Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Gold Club

Uobičajeno Gold Club

Jel mi moze neko pojasniti kako funkcionise ono smakinjanje vojske u gold clubu kad stize napad? Sinoc nisam bio online i ostala mi vojska u selu i u 4:31 mi neko pobio svu vojsku a gold club nista? :(

Korisnik batro's Avatar
    Registrovan
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Lina Pogledaj komentar
    • Pošalji svu vojsku iz naselja prije napada (180 sekundi), vojska mora biti u naselju barem 10 sec osim ako se nije vratila iz te opcije natrag - 2 golda.
    znači ne vrijedi ako nisi uključio opciju, ne vrijedi za vojsku u pojačanju, ne vrijedi prvih 10 sekundi nakon vraćanja vojske (osim ako je to automatsko povlačenje bilo) i ne vrijedi ako nemaš dva golda (za jedno povlačenje).
    93% mladih danas ne zna matematiku, ako si u preostalih 17% stavi ovo u potpis :morgen:

Uobičajeno

Ovako je bilo , kad sam usao ukljucena je bila opcija na Vojske maximalno 99 puta poslati

Vojska mi je stigla u 4 sata kuci ..napad stigao u 4:30 .. Tad sam imao ravno 100 golda ..

Korisnik batro's Avatar
    Registrovan
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Pajox Pogledaj komentar
    Ovako je bilo , kad sam usao ukljucena je bila opcija na Vojske maximalno 99 puta poslati

Vojska mi je stigla u 4 sata kuci ..napad stigao u 4:30 .. Tad sam imao ravno 100 golda ..
    onda prijavi bug. i piši adminu s molbom da ti nadoknadi izgubljeno.
    sve detaljno opiši. :wutra:
    93% mladih danas ne zna matematiku, ako si u preostalih 17% stavi ovo u potpis :morgen: