Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: zavoji?

Korisnik
    Registrovan
    Nov 2010

Uobičajeno zavoji?

može li mi nko iz praxe pojasniti oko zavoja??
    imam ih par kod heroja, i kontam se bil ih prodavao i zaradio srebro, ili da ih iskoristim... a nemam pojma čemu oni koriste, i kako ih najbolje iskoristiti, za kakvu priliku ih čuvati itd

nisu mi ni jasne ove tri stavke:
    - mogu izliječiti 25%(mali) ili 33% gubitaka - ČEGA? jel to znači da ako bi u borbi po svim pravilima treba poginuti 100 jedinica, 25 ili 33 će biti "izliječeno" odnosno poginuće 75 ili 67 svega

- može izliječiti amo onoliko jednicia koliko imate zavoja - NPR JA IMAM 4 MALA I 4 VELIKA: ŠTA BI LIJEČILO NA PRIMJERU OD 100 VOJNIKA KOJI BI BEZ NJIH IzGINULO?? OSAM?

- vrijeme je jednako povratanom vremenu jedinica... -ŠTA JE POVRATNO VRIJEME JEDINICA? vraćanje iz bitke ili "vraćanje u život"

- ...traje minimum 24h - ??

hvala

Korisnik Dragan's Avatar
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Gubici u borbi se smanjuju odmah nakon bitke ukoliko heroj posjeduje zavoje.
    Ovaj zavoj može izliječiti najviše 33% gubitaka.
    Možete izliječiti samo onoliko vojske koliko imate zavoja. Vrijeme liječenja je isto kao i vrijeme povratka vojske, s tim da je najkraće 24 sata. Ovo znači da vam npr.. treba 99 zavoja izliječiti 33 posto od 200 vojnika.

mogu izliječiti 25%(mali) ili 33% gubitaka - ČEGA? jel to znači da ako bi u borbi po svim pravilima treba poginuti 100 jedinica, 25 ili 33 će biti "izliječeno" odnosno poginuće 75 ili 67 svega
    To znaci ako gine 100 jedinica, 25%, 33% ce biti izlijeceno, ako imate 100 zavoja.

može izliječiti amo onoliko jednicia koliko imate zavoja - NPR JA IMAM 4 MALA I 4 VELIKA: ŠTA BI LIJEČILO NA PRIMJERU OD 100 VOJNIKA KOJI BI BEZ NJIH IzGINULO?? OSAM?
    Potrudite se pa računajte, jel koliko ja znam ,ne mozete imati 4 mala i 4 velika zavoja zajedno.

vrijeme je jednako povratanom vremenu jedinica... -ŠTA JE POVRATNO VRIJEME JEDINICA? vraćanje iz bitke ili "vraćanje u život"
    Vraćanja iz bitke.
    Last edited by Dragan; 29.11.11 at 10:08.

Korisnik
    Registrovan
    Nov 2010

Uobičajeno

e hvala..
    4 mala i 4 velika zaista imam iz dvije avanture? vjerovatno ste mislili u torbi istovremeno da ne mogu biti?
    nisam klikao, idu na aukciju svakako nakon ovog objašnjenja, a lock može što se mene tiče