Stranica 62 od 83 PrvaPrva ... 1252606162636472 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 611 do 620 od 824

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Uobičajeno

Citat Citat od Plava Trava Zaborava Pogledaj komentar
    taj napad nisam ja poslao poslao je onaj sto si se sanjim poreckao i raspravljao a ja sam samo pokrenuo gasenje da se taj acc vise nezajebaje okolo jer vidim od Multihuntera i svih ostalih neda da se napreduje i neda se mira..
    Ok. Onda nam imenuj neznanog junaka koji napada supporte.

Korisnik ujfaluši's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Decimus Maximus Pogledaj komentar
    Ok. Onda nam imenuj neznanog junaka koji napada supporte.
    napadali ste i vi babilonu suporte, i to ne jedno selo, nego 5-6

Uobičajeno

Citat Citat od ujfaluši Pogledaj komentar
    napadali ste i vi babilonu suporte, i to ne jedno selo, nego 5-6
    Jesam li negdje rekao da nismo. Ovdje su neki pisali kao da je to nesto zabranjeno.

Zar smo samo 5-6?

Korisnik ujfaluši's Avatar
    Registrovan
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Decimus Maximus Pogledaj komentar
    Jesam li negdje rekao da nismo. Ovdje su neki pisali kao da je to nesto zabranjeno.

Zar smo samo 5-6?
    nisam citao sve od pocetka, samo sam naletio na ovaj gore post gdje spominjes da ti je neko katao suport u kontekstu kako je to bezveze

Uobičajeno

nisam citao sve od pocetka, samo sam naletio na ovaj gore post gdje spominjes da ti je neko katao suport u kontekstu kako je to bezveze
    U svakom slucaju sretan 2. maj dan onih koji ne citaju od pocetka.

Uobičajeno

Citat Citat od Dexteer Pogledaj komentar
    To sto pricas da je dobar igrac te price batali sto bi stari narod rekao
    Igrac koji je tako dobar kao sto ti tvrdis ne bi otisao sa servera ponizno kao sto sto se to desilo na ovom ba3 a jos vise dokazuje kakav je igrac time sto je skatan i u svakom postu kuka o tome kao baba. Skatan pa sta ni prvi ni poslednji ....Ja nikad nisam katan na gg i niko mi nije oteo sela nisam to jos dozivio za ove 3 i kusur godine igranja ali suguran sam ako budem skatan ikada da necu jaukati za tim jer ovo je samo igra nista vise )
    Ako je neko skatan ne znaci da je los igrac.I sam znas da se kataju i oni top igraci.A to sto ti nisi nikad skatan-svaka cast,mozda da igras na nekom jacem serveru okusio bi i to

Citat Citat od nervozni Pogledaj komentar
    Daj molim te raspravljamo se o totalno nebitnom liku kojeg ni nema na mapi i sta bi trebalo to da znaci da razmislim kad budem sledeci put pisao????????????????Kao taj lik je neki opasan baja pa sad svi moramo da treperimo brrrrrrrrrrrrrrrr evo ja se vec tresem ako ste skatani i odustali i jedan i drugi za mene ste NULA od igraca,ostavili ste ovo malo prijatelja iz saveza i sad ste tu dosli na forum da palamudite i pricate kako ste neko i nesto,sve sto ste uradili na ovom serveru je izgleda gasenje naloga koji je verovatno dizao ceo savez,zato vam kazem zaboravite ovaj server jer vas niko i ne pamti verovatno.
    Joooj nervozni nesto si mi plaho nervozan.Nevalja ti to,znas li ti da se neuroni(celije nervnog tkiva) ne mogu regenerisat,jednom ode i gotovo.Vjerovatno si moj prethodni post shvatio kao neku prijetnju.Boze sacuvaj,nikom ne prijetim vec sam ti samo htio da ukazem da razmislis kad o nekom nesto pises,ako ga ne poznajes najbolje.I da,ja ovaj server nisam uopste i igro tako da tvoja konstatacija o tome da sam katan automatski pada u vodu(trebo si razmislit prije nego sto si to napiso )

Legate nemoj se bezveze truditi da objasnis nekima sta i kako nisu toga vrijedni.ali mozes reci onima koji me dobro znaju da Jasmin Arifić iz Sarajeva nije kukavica niti prodana dusa .Mozda ce neko i skontati pa mi se javiti da odemo na PIVU.
    Odustajem,ne mogu im objasnit.Dzaba se trudim
    War Machine®

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2013

Uobičajeno

heheh reko sam ti idi se igraj u pjesku guraj tutu u rikverc i vici bibibibibibbibi hehehehe.Javi mi se na acc Bjež ba tamo da vidim koji si da te napadnem hahaha da vidis kolika su mi mu...za takve kao ti..ima jedna Dzemka znaju stariji igraci koja je to ona takve ko ti abortira svako mjesec dana..aj sad mali sikter i idi se igraj u pjesku ko sto ti rekoh i pusti da stariji ma miru razgovaraju.
    Bivsi igrac he he NULAAAAAAAAAAAA,sreca ugasio nalog inace nas nikog nebi bilo,hvala ti na tom humanom gestu i sto si nam dozvolio da i mi malo igramo.

Korisnik _WOLLF_'s Avatar
    Registrovan
    Nov 2012

Uobičajeno

bezveze je jer je katan igrac koji je zut, crven, siv i jos po sporednim selima

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Legate Hamco Pogledaj komentar
    Ako je neko skatan ne znaci da je los igrac.I sam znas da se kataju i oni top igraci.A to sto ti nisi nikad skatan-svaka cast,mozda da igras na nekom jacem serveru okusio bi i to
    E moj drug necu da se zamaram oko tebe....Nisi vrijedan toga vjeruj mi ne volim pametologe sa foruma i sile koje su samo na forumu junacine...Ovaj jafa ili kako ga vec zovete je dokazao svoju igru stoga se ni ne trebate truditi da nam objasnite neke stvari stvarno nije potrebno A to sto ja nisam katan je nesto sasvim drugo a ne da li sam ja klikao na nekom jacem ili ne (sto ne znaci da me neko ne skata nekad) za vas je i ovaj ba3 bio prejak zato sad fino lagano razguli sa ove teme foruma jer nije za vas
    Last edited by Dexteer; 02.05.13 at 22:41.

Uobičajeno

Citat Citat od Dexteer Pogledaj komentar
    E moj drug necu da se zamaram oko tebe....Nisi vrijedan toga vjeruj mi ne volim pametologe sa foruma i sile koje su samo na forumu junacine...Ovaj jafa ili kako ga vec zovete je dokazao svoju igru stoga se ni ne trebate truditi da nam objasnite neke stvari stvarno nije potrebno A to sto ja nisam katan je nesto sasvim drugo a ne da li sam ja klikao na nekom jacem ili ne (sto ne znaci da me neko ne skata nekad) za vas je i ovaj ba3 bio prejak zato sad fino lagano razguli sa ove teme foruma jer nije za vas
    Uopste nisam igro ovaj server,al vidim da pisete svasta u temi za rasprave o trenutnom stanju tako da cu se osjecat slobodnim da pisem sta ja hocu (naravno u skladu sa pravilima foruma)
    War Machine®