Stranica 55 od 71 PrvaPrva ... 545535455565765 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 541 do 550 od 707

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik komodo's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

dobra šauma al je Veniš keva, samo za likove iz ally AliensA™ :hugg::tnx::huggnot:
    http://www.youtube.com/watch?v=bVa6n0do6Ig

edit: Pozdrav ovom liku Taurius sa 29 sela, zar te nije stid da ti WW plan otme neko dete sa samo 9 sela sine?:aaaa: :lol6:

pop caruje - um WW valja(za 20golda) :haha::smijeh:
    :razmislja::southpark:
    Last edited by komodo; 05.10.11 at 15:32.
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2011

Uobičajeno

čujem da aliens deffa žutix-a.. a bagzi i paconya ih malo polomili lijepo lijepo

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2007

Uobičajeno

ooo moj Kuline
    svaki i ama bas svaki server koji sam igrao, a bilo ih je, spin (ne znam naci ono ludo r ) je igrao nebitnu ulogu, bili su nista doli prolaznici, ali pametni prolaznici
    uvijek se priklone pobjednicima (otuda vam materijal za pohvaliti se i puniti glavu ovim sta su tek jucer krenuli da igraju)
    svidja mi se taktika te simbioze (da ne kazem parazitizma)
    uz malo (citaj nimalo) truda do pobjede

Stisni LIKE ako se slazes :shy:
    Last edited by Jovan; 06.10.11 at 09:59. Razlog: Vređanje
    Dirty Minded, if you know what I mean !!! :pirats:

Uobičajeno

Haha kad sam lupio osta im 10-15 % deffa u ww selu

Citat Citat od muckodjubre Pogledaj komentar
    Šta si ti odvjetnik?

Tebi da dam 300 e...pa da te srce uhvati:gladnisejo:

spin? šta je to? to je onaj savezić koji se pojavi na svakom serveru, bez obaveze,bez gradnje i vođama koji su puni mudrovanja.
    Miki moj tako je najlakše...biti sa strane i mudrovati. Uskoči u vatru i izbij na čelo, pobjedi...kada si mud-onja.

ja kak znam da smo vazda najjaci bili na svakom speed serveru bili to kao jedna ally ili pojednci koji su van spin-a vazda vas karamo I ovaj server cete izgubiti ko i svaki Ev gledam upravo WW.jedan 76 a jedan lv 4(Zutix-koji ce ostati ubrzo bez sela) a sto se tice ovog lv 74 ne znam cije to ww i koji igraci potpomazu da se gradi ww.igraci iz spin ally
    Joj gdje zakuca onaj off na ww,sad bi tacno ti saznao nick i obrisao bi se,ne sa travian mape,vec sa lica zemlje

Lp Shiky

Nemoj pisati više postova za redom! Celu poruku napiši u jedan post.
    -Jovan
    Last edited by Jovan; 06.10.11 at 10:00.

Korisnik
    Registrovan
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od heyya Pogledaj komentar
    ooo moj kuline (ne ljutis se valjda zbog malo k, velika slova pisem samo iz postovanja prema nekome)
    svaki i ama bas svaki server koji sam igrao, a bilo ih je, spin (ne znam naci ono ludo r ) je igrao nebitnu ulogu, bili su nista doli prolaznici, ali pametni prolaznici
    uvijek se priklone pobjednicima (otuda vam materijal za pohvaliti se i puniti glavu ovim sta su tek jucer krenuli da igraju)
    svidja mi se taktika te simbioze (da ne kazem parazitizma)

Upravo to sam im želio reći. Priču prodaju poletarcima. Aj kulin je šaljivđija, čak i provali koju, ali dual ukopava:funny:

Korisnik komodo's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

ma samo kupi Veniš i kaka(WW plan) će nestati

Korisnik Kulin ban's Avatar
    Registrovan
    Jul 2009

Uobičajeno

:tesla:
    Citat Citat od heyya Pogledaj komentar
    ooo moj kuline (ne ljutis se valjda zbog malo k, velika slova pisem samo iz postovanja prema nekome)
    svaki i ama bas svaki server koji sam igrao, a bilo ih je, spin (ne znam naci ono ludo r ) je igrao nebitnu ulogu, bili su nista doli prolaznici, ali pametni prolaznici uvijek se priklone pobjednicima (otuda vam materijal za pohvaliti se i puniti glavu ovim sta su tek jucer krenuli da igraju) svidja mi se taktika te simbioze (da ne kazem parazitizma)
    ?????. Ta tvoja mala ili velika slova su subjektivna percepcija nekog ili nečeg.
    Koja bi i mogla zaintrigirati raspravu al` trenutno gledam dobru seriju, pa mi i nije dosadno.
    Eto, ja pišem onako kako ljudima jeste nick - valjda je to minimum kulture prema onim koje ne poznam.
    Ovo oko spin® - ma ja ba - u pravu si ti. :vegeta:
    Što time podcjenjuješ vodstva drugih saveza tebi je nebitno, jer koliko znam, suradnje obično sklopimo u prvih 15 - 20 dana.
    Tad se već sve zna? Sve je odlučeno? I mi smo sa LM savezom? Ch1s su pobijedili? Mi to znali poodavno? Ljudi stalno nasjedaju na - ništa?
    Parazitizam? Simbioza? Ma ti si genui, zaista si me nasmijao/la.
    I baš ti hvala što nas smatraš toliko vidovitim (inteligentnim) - otvaramo onda na zimskom bax_u ured za sklapanje suradnji koje će uzeti WW. Huuuh, ne lupaj, jer ispadaš klocina.
    Očito ti je žargon FB farme i lajkanje jača strana.
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

Korisnik komodo's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno svira ludilo mašina

Citat Citat od Kulin ban Pogledaj komentar

?????. Ta tvoja mala ili velika slova su subjektivna percepcija nekog ili nečeg.
    Koja bi i mogla zaintrigirati raspravu al` trenutno gledam dobru seriju, pa mi i nije dosadno.
    Eto, ja pišem onako kako ljudima jeste nick - valjda je to minimum kulture prema onim koje ne poznam.
    Ovo oko spin® - ma ja ba - u pravu si ti. :vegeta:
    Što time podcjenjuješ vodstva drugih saveza tebi je nebitno, jer koliko znam, suradnje obično sklopimo u prvih 15 - 20 dana.
    Tad se već sve zna? Sve je odlučeno? I mi smo sa LM savezom? Ch1s su pobijedili? Mi to znali poodavno? Ljudi stalno nasjedaju na - ništa?
    Parazitizam? Simbioza? Ma ti si genui, zaista si me nasmijao/la.
    I baš ti hvala što nas smatraš toliko vidovitim (inteligentnim) - otvaramo onda na zimskom bax_u ured za sklapanje suradnji koje će uzeti WW. Huuuh, ne lupaj, jer ispadaš klocina.
    Očito ti je žargon FB farme i lajkanje jača strana.
    fb-like-thumb-150x92-6047.png
    ajde brate vidiš da je mali u haj-lajt fazonu, evo da ga ja ispoštujem onako penzionerski... Mojne mi se ložiš na Kulina otkinuću i tebi WW plan ako me iznerviraš i oteti svih 359 sela sa ovom bedom što mi ostade :predaja:

Ima li ko jači?
    :tv:

Korisnik sabanezi's Avatar
    Registrovan
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od muckodjubre Pogledaj komentar
    Upravo to sam im želio reći. Priču prodaju poletarcima. Aj kulin je šaljivđija, čak i provali koju, ali dual ukopava:funny:

Đes' ti dual Ćeri, dok je takvih kloceva ha na serveru, ha na forumu - nama nece biti dosadno - klocu :bup:

Komodo, mani se corava posla vrati ljudima plan:rolleyes:

@ Heyyo - i ti neki kloc ? Vidim pametan si, cak i koeficijent inteligencije mjeren spin®ometrom prelazi broj tvojih cipela,.. za cijela DVA ! Nadam se da si toliko hrabar - posto je ovo samo igra da nam se predstavis

Kula brate, mogul' uzet WW da ga naklikamo posto ovaj njuberaj nece do iduce godine ?

GuZZa

Korisnik komodo's Avatar
    Registrovan
    Apr 2008

Uobičajeno

šabane imaš WW plan od mene odma, samo da se prosuši malo - nakvasio se od rakije usput a WW selo otmi vidi koji su to deffovi u pitanju kad se i spin®ometar kvari od njih...