Prikaz rezultata 1 do 7 od 7

Tema: Mozila baguje?

Exclamation Mozila baguje?

Imam problem ljudi, mozila mi baguje na baxu, sve je tako usporeno a ostalo mi radi sve ok :S npr yt, google sve ok. Sta je u pitanju?! pomagajte molim vas :(

Uobičajeno

Citat Citat od Pussy Hunter Pogledaj komentar
    Mene nervira sto mi mozila baguje samo na baxu i nigdje vise -.-' U CEMU JE PITANJE?!
    Ovo bi trebalo da reši problem:
    Molimo vas da obrišete kolačiće i privremene internet fajlove vašeg pretraživača (cookies & cache - temporary internet files), nakon toga sve bi trebalo da radi ponovo bez problema. Kolačići moraju biti dozvoljeni da bi Travian funkcionisao normalno.

Uputstvo za brisanje kolačića i privremenih internet fajlova zavisi od pretraživača koji koristite. Ako je potrebno potražite opciju za pomoć u vašem pretraživači, ili možete pogledati sledeću stranicu: http://www.aboutcookies.org/Default.aspx?page=2

Uobičajeno

Ma kakvi, sve sam kolacice pobrisao i nece! :( A comx mi radi sve perfent, koji sh*t !! :( :( :(

Uobičajeno

Eto ako je to sve sto mogu da ucinim, vec jesam Nadam se da ce se to rijesit uskoro? :(

Korisnik Dragan's Avatar
    Registrovan
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Pussy Hunter Pogledaj komentar
    Eto ako je to sve sto mogu da ucinim, vec jesam Nadam se da ce se to rijesit uskoro? :(
    Jesi pokusao preko drugog browsera, meni takodje nekad steka, ne samo na travianu, nego i na drugim stvarima. Pokusam ili preko Chrome-a ili Opere, i ide normalno, to je do mozille, jer je preopterecena sama od sebe.

Uobičajeno

Ma ostali browseri pice normalno sve, samo mozila baguje i to bas i samo na baxu
    Evo otkocilo mi je sad samo od sebe izgleda? Hvala svima, moze lock ovde sto se mene tice