Rezultati ankete: Ko ce pobjediti?

Glasači
96. Nemožete glasati na ovoj anketi
  • Babylon

20 20.83%
  • Partizanovac

44 45.83%
  • Ajon

9 9.38%
  • Cheops

4 4.17%
  • Weed

11 11.46%
  • damir_zwike

8 8.33%
Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 51 do 55 od 55

Tema: Najnovije statistike WW

boboo
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od partizanovac Pogledaj komentar
    cik pogodi hehe pa znas valjda ko je najjaci na travianu e taj me srusio i preksinoc i sinoc za istu stvar
    nemoj se uvrijedit stari, ali ako ti 3 puta za istu stvar nabije kaznu... sto ti to govori? Umjesto da odmah prvi puta prestanete sa tim zbog cega ste kaznjeni prvi puta, vi nastavljate i dalje...

Krivo mi je sto je server rijesen flooshovim katapultima, ali jebi ga, barem je ostalo vojske i nakon sto je poceo dejstvovat, za razliku od s1.hr servera, tako da su vojske stvarno i napravile promjenu... a ne samo flooshevi katapulti

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od boboo Pogledaj komentar
    nemoj se uvrijedit stari, ali ako ti 3 puta za istu stvar nabije kaznu... sto ti to govori? Umjesto da odmah prvi puta prestanete sa tim zbog cega ste kaznjeni prvi puta, vi nastavljate i dalje...

Krivo mi je sto je server rijesen flooshovim katapultima, ali jebi ga, barem je ostalo vojske i nakon sto je poceo dejstvovat, za razliku od s1.hr servera, tako da su vojske stvarno i napravile promjenu... a ne samo flooshevi katapulti
    ma ne nije to nego me kaznio MH ali je floosh posle rekao da je to malo (sto je mozda i u pravu necu da gresim dusu) pa me roknuo opet jbg
    ma ovaj floosh je gori od warl10cka, suicida, uzuna i djuksonija zajedno hehehe
    na kom su ti lvl kate brate milion jbt
    Mafia & Hammer Team

senad123
    Gost

Uobičajeno

ma weed sto posto daba vam i partizanovac i svi WEED THE BEST

boboo
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od partizanovac Pogledaj komentar
    ma ne nije to nego me kaznio MH ali je floosh posle rekao da je to malo (sto je mozda i u pravu necu da gresim dusu) pa me roknuo opet jbg
    ma ovaj floosh je gori od warl10cka, suicida, uzuna i djuksonija zajedno hehehe
    na kom su ti lvl kate brate milion jbt
    jbg... ponekad se moras i iskulirat na provokacije ako je zbog tog bilo. tek sam ti sad prozujao po profilu pa sam malo procitao...

sve u svemu, glup razlog za popusit godinu dana igre...

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od boboo Pogledaj komentar
    jbg... ponekad se moras i iskulirat na provokacije ako je zbog tog bilo. tek sam ti sad prozujao po profilu pa sam malo procitao...

sve u svemu, glup razlog za popusit godinu dana igre...
    znam prijatelju znam ali bilo je jace od mene jbg ovo nespavanje nerviranje i ostalo uzelo danak sta da se radi
    bice bolje
    Mafia & Hammer Team