Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Tema: Natari

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2008

Uobičajeno Natari

Trazio sam po forumu i nema odgovora... NA t4 verziji natari imaju po 90 sela... Nije mi jasno da li se ta sela mogu napdati i da li u njima ima vojske.. ? Kako se broj sela natara stalno povecava? Hvala unaprijed na odgovorima

Uobičajeno

Citat Citat od ALEKSANDAR Pogledaj komentar
    Trazio sam po forumu i nema odgovora... NA t4 verziji natari imaju po 90 sela... Nije mi jasno da li se ta sela mogu napdati i da li u njima ima vojske.. ? Kako se broj sela natara stalno povecava? Hvala unaprijed na odgovorima
    Kada neki igrač obriše nalog, njegovo selo postane nezavisno natarsko selo. U tim selima može postojati vojska, mada to najčešće nije slučaj.

Uobičajeno

Citat Citat od SS Developer Pogledaj komentar
    kojeg god sam napao dosad nije imao resursa
    Neka sela imaju skloništa.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od SS Developer Pogledaj komentar
    kojeg god sam napao dosad nije imao resursa

samo nisi imao srece,imali su sklonista...i ja sam napao jedno takvo selo i nisam nista uzeo zato hocu da pitam-jel imaju ta sela proizvodnju resursa ekvivalentu ,,obicnim" selima....msm posto su nastala od sela igraca koji su obrisali nalog...i,da li to znaci da ce ako igrac ima recimo 10 sela i obrise acc sva sela postati natarska?:razmislja:
    Last edited by stefan; 15.03.11 at 20:31.
    :spam:

Korisnik Dragan's Avatar
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od stefan Pogledaj komentar
    samo nisi imao srece,imali su sklonista...i ja sam napao jedno takvo selo i nisam nista uzeo zato hocu da pitam-jel imaju ta sela proizvodnju resursa ekvivalentu ,,obicnim" selima....msm posto su nastala od sela igraca koji su obrisali nalog...i,da li to znaci da ce ako igrac ima recimo 10 sela i obrise acc sva sela postati natarska?:razmislja:
    1.
    Nezavisna Natarsko sela su poput običnih sela kada se radi o izgradnji. Ona će podizati svoja resurna polja i praviti nove zgrade. Također će i obučavati vojsku. Za razliku od napuštenih dolina, ova vojska se gradi u vojarni ili štali i neće nastati od jednom.
    2.Pa da...
    Last edited by Dragan; 15.03.11 at 20:49.

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Dragan Pogledaj komentar
    1.

2.Pa da...

hvala puno...:weeee:..znaci farmanje je na pocetku isto kao i farmanje pocetnika...msm dok se ne razviju...hvala jo jednom...

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2011

Uobičajeno

uh evo mene opet....malo sam naporan,al sta cu...takav sam...

je li moguce koristiti graficke pakete na T4 i kako...hteo bih da pojednostavim malo prikaz,ponekad mi comp koci zbog ovog T4...znaci sve je super na t4 al mnogo je nalickano pokusao bih grafickim paketom to da resim....upomoc!

Uobičajeno

Citat Citat od stefan Pogledaj komentar
    uh evo mene opet....malo sam naporan,al sta cu...takav sam...

je li moguce koristiti graficke pakete na T4 i kako...hteo bih da pojednostavim malo prikaz,ponekad mi comp koci zbog ovog T4...znaci sve je super na t4 al mnogo je nalickano pokusao bih grafickim paketom to da resim....upomoc!
    nema jos grafickog paketa, ubrzo ce uvesti opciju za low-resolution
    Visual Basic/C#/C++ - My Area

Korisnik
    Registrovan
    Nov 2010

Uobičajeno

pošto je ovo u vezi pljačkanja do sada svakome ko igra razjašnjeno, interesuje me da li je moguće osvajati ova sela i kako se natari pri tom "ponašaju" ??

poznato je da se njima baš ne sviđa naseljavanje u sivoj zoni, i ide onih 14 napada sa katama itd.. da li se nešto slično događa i onda kada neko oduzme nezavisno natarsko selo koje se nalazi izvan sive zone??

jako je ovo bitno, jer ne isplati se otimati sela starješinom ako će ono biti skatano i ostati bez popa