Stranica 106 od 223 PrvaPrva ... 65696104105106107108116156206 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,051 do 1,060 od 2230

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    Pa u tome je problem sto vi samo razmisljate ko patke, pilicari pravi. To sve pricate kad bi bilo da bi bilo nesto se moglo desiti stani bolan prijatelju sta se desilo evo i tebi i ovom crazykata da u komadu odgovorim. al prvo tebi.
    Prvo vi se nebi nikada priklonili dok niste skontali da deff od spinera u taj ofucani WW kod tebe na ernestu nece uopste doci. Jer imaj mozga malo ko sto ga nemate ni sada nemozes WW praviti niti se truditi bez 2-4 milje deffa minimum i to ti je u principu ides na srecu ako te prozuje veliki offovi ti si svoju karijeru zavrsio sto se tice WWa. Znaci WW zidati sa 1milion deffa ili 500k ko sto ste svi vi diletanti zidali i svaki talas ste gubili po 70-150k deffa kojih vi u principu nemozete obnoviti jer vam ljudi klikaju bezveze i ne znaju klikati. Znaci priklonili ste se i to je to radi vaseg dobra i razumljivo necu ulaziti u to ja sa vama o takvim stvarima nisam zeleo da razgovaram vlado je bio zaduzen i on je to radio. Dalje da se niste priklonili i da ste mislili krenuti na nas i nulirati WW vjeruj mi da mi nebi njemo sjedili i pratili to kako vi nesto kao rusite back up plan za opciju 2 je bio neutralisanje tih offova vi deffa niste imali da zaustavite ovo sto smo mi imali znaci pitanje bi bilo dali bi se ispcali da ste krenuli. A vjeruj mi ja garantujem da nebi isto ko sto vam se ni FFM nije uspjeo ispucati valjda smo vam dokazali da malo gresimo da ono sto zacrtamo i sto je isplanirano koliko god glupo izgledalo mi odradimo.

Ma djesi ti sto nisi bio skatan i sto dok ste igrali kao savez nismo nikoga skatali... hmmm... Stani legendo igracu nad igracima, jesi ti zavrsio server de mi reci zivota ti? De mi reci jel ti svaki put sve na zidu ostalo kada si krenuo na blooda? na bilo koje selo? De mi reci to malo igrate kao savez malo ne igrate? Zasto li si napustio server i nalog ? Jer ti je 90% ljudi ostalo zabetonirano, i iskatano i sve zivo polepljeno i razduzeno u svakom smislu pocev od tvog naloga. Znaci ja ostao isklikao server vas pogasio to i jeste cilj rascerati vas neke prije neke kasnije, ti si bio prvi onaj FFM se koprcao nesto malo josh ali izgulili smo i njega lagano pa se ugasio. To je nas cilj to sto vi skatate nesto i mislite kao opa nesto sam uradio pa vratnika ste skatali ovaj server evo skoro. Pa me nesto cudi sto vratnik igra eno udario je FFMa opet, i eno mu opet njive na lvl 18 ... to sto vi uradite to mozete macku o rep da okacite to isto ko da te ujede komarac nula posledica. Sto se tice mene da bio sam katan ja tu nema govora evo i ovde me je na baxu iskatao ernest sa poisona pa gle moj nalog ko da nikada nije bio katan njive na lvl 19 stoje od artova, zakucao sam se hmmm malo je reci jedno 5 6 puta... i gle opet non stop neki offovi su tu nalog uredu 100%. A gle ernesta napustio prodao nalog skace sa naloga na nalog nemozes ga uganjati gde covjek, nema covjeka...

U svakom slucaju smjesni ste dzaba se raspravljate kada ste pilicari... ja znam da je vama tesko i da vam je krivo ali sta da vam radim nisam ja kriv sto ste zaostali ...

jel lijepo biit potrcko ?

Uobičajeno

Citat Citat od ernest007 Pogledaj komentar
    ...
    OVO JE ZA ERNESTA NEMA POTREBE DA CITATE REFERATE

PS: Ovo bih ti napisao na private da ne moraju ljudi da citaju nego stvarno ne dodajem diletante i hostaplere i muljatore po skypovima ja to sve odma pobrisem i ne zelim sa ljudima da cavrljam imam svojih obaveza.

Da tebi odgovorim na josh jedno pitanje koje te zanima cisto da ti bude kristalno jasnije posto znam da vas kopka, a to je tvoje pitanje kako me je goran(nightmare) preveslao i izmuzao i odradio. Jednostavno cu ti objasniti
    1. Jer momak igra stvarno dobro i na njegove akcije nisam imao nikakvu kontru samo sam sjedio i gledao kako art nestaje sa naloga.
    2. Da sam znao da igra na tom nalogu Predator na hrx-u vjerovatno nebi od toga nista uradio (a to je oteo 2 arta) jer bi i ja dosao sa ekipom a ne sam.
    3. U nekom slucaju to sto on misli da me izmuzao za 2 arta i oteo ih i da me time kao nesto porazio uopste ne znaci jer je on taj koji je porazen i koji se jede i nervira vjerovatno a ne ja.
    Ja sam na taj hrx dosao sa jednim i jedinim planom i ciljem razduziti nekoj koaliciji SWAT deff da nemaju dovoljno da bi gradili svjetsko cudo, dosao sam sam i napravio jedan nalog i usao u ally IG posto poznajem Barona i dosao sam u principu da igram svoju igru niti se branim i zadefavam niti imam sta da izgubim znaci pravim 2 offa kucam se i gledam da ubijem sto vise deffa sa svojim mogucnostima do WWova. Da su me skatali krop verovatno bi ga digao opet. Da su mi oteli off selo verovatno nisu mogli oteti a nisu ni htjeli jer su znali da kod mene nemaju sta oteti jer i pre nego sto dodju ja sam vec kod njih u deffu. To sto su mi dozvoljavali da naklikam svaki put 50k batina zacas i konja 15-20k to je njihov propust artove nisam zadefavao nego dok stoje na nalogu neka stoje sta mogu da uradim bez deffa uradim. E sada da ti objasnim zasto sam ja izmuzao toga gorana a ne on mene radi sledece stvari vidis goran je prvo na meni izgubio 50% svog ogromnog rimskog offa u onom trenutku i to bez heroja koji je pazljivo naklikavao nekih 2 mjeseca i nije se nigde vidjeo osim to sto je klikao i klikao i klikao. Jer sa tim offom i brzinom koju je imao mogao je druze moj da ugasi 2 ally bez problema igraca po igraca jer je sposoban za to da se ne lazemo samo malo aktivnosti i volje i da razduzi gore dole 30 40 igraca bez puno muke jer su mu svi bili na 20-30 polja. Onda dalje zasto je goran izmuzen a ja ne ja sam znao kako ce se taj server zavrsiti jer drugacije nebih ni dosao nego da se ispucavam i tabam i maltretiram ljude, jer taj goran pitaj ga jel ispucao kasnije isto svoj off koji je klikao i klikao i klikao? Znaci dzaba mu sto nije los igrac kada je izmuzen i dzaba je trosio i vrijeme i novac i trud i sve. Eto nadam se da ti je jasnije i da ne moras da se zapitkujes u vezi toga.

Citat Citat od MislimStvarno Pogledaj komentar
    jel lijepo biit potrcko ?
    Ma jok nisam se napatio bas, dobri su duali svako po malo i banja svi srecni i zadovoljni.
    Last edited by Dragan; 24.01.13 at 11:08.

Uobičajeno

Citat Citat od Titans <3 Pogledaj komentar
    znam ja prvo niger krenuo na goku po manju potrusnju(i meni hate sapnuo da on ide tu) i no nick poceo da roka itd. itd.
    eto, sva se neželjena sTanja izgleda započinju malom izdajom/prevarom
    i obično se otmu kontroli ...
    bax Apollo Ak 47-R / Aliens 4ever

Korisnik Crazy kata's Avatar
    Registrovan
    Apr 2010

Uobičajeno

P

U svakom slucaju smjesni ste dzaba se raspravljate kada ste pilicari... ja znam da je vama tesko i da vam je krivo ali sta da vam radim nisam ja kriv sto ste zaostali ...
    moj acc je bio u gasenju prije zakucavanja offa(ako se to moglo zvati offom) jer sam se hrvao sam protiv nekog tamo saveza,no nebitno
    sta bi mi bilo tesko i krivo?! vjerovatno jos places za cropom od proslog servera a vid vraga moj gg nije bio skatan pa cirka vec 4-5 servera koje igram pitam se gdje su te sve "igracine" koji cijelo vrijeme prijete,i jaki samo na jeziku...
    kataju suporte onda se hvalisaju na forumima hahahahha,a kad dobe po suportu onda pljuju po drugima... daj malo razmisljaj sta pricas,radis iste stvari kao sto i tebi rade,a onda pljujes po njima,odnosno pljujes sam po sebi,em si maloumno neko deriste,em si zafljuckan sam svojom pljuvackom
    jesam kuja al me vole :heduan2: BTK

Korisnik ernest007's Avatar
    Registrovan
    Dec 2011

Uobičajeno

OVO JE ZA ERNESTA NEMA POTREBE DA CITATE REFERATE

PS: Ovo bih ti napisao na private da ne moraju ljudi da citaju nego stvarno ne dodajem diletante i hostaplere i muljatore po skypovima ja to sve odma pobrisem i ne zelim sa ljudima da cavrljam imam svojih obaveza.

Da tebi odgovorim na josh jedno pitanje koje te zanima cisto da ti bude kristalno jasnije posto znam da vas kopka, a to je tvoje pitanje kako me je goran(nightmare) preveslao i izmuzao i odradio. Jednostavno cu ti objasniti
    1. Jer momak igra stvarno dobro i na njegove akcije nisam imao nikakvu kontru samo sam sjedio i gledao kako art nestaje sa naloga.
    2. Da sam znao da igra na tom nalogu Predator na hrx-u vjerovatno nebi od toga nista uradio (a to je oteo 2 arta) jer bi i ja dosao sa ekipom a ne sam.
    3. U nekom slucaju to sto on misli da me izmuzao za 2 arta i oteo ih i da me time kao nesto porazio uopste ne znaci jer je on taj koji je porazen i koji se jede i nervira vjerovatno a ne ja.
    Ja sam na taj hrx dosao sa jednim i jedinim planom i ciljem razduziti nekoj koaliciji SWAT deff da nemaju dovoljno da bi gradili svjetsko cudo, dosao sam sam i napravio jedan nalog i usao u ally IG posto poznajem Barona i dosao sam u principu da igram svoju igru niti se branim i zadefavam niti imam sta da izgubim znaci pravim 2 offa kucam se i gledam da ubijem sto vise deffa sa svojim mogucnostima do WWova. Da su me skatali krop verovatno bi ga digao opet. Da su mi oteli off selo verovatno nisu mogli oteti a nisu ni htjeli jer su znali da kod mene nemaju sta oteti jer i pre nego sto dodju ja sam vec kod njih u deffu. To sto su mi dozvoljavali da naklikam svaki put 50k batina zacas i konja 15-20k to je njihov propust artove nisam zadefavao nego dok stoje na nalogu neka stoje sta mogu da uradim bez deffa uradim. E sada da ti objasnim zasto sam ja izmuzao toga gorana a ne on mene radi sledece stvari vidis goran je prvo na meni izgubio 50% svog ogromnog rimskog offa u onom trenutku i to bez heroja koji je pazljivo naklikavao nekih 2 mjeseca i nije se nigde vidjeo osim to sto je klikao i klikao i klikao. Jer sa tim offom i brzinom koju je imao mogao je druze moj da ugasi 2 ally bez problema igraca po igraca jer je sposoban za to da se ne lazemo samo malo aktivnosti i volje i da razduzi gore dole 30 40 igraca bez puno muke jer su mu svi bili na 20-30 polja. Onda dalje zasto je goran izmuzen a ja ne ja sam znao kako ce se taj server zavrsiti jer drugacije nebih ni dosao nego da se ispucavam i tabam i maltretiram ljude, jer taj goran pitaj ga jel ispucao kasnije isto svoj off koji je klikao i klikao i klikao? Znaci dzaba mu sto nije los igrac kada je izmuzen i dzaba je trosio i vrijeme i novac i trud i sve. Eto nadam se da ti je jasnije i da ne moras da se zapitkujes u vezi toga.
    Zna dobro kako Goran igra, znam kako i ti igraš i njemu i tebi sve pohvale, tu nema zamjere, meni je jedino zamjera što ti govoriš o pobjedi samo vas 15 i kulin bana, a defali vas i mi i gladijator kasnije i kucali offove gladijatori na LB, El Fuego je poslao kao deff u WW,a ja ebeno i još 2 čuvali offove za još koji krug, čuvali za pobjedu.Kako god mi bili po tebi veliki levati čuvali smo offove za pobjedu i ekipu. Ovo je sve od mene.

LP Ernest

Korisnik Naserovac's Avatar
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

Mislim da su El Fuego, ExTrA_AmIgOs i ebeno Cudoviste odlucilo ko ce uzet server ako pricas za ex bax.
    Iskreno slabo mislis Zaboravljas rijeci od ebenog cudovista ? kad je u skajp sobi govorio da okuplja nekoliko igraca da udare na owneda bez obzira na saradnju u gradnji WW sela ? ja takve osobe nikada nebi ni naveo kao da su oni odlucili server. Citavo vrijeme su klikali off zbog cega ? da bi im B-Falka na kraju hvatala taj off... na osnovu cega dolazis do zakljucka da je ebeno cudoviste odlucilo server ? za tebe i acc el fuego necu nista komentarisati a zna se zbog cega jer ste ostavili offove koji su mogli skinuti WW bez ovnova sa lvl 99

Citat Citat od Titans <3 Pogledaj komentar
    :goodpost: de odi na skype imam nes ti kazem

zaboravio si i 2fast4u
    Jel to onaj sto je Kucao offove na WW sela i planove ? onaj sto je govorio Hocu da stignem owneda u top napdacima skupljajuci off poene na natarima ? jeste to je taj KIKI al nek je dobar je decko

Da a kasnije mi da smo htjeli smo mogli i ne vas defati i staviti vam WW deff na 0, onda ne seri o pobjedi vas 15 i kulin ban s njegovim pretorima,gladijatori su također slali deff i spucali sve offove na LB

Server je odlucen tako kako je odlucen,nema potrebe da se o tome vise polemise. Taj isti deff koji su imali igraci iz spin saveza nikada ne bi zavrsio u WW selu koji si ti drzao. Na pocetku su bili drugaciji planovi i na taj nacin bi se dobio taj deff a vrlo dobro znas kakav je dogovor bio ... Tokom igre smo shvatili da je jednom irgacu bilo pretesko drzati minus od 400 K sa artem posebni manja potrosnja, pa je isti deff vracao ( naravno vojska je umirala na putu)... I sta se drugo moglo ??? Od pocetka su postojali pregovori sa djoletom skojim sam dog neke stvari oko WW gradnje-oni ce gurati dok mogu a mi cemo zidati ovaj. Medjutim kako je vrijeme odmicalo i nije se htjelo drzati deff, onda je taj isti deff prebacen kod igraca owned,koji je na kraju i odnio pobjedu. Deff od saveza SPIN nikada nebi tamo zavrsio da tu nije bio Fawo,kad su rekli kome se salje ko dize WW spineri su odma poceli sa slanjem. A od tih 10-15 iraca stiglo je blizu 1 mill deffa.

a ostali diletanti koji nesto pricaju pišu o fawi nek se poklope, procitaju te njegove komentare sa vise razumijevanja mozda onda uspijete da skontate sta je i kako se igra travian a do tada saljite mi zito :* :*

Ps : naserovac je odlucio ko ce da osvoji ljetni bax !!! da se ne svadjate vise
    Last edited by Naserovac; 24.01.13 at 12:33. Razlog: Have a problem take it easy, make a point smoke a joint !!!
    Ne igram travian ne peglaj.... al da se nikad ne zaboravi sjecas li se debinih sela :brao2:

Korisnik
    Registrovan
    May 2011

Uobičajeno

Ps : naserovac je odlucio ko ce da osvoji ljetni bax !!! da se ne svadjate vise[/QUOTE]

vidite covjek vam je objasnio ovom recenicom sve i manite se proslih baxova idemo dalje

Uobičajeno

Sve u svemu maca pojela jezik eto vam argumenata na sve vase prozivke, niti ja smatram da sam neka igracina niti bilo sta ali jednostavno receno ova nasa koncepcija hazarderske igre daje ucinkovite rezultate u veoma bitnim cinjenicama.
    1. Mnogo manje vremena provodimo na travianu od vas
    2. Igramo igricu radi razonode, i citav server nam je zanimljivo dok nekima bude zanimljivo tek na kraju 5 minuta.
    3. Njegujemo te vrline da je svako podjednako jednak a to mogu samo da kazu ovi kako ih vi nazivate "mali ne toliko aktivni igraci" koje vi u principu koristite za jednu stvar dobiti pomoc u jednom datom momentu ili ih iskoristiti kasnije kao farme otimati im sela koristiti ih za zito u WW kada do toga dodje.

U svakom slucaju mozda nekada nesto naucite ne pisem vam ja dzaba ovde referate to cisto radi vaseg dobra i kada vas ruzim dodjem vam ko tata da vas malo kultivisem. Posto ste svi nahercani klinci i klinceze i naravno lijecim svoje frustracije prozivajuci narod i to mi je hobi I ja sam covjek od krvi i mesa pre svega.

Uobičajeno

I ja sam covjek od krvi i mesa pre svega.
    slazem se da si covjek od krvi i mesa al prije svega ti si jedan veliki kreten.

Uobičajeno

Citat Citat od MislimStvarno Pogledaj komentar
    slazem se da si covjek od krvi i mesa al prije svega ti si jedan veliki kreten.
    slazem se u potpunosti sa tobom , adekvatna rijecjos bh ja dodao ... kretencina pre svega.

Zna dobro kako Goran igra, znam kako i ti igraš i njemu i tebi sve pohvale, tu nema zamjere, meni je jedino zamjera što ti govoriš o pobjedi samo vas 15 i kulin bana, a defali vas i mi i gladijator kasnije i kucali offove gladijatori na LB, El Fuego je poslao kao deff u WW,a ja ebeno i još 2 čuvali offove za još koji krug, čuvali za pobjedu.Kako god mi bili po tebi veliki levati čuvali smo offove za pobjedu i ekipu. Ovo je sve od mene.

LP Ernest
    Ma niko izostavljen nije svi koji su trebali i bili zasluzni su na opisu profila stojali nikom zasluge od nas nisu bile uskracene. Ali i ovako pisem referate jos tu svaki put treba da nabrajam ko je sta pripomogao i radio. Ali poenta sve price je da od mene nikakav respect pola tih ljudi nije dobilo, jer znate par cinjenica i bezveze pricate napamet niti ste bili upuceni kako sta kuda gde sta treba da se odradi sta u kom slucaju ako ne ispadne onako kako je prvobitno poceto koji je drugi plan. To sto vi pricate sve je moglo da se desi i neka imaginarno buduce vrijeme znaci isto tako i ja vama sam obrazlozio u tom imaginarnom buducem vremenu i da niste nista odradili sta ste se sa djoletom dogovarali bilo bi isto samo sa 15 20 30 dana razvlacenja. Sami ste vidjeli sta se desavalo 50lvl je bio vas maximum sto se tice WWa. i posle toga stagnacija 5 10 dana da skupite koliko toliko deffa za lvl 55 pa tako u nedogled se moglo igrati. I samo budite srecni jer je djole koliko toliko razuman ja sam i ovako i onako kretencina ja bih ugasio blooda na lvl 99 pre nego sto se vi ispucate i ostavio vas da se patite josh 2 mjeseca i klikate u nedogled server u najgoroj soluciji. I da se koprcate i da vas peglaju natari dok se admin ne smiluje i proglasi pobjedu natara.
    Last edited by ownedstylez; 24.01.13 at 15:12.