Stranica 42 od 42 PrvaPrva ... 32404142
Prikaz rezultata 411 do 414 od 414

Tema: Trenutno stanje na ba1 serveru (2011)

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2011

Uobičajeno

Ja mogu reci samo da je steta sto erta nije igrala u jednoj od nasih alijansi, verovatno je shvatila da s onim pocetnicima prcalijama nema budocnosti...iz pouzdanih izvora cujem da se raspadaju, sto ce reci da je celi prc stvarno ona gurala? steta onakvog igraca i offa...a ebo art ko zna igrati zna i bez arta

Uobičajeno

Ajd razumem sto se izbrisao, al sto ne dade nekom saigracu art e to ne razumem...

Korisnik ajvazdedo's Avatar
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

MOze bit da je papak
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Korisnik hobbiton's Avatar
    Registrovan
    Jul 2010

Uobičajeno

na kojem serveru toga nema? uvijek se nadje neka kukavica koja misli da je popila svu pamet svijeta... to su najbolji pacijenti... sa onoliko opljackanog resa u zadnjih mjesec dana ja bih skakao od srece... ali bitne su medalje... medalje koje "krase" profil... pitam se sta bi dali da su to prave medalje....

a jos je tragicnije kada nekom organizujes push, pomazes kada trebas, pa se ispostavi da je taj neko spija, pa kada skontas da je spija, onda to kazes vodstvu, pa nista ne uradi povodom toga... i onda ti taj odluci pokazati u sta je potrosio push, pa ti uhvati off u selu...

dobro bar je meni to tragicno, dok je mom bratu i sister tragicno to sto je erta sa sobom odnijela i art ludjaka,a dobro se slaze erta i ludjak, mislim art
    Last edited by hobbiton; 22.07.11 at 21:32.
    :leti: BE NICE ba1-masterx ojha-bax http://www.youtube.com/watch?v=u9KQyoV9iGc