skupa 4-5 servera, al ima zara u ovim kinezima pa ne bi trebao biti monoton server... a sto se tice onog napada komodo hebe coeka matematika, nije isti omjer 10:1 i 3:1 sto je trebao biti..

Korisnik Cougar's Avatar
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od shrek Pogledaj komentar
    i kugi se javio... sad ce zivnuti forum.. moram priznati da se slazem s njim.. ne mozes porediti ovaj prc i bihtt il sk.. ovdje je vecinom ekipa koja klika prvi put skupa eventualno par nas da se znaju od prije, dok ste vi skupa 4-5 servera, al ima zara u ovim kinezima pa ne bi trebao biti monoton server... a sto se tice onog napada komodo hebe coeka matematika, nije isti omjer 10:1 i 3:1 sto je trebao biti..
    Mislim da si pogrijesio nije Kugar vec Cougar,nadam se da ce me Kugar ispraviti,da nebi bilo zabune
    btw. Igrac - Omegalord - Zahvaljuje vodjama PRC-a opet cast izuzetcima,za danasnji MM,a oni koji smatraju da je izdajica neka ga iskusaju,jer sam i ja jedan od kineza,koji to je druga stvar,a poceo sam radi Omege i Kruske ovaj server
    Last edited by Cougar; 02.07.11 at 21:50.

Korisnik komodo's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

@shrek
    daleko je onaj i od 10:1 bio videh 800 viteza sa 10k sikira pa se mislim ali kad videh +600 kata na ART poslao je sve do jedne garant, mlad momak naučiće da treba 60 kata za rušenje male riznice al ovan i zid su keva

@Cougar
    Trebali bi oni malo više ceniti tvoje mišljenje buraz, dugo si ti u čitavoj ovoj priči koliko ja znam ali jbg ima dece raznorazne koji su puni sebe i smatraju da sve znaju a koliko znaju govori kvantitet ART-ova i dosadašnji učinak ne pojedinaca i par igrača PRC-a već saveza, ako svedeš saldo SK i TT i sabereš pa pogledaš PRC koji je danas preko dana imao ukupno 9 komada i UGR sa 10-11ak, iskreno se nadam da će se to popraviti u što skorije vreme jer onda kao ally nema šta tražiti ovde na S1.

čast izuzetcima naravno ima tu odličnih igrača u to ne sumnjam ali svi znamo da kad krene ergela na tamo, diže se panika i glasa kome ide deff i ko je bitniji, glavniji(klinačke fore kako već idu)prognozira pravi napad, šta će biti ako krene 10-ak pravih napada na 10 ljudi jer kapacitet se ima to svi znamo, offove neznam dal je iko i zakucao od offera.
    Skontaće o čemu si pričao ovde...
    :zivio:
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Korisnik
    Registrovan
    Sep 2009

Uobičajeno

@shrek
    daleko je onaj i od 10:1 bio videh 800 viteza sa 10k sikira pa se mislim ali kad videh +600 kata na ART poslao je sve do jedne garant, mlad momak naučiće da treba 60 kata za rušenje male riznice al ovan i zid su keva

@Cougar
    Trebali bi oni malo više ceniti tvoje mišljenje buraz, dugo si ti u čitavoj ovoj priči koliko ja znam ali jbg ima dece raznorazne koji su puni sebe i smatraju da sve znaju a koliko znaju govori kvantitet ART-ova i dosadašnji učinak ne pojedinaca i par igrača PRC-a već saveza, ako svedeš saldo SK i TT i sabereš pa pogledaš PRC koji je danas preko dana imao ukupno 9 komada i UGR sa 10-11ak, iskreno se nadam da će se to popraviti u što skorije vreme jer onda kao ally nema šta tražiti ovde na S1.

čast izuzetcima naravno ima tu odličnih igrača u to ne sumnjam ali svi znamo da kad krene ergela na tamo, diže se panika i glasa kome ide deff i ko je bitniji, glavniji(klinačke fore kako već idu)prognozira pravi napad, šta će biti ako krene 10-ak pravih napada na 10 ljudi jer kapacitet se ima to svi znamo, offove neznam dal je iko i zakucao od offera.
    Skontaće o čemu si pričao ovde...
    :zivio:

Ihhh komodo nemoj im unapred govoriti

Bice zanimljivo u svakom slucaju :tesla:

Samo cekam Keku i Dzonija da mi daju glipnu da i ja nastancam sela , mozda se artovi opet pojave hahaha :zivio:
    --- SK --- najjaca ally BA servera :pirats: