Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Tema: Komentari na borbene izveštaje

Uobičajeno Komentari na borbene izveštaje

koliko želite ostaviti svoj komentar na neki od borbenih izvještaja to možete ovdje učiniti.

Da biste komentirali izvještaj morate ga citirati u svojem postu pomoću opcije "quote" ili prvo ostaviti link na post sa izveštajem kojeg želite komentirati.

Uz ovo vrijede i opća pravila foruma.

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Vodarica Pogledaj komentar
    Eh prođe i server i dani, a niko ne postavi izvještaje:(
    Pa evo dva...najbolja

1.http://travian-reports.net/ba/report/1096388f7fe

2.http://travian-reports.net/ba/report/1096348ec56

No coment.
    Trebao sam sacuvati nasih oko 30 rusenja ww-a, i to 7-8 napada nakon sto je probijen deff i ti isti offovi opet morali ici, molili se da bude nesto deffa
    Mislim da je silvesterov off daleko najjaci s obzirom i da je ispucan barem 20 dana prije ovih A ne mislim da je asotov off nesto posebno,samo je razlika sto je nas ww gradilo 120 clanova,a vas oko 250 i opet vas nije bilo nigdje.. Mislim da nema smisla da dalje komentarisem,samo bacam sramotu na vase "velike igrace" i btw gdje je tvoj ww off "vodarice" , a dok ga budes trazila vidi gdje su ti gg i artovi bili

A house i joja necu da komentarisem te njihovu kukavicku igru, svi znaju kako su prezivili server Sreca pa necemo vise igrati ba3 da gledam svakakve igrace i svakakve komentare A&D - hattrick na ba3. Enough' said!
    Gdje se konji biju i igraju,tu magarcu nigdje mjesta nema.

Korisnik kamenko's Avatar
    Registrovan
    Dec 2011

Uobičajeno

Majstore,samo mi nije jasno da ti pricas o kojekakvim napadima i pitas je za ww off?? nesto te se ne sjecam kao jakog napadaca :O
    I samo mi nemoj reci da neke "igrace" racunas pod igrace Bez uvrede,ali pojedini se "savezi" ne mogu racunati pod saveze,znas i ti na koje mislim Tako da je ww gradio eventualno jedan ili jedan i pol savez! Zatim,meni je jadno pokupiti jace igrace iz ugr-a i ne prikazati otvoreno suradnju sa njima i sreca pa je i na ovo ispao server,dobro smo jos i prosli pa se nisu offovi na natare zakucavali nekad treba imat i damu pa odabrat i slabiju stranu i jos ima tih jadnosti,ali nesto mi se ne da pisati trenutno...uglavnom uzivaj i pozz :4u:

Uobičajeno

Citat Citat od Thanatos Pogledaj komentar
    Trebao sam sacuvati nasih oko 30 rusenja ww-a, i to 7-8 napada nakon sto je probijen deff i ti isti offovi opet morali ici, molili se da bude nesto deffa
    Mislim da je silvesterov off daleko najjaci s obzirom i da je ispucan barem 20 dana prije ovih A ne mislim da je asotov off nesto posebno,samo je razlika sto je nas ww gradilo 120 clanova,a vas oko 250 i opet vas nije bilo nigdje.. Mislim da nema smisla da dalje komentarisem,samo bacam sramotu na vase "velike igrace" i btw gdje je tvoj ww off "vodarice" , a dok ga budes trazila vidi gdje su ti gg i artovi bili

A house i joja necu da komentarisem te njihovu kukavicku igru, svi znaju kako su prezivili server Sreca pa necemo vise igrati ba3 da gledam svakakve igrace i svakakve komentare A&D - hattrick na ba3. Enough' said!
    istina da je silvester imao najveći off
    pa pobio je gotovo sve što je bilo u ww
    jedino s cim nemozes da se dicis je da ste pobjedili 250 ljudi
    mozda 4-5 najvise
    i nije los rezultat za vas 120

Korisnik Vodarica's Avatar
    Registrovan
    Aug 2010

Uobičajeno

Interesantno je koliko u ljudima ima „pokvarene mašte i prljavih strasti“
    Činjenica je da smo mi imali samo ova 2 offa i da su odradili posao...WW na 0.
    (izvješeni su ovdje da se ne zaborave, da danas-sutra možemo da se podsjetimo servera koji je iza nas)
    Samim tim smo znali kakve su nam šanse, ali smo se igrali do kraja, družili, zabavljali, smijali se rušenjima sa vickastim komentarima.
    Neki ljudi jednostavno zaborave da je travian igra.
    Bilo bi mi zadovoljstvo vidjeti i tih 30 logova ovdje, jer ih većinu nisam ni vidjela.
    I da svi zajedno čestitamo i Silvestru i ASOTu i 666 i svima ostalima na igri, uloženom trudu i svemu ostalom.
    PS. Ja lično nikad u igri nisam težila ww offu i nikad ga nisam imala, s onim što sam imala izigrala sam se sasvim dovoljno da budem zadovoljna
    GG završio na 0 zajedno sa offom, art je još uvijek tamo gdje je i bio

Uobičajeno

Citat Citat od Thanatos Pogledaj komentar

znas li zasto nemas 30 logova sa ww
    zato sto ih je bilo 16 od toga je 9 cistilo a 7 se vratilo
    u ww je bilo 4 defa(neracunam one po kilo pretosa)
    zato kazem -strasan uspjeh A&D...cestitam

jedino me jos interesuje sta ce drkyy & co.reci na ovu izjavu"A&D - hattrick na ba3"
    oni opet tvrde da su ga oni napravili
    vas dva mozete komotno pod ruku...ista vam je prica
    :rupnjak::deriguz:
    al bez mene

Uobičajeno

Sto se tice proslog ba3 pobjednici su BiH TT i A&D ,tako je bilo dogovoreno.Isli smo na zajednicku pobjedu i to je i ostvareno.Toliko o proslom serveru.

Korisnik Dragan's Avatar
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Postovi su premjesteni u ovu temu, pročitajte bar prvi post u onoj temi..

Citat Citat od Jovan Pogledaj komentar
    Napomena: Komentiranje postavljenih izvještaja u ovoj temi je najstrože zabranjeno, iste možete komentirati u temi predviđenoj za komentare [OVDJE]

Korisnik Tikky's Avatar
    Registrovan
    Oct 2010

Uobičajeno

aj a ja se obradova da će oni na ba4 dobiti a oni se raspali na ba4