Stranica 59 od 83 PrvaPrva ... 949575859606169 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 581 do 590 od 824

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik
    Registrovan
    Apr 2013

Uobičajeno

jao majko draga ovi iz SG saveza isto djeca...

znate da ne mozete profesionalce nadmasiti

Uobičajeno

@ujfalusi

Ti ispadnes pametniji kada cutis. Slanje napada iskljucivo sa artom brza vojska u sitne sate tebe nece napraviti igracom. Ali eto imas nasu punu paznju, ako je to ono sto trazis. Ovim tempom ces nas sve skatati za cca 3 mjeseca, ili prodjes kao bakice.

@wolf

Ja znam da te boli zakucani off, ali sta ces tako je kada klen misli da je keciga. Zamisli samo neaktivan nalog sa 140k defa. Kako su se samo usudili defati ovi iz SG.

Korisnik E.D.O's Avatar
    Registrovan
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Decimus Maximus Pogledaj komentar
    Majstore mozda je tebi smijesno, ali kod dona je gg nuliran, dobar off nestao i odnesena manja prehrana. Ja samo mogu reci da je BD napravio jedno veliko nista na ovom serveru, a to ukljucuje i tvoj nalog. Nijedno brisanje GG, nijedan otet art od pocetka sukoba sa SG. Ni 'T' od timske igre.

Zasto je BD prosao i prolazi kako prolazi razlog je samo jedan, izdvojila se grupa koja je vise bitna od ostalih i ne zna. Cast izuzecima koji su slali napade, ko god da je sklapao akcije mogu reci neka smisli nesto novo. Ovo do sada je vec vidjeno i izlizano.

Napominjem jos jednom niko, ali bas niko iz SG nije odustao zbog rusenja od strane BD i gdje god ste isli naisli ste na otpor. Prema potencijalu u pojedinacnim nalozima BD je bio bolji, ali kao tim niste ni blizu SG.
    Po starom oprobanom receptu, svoje neuspjehe i nesposobnosti zamaskiraj omalovažavanjem drugih i bacanjem koske. Ružno vam je to , ali nije ništa novo bar su nas naši političari naučili da ne padamo na ove fazone više.

Korisnik oldman's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

Ujfalushi..izvoli, kad god pozelish...mada, da bi poslao off na 22-24h morash imati petlje...a ti to nemash...nego ziv bio sakrij se negdje i shuti, ostani nevidljiv ko shto si inace...
    migvulj

Uobičajeno

Citat Citat od E.D.O Pogledaj komentar
    Po starom oprobanom receptu, svoje neuspjehe i nesposobnosti zamaskiraj omalovažavanjem drugih i bacanjem koske. Ružno vam je to , ali nije ništa novo bar su nas naši političari naučili da ne padamo na ove fazone više.
    https://www.youtube.com/watch?v=ubre6TdVPX0

Vidim vi ste sposobni, ali za napraviti nista. Hajde procitaj malo sta ste pisali. Onoliko napuhanosti nisam vidio odavno. Eto bas hocu da vas omalovazavam, samo zato sto ste se predstavili, kao ne znam ti sta. Koliko smo ocekivali od vas, kad ono:

http://www.youtube.com/watch?v=Rv3P-5DhkgQ

Korisnik _WOLLF_'s Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

https://www.youtube.com/watch?v=ubre6TdVPX0

Vidim vi ste sposobni, ali za napraviti nista. Hajde procitaj malo sta ste pisali. Onoliko napuhanosti nisam vidio odavno. Eto bas hocu da vas omalovazavam, samo zato sto ste se predstavili, kao ne znam ti sta. Koliko smo ocekivali od vas, kad ono:

http://www.youtube.com/watch?v=Rv3P-5DhkgQ
    da, jesmo sebe prestavili kao vrh ovog servera, a vi ste nas prihvatili takve, za vas je uspjeh veci nego ww sto ste bakicama uspjeli da uhvatite 3 ili 4 offa
    kada govoris o bakicama govoris u jednini a kada treba da napises nesto o sebi uvjek pises SG.. pokazi se, izadji, lovi ko bakice pa mozda nekada i ti nekome budes zanimljiv ko mi tebi... offovi skucani, al offova ce opet biti i opet ce biti skucani . tako nam zanimljivo

Uobičajeno

Citat Citat od _WOLLF_ Pogledaj komentar
    da, jesmo sebe prestavili kao vrh ovog servera, a vi ste nas prihvatili takve, za vas je uspjeh veci nego ww sto ste bakicama uspjeli da uhvatite 3 ili 4 offa
    kada govoris o bakicama govoris u jednini a kada treba da napises nesto o sebi uvjek pises SG.. pokazi se, izadji, lovi ko bakice pa mozda nekada i ti nekome budes zanimljiv ko mi tebi... offovi skucani, al offova ce opet biti i opet ce biti skucani . tako nam zanimljivo
    SG je tim i tako i radi. Samo ti procitaj svoje prijasnje postove. Malo si mi u konfuziji sa samim sobom. Zaboravio si reci GG-ovi skatani. Propali ste mi kao zeton.

Korisnik _WOLLF_'s Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

SG je tim i tako i radi. Samo ti procitaj svoje prijasnje postove. Malo si mi u konfuziji sa samim sobom. Zaboravio si reci GG-ovi skatani. Propali ste mi kao zeton.
    tebi su trn u oku bakice, i cjeli ovaj forum se svodi na njih.. mi uzivamo u tome, vi pucate od muke, sto dokazete svakim postom. ugodno klikanje dok se bakice ne oporave, nakon toga opet cemo biti top tema

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2013

Uobičajeno

Citat Citat od _WOLLF_ Pogledaj komentar
    tebi su trn u oku bakice, i cjeli ovaj forum se svodi na njih.. mi uzivamo u tome, vi pucate od muke, sto dokazete svakim postom. ugodno klikanje dok se bakice ne oporave, nakon toga opet cemo biti top tema
    Samo se forum i moze svoditi na vas posto na serveru niste bas nis ta pokazali(sem ako kucanja nisu umetnost) a sto se tice oporavljanja tu pricu pricajte jedan drugom na tom nalogu mozda i poverujete sami sebi he hr.

Uobičajeno

Citat Citat od nervozni Pogledaj komentar
    Samo se forum i moze svoditi na vas posto na serveru niste bas nis ta pokazali(sem ako kucanja nisu umetnost) a sto se tice oporavljanja tu pricu pricajte jedan drugom na tom nalogu mozda i poverujete sami sebi he hr.

Nervoza, kada oni to rade to je umjetnost.

Nedjelja ujutru oko 8:30

http://www.grapheine.com/bombaytv/il...aa5b10ba9.html

Nekad navece istog dana:

http://www.grapheine.com/bombaytv/gr...8dc6695cc.html
    Last edited by Decimus Maximus; 29.04.13 at 21:25.