Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 13

Tema: Hakiran sam..

Korisnik Mirz@'s Avatar
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno Hakiran sam..

Ljudi hakiran mi je msn i facebook ,sad kako to da vratim ? Svaka pomoc mi je dobro dosla,ako ovdje ima netko ko to zna vratiti neka mi se javi ..
    Ja sam ,NE PUCAJ !

Korisnik dena's Avatar
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

prvo moras vratit msn, tj mail od hotmaila..
    mozes jedino na nacin forgoten password, ako se jos uvijek sjecas sta si stavio kao siguronosno pitanje dok si pravio mail..
    ako to uspijes, moci ces da promjenis pass na mailu, pa zatim i na face-u..
    ako ne
    nepovratno ti je
    http://img189.imageshack.us/img189/3200/2003o.gif plavuša http://img189.imageshack.us/img189/3200/2003o.gif
    saro' sempre al tuo fianco io di te non mi stanco
    sei la cosa piu bella che c' eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    Alessandro Del Piero oleeeeeeeee!!!

Uobičajeno

Citat Citat od dena Pogledaj komentar
    prvo moras vratit msn, tj mail od hotmaila..
    mozes jedino na nacin forgoten password, ako se jos uvijek sjecas sta si stavio kao siguronosno pitanje dok si pravio mail..
    ako to uspijes, moci ces da promjenis pass na mailu, pa zatim i na face-u..
    ako ne
    nepovratno ti je
    Probaj to što je rekao dena,ali mnogi "hakeri" promjene mail of fb-a ali onda ipak ćeš vratiti msn...
    Last edited by Tony; 16.01.11 at 11:05.
    Web designer - Programming - HTML - PHP - vBulletin - Joomla - Wordpress

Korisnik Mirz@'s Avatar
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Hvala dena,hvala toni pokusao sam ,nista od toga..toni ako saznas nesto ili ako slucajno znas vratiti sifru javi mi se ,ako ne nista onda ,ipak hvala na pomoci ..
    Ja sam ,NE PUCAJ !

Korisnik Panasko's Avatar
    Registrovan
    Jan 2008

Uobičajeno

Ja mislim da ti hoces nekom drugom da krekiras mail i fb

Korisnik Mirz@'s Avatar
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Panasko Pogledaj komentar
    Ja mislim da ti hoces nekom drugom da krekiras mail i fb
    Ne necu ja nikome od vas ovdje,ako si dobro procitao moj msn i facebook su hakovani,sad ja da bih vratio svoj mail i fb prakticki moram hakovat svoj mail i fb.. :mig: kontas ?
    Ja sam ,NE PUCAJ !

Korisnik Panasko's Avatar
    Registrovan
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Mirz@ Pogledaj komentar

Ne necu ja nikome od vas ovdje,ako si dobro procitao moj msn i facebook su hakovani,sad ja da bih vratio svoj mail i fb prakticki moram hakovat svoj mail i fb.. :mig: kontas ?

Iskreno ja ti ne vjerujem, to je ono " ma znas neko me krekovao , pa trebam sad sebe krekovat "

Korisnik Mirz@'s Avatar
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Panasko Pogledaj komentar
    Iskreno ja ti ne vjerujem, to je ono " ma znas neko me krekovao , pa trebam sad sebe krekovat "

Daj panasko ,stvarno nije tako,hakovan sam ..2 sata prije sa jednim momkom sam se posvadjao ,i eto ,ujutro ustanem hocu na fejs ono paff,hocu na msn ono paff,i j*g..
    Ja sam ,NE PUCAJ !

Korisnik FksFan's Avatar
    Registrovan
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Mirz@ Pogledaj komentar
    Hvala dena,hvala toni pokusao sam ,nista od toga..toni ako saznas nesto ili ako slucajno znas vratiti sifru javi mi se ,ako ne nista onda ,ipak hvala na pomoci ..
    imas neki help od hotmail tima(custumer support) i ti tu napises svoje podatke npr koji ti je mail hakiran,ime prezime,broj kontakata na msn-u ako se sjecas izdvojis nekog i tvoje ime i personal na msn-u kad sve to napises njima dodje poruka i provjere dali si ti stvarni vlasnik i posalju ti pass na mail koji ti napises..

Korisnik Mirz@'s Avatar
    Registrovan
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od FksFan Pogledaj komentar
    imas neki help od hotmail tima(custumer support) i ti tu napises svoje podatke npr koji ti je mail hakiran,ime prezime,broj kontakata na msn-u ako se sjecas izdvojis nekog i tvoje ime i personal na msn-u kad sve to napises njima dodje poruka i provjere dali si ti stvarni vlasnik i posalju ti pass na mail koji ti napises..
    Hvala,za to sam evo sad maloprije cuo i to sam uradio sad mogu samo cekati uglavnom hvala :mig:
    Ja sam ,NE PUCAJ !

Pravila Postanja