Stranica 36 od 42 PrvaPrva ... 263435363738 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 351 do 360 od 414

Tema: Trenutno stanje na ba1 serveru (2011)

Uobičajeno

Ja ne govorim sada nista unapred cekam da pocne tarapana

Korisnik hobbiton's Avatar
    Registrovan
    Jul 2010

Uobičajeno

I na vma se prati travian. Sestre obozavaju reanimaciju pruzaju mojim umornim konjima, to je novi art inace, art brze reanimacije offa, deff se ne racuna, ne branimo se od reanimacije, samo kontranapad Pozdrav za sve moje sumare i sume
    :leti: BE NICE ba1-masterx ojha-bax http://www.youtube.com/watch?v=u9KQyoV9iGc

Korisnik komodo's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

umesto da juriš medicinske sestere po VMA kad si već tamo ti klikaš i otud, dakle popravka nema... Vidi se da klikaš u TT čim si na VMA zaglavio Đole
    brz oporavak kao što rekoh jutros bratiću, čekamo te svi ovde :zivio:
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2011

Uobičajeno

@Coguar : ti mozda jesi u prc, al si daleko od onoga sto se unutar prc-a dogadja....ne znam odakle ti pravo da postavljas te logove bez dozvole igraca? Spominjes neko deffanje ovo ono, a nisi u toku, ko ti ga branio i saka tih sto ih nabroja, a neces da priznas da u prc vlada politika "tko god treba pomoc, deff, push ili sl. i dobit ce - samo ako je aktivan i trazi pomoc" a Omegalord je bio "zelen" tj offline tada kad je bio pod napadima, javljali su mu se pitali ga da li treba deff - odgovora nije bilo, pa tko bi bio lud onda takvome slati deff? Naravno da je bio izbacen, kako ne bi donosio minus alijansi. A vracen je sto je dokaz vise , da u prc imaju razumijevanja i da daju uvijek jos jednu sansu - ali ne znam dokle se to moze sve tolerisati.
    I ako mislis dalje nesto da pametujes po pitanju prc-a , prvo reci koji ti je nick ingame.
    To da se gura samo par igraca - takodje nije istina, isto kao sto to ovdje nije mjesto da se o tome raspravlja.

A s obzirom da je prc alijansa, sastavljena od igraca koji prvi put igraju skupa - svi mozete samo kapu da skinete i da kazete, svaka vam cast momci i cure. Kinezi bar oni pravi igraju svoju igru, a ne spamaju ovdje, ne hvala se rijecima, vec djelima.

Korisnik woole's Avatar
    Registrovan
    Dec 2009

Uobičajeno

Ja mislim da je ovo rekord... nikada se nije dogodilo da ovoliko puno vremena prodje izmedju 2 posta na ba1 forumu xD Ajde kinezi pricajte nesto, vidi sta vas je, nije moguce da nemate sta da kazete
    bax - Zvjerkić;

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2011

Uobičajeno

ma slabo kinezi govore ovaj nas domaci jezik vole da gledaju sto raja valja gluposti ko klade

Korisnik Kulin ban's Avatar
    Registrovan
    Jul 2009

Uobičajeno

:tesla:
    Pa hbm mu miša.
    Taman uhvatim malo sna - Keka viče daj izvidnike, sakrijem se, eto ide OzAzO i pita koliko ih ima?
    Pa ljeto je, hoću na jezero, na bazen, hoću hladan Pan, hoću sa Komodom na ćevape kod Bešlića.

Čujem da je noćas grmilo i sijevalo na granici Sive zone. Zna li tko išta konkretno?
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

_WOLLF_
    Gost

Uobičajeno

ovo kod cupija bilo sijelo, a zna se kakav je on domacin, sve goste docekuje sa diodi:

Korisnik komodo's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Kulin ban Pogledaj komentar
    Pa hbm mu miša.
    Taman uhvatim malo sna - Keka viče daj izvidnike, sakrijem se, eto ide OzAzO i pita koliko ih ima?
    Pa ljeto je, hoću na jezero, na bazen, hoću hladan Pan, hoću sa Komodom na ćevape kod Bešlića.

Čujem da je noćas grmilo i sijevalo na granici Sive zone. Zna li tko išta konkretno?
    ma izviđaju offom brate, imaju viška ljudi pa koriste to najpametnije što umeju:aaaa::razmislja:

Kamo taj roštilj raspaljuj odma, govorim tiho i nosim kvalitetno meso sa sobom:zivio:
    odo Čečena na skajpu da smaram, javio se malopre pa... ovde ista pesma od početka servera forum odvaljuje za S1 vidim priča se previše pa da ne ometam
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Uobičajeno

Citat Citat od komodo Pogledaj komentar
    ma izviđaju offom brate, imaju viška ljudi pa koriste to najpametnije što umeju:aaaa::razmislja:

Kamo taj roštilj raspaljuj odma, govorim tiho i nosim kvalitetno meso sa sobom:zivio:
    odo Čečena na skajpu da smaram, javio se malopre pa... ovde ista pesma od početka servera forum odvaljuje za S1 vidim priča se previše pa da ne ometam
    Reci chupi nek postavi log od ovog veseljaka koji se zabio...