Stranica 38 od 85 PrvaPrva ... 28363738394048 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 371 do 380 od 850

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik Dacho SS's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

Citat Citat od FKR1987 Pogledaj komentar
    Nemam namjeru da branim Fawu, ali "slucajno" sam u sobi zajedno sa ekipom sa Vratnika i nasim ostalim drugarima... Fawo je jedan od onih koji se pojave jednom u mjesec dana, i pitao je ljude koji su klikali moze li poslati napad i svi su se slozili... A od tog offa on nije kliknuo ni 10 batina u to budi siguran Dacho

ma ne bitno je to .. fawo je poslao napad , nista ja za off nisam rekao ..
    SuperStar Academy! ★

Uobičajeno

Citat Citat od FKR1987 Pogledaj komentar
    Nemam namjeru da branim Fawu, ali "slucajno" sam u sobi zajedno sa ekipom sa Vratnika i nasim ostalim drugarima... Fawo je jedan od onih koji se pojave jednom u mjesec dana, i pitao je ljude koji su klikali moze li poslati napad i svi su se slozili... A od tog offa on nije kliknuo ni 10 batina u to budi siguran Dacho
    Docu opet kada Zuti naklika offa,

Korisnik ravii's Avatar
    Registrovan
    Oct 2009

Uobičajeno

Ccc pa zar vas fawoo opet dere i kad ne igra .. Kako vas nije sramota, jos niste nista naucili.. Pa ako sad ne osvojite necete nikad, jer dolaze barabe za zaimski

Korisnik Naserovac's Avatar
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

pozdrav...

Kakvo je stanje na bax-u, ima li kakvih zanimljivosti ??? Ajmo ukratko pregled desavanja jer ne igram

lp Naserovac
    Ne igram travian ne peglaj.... al da se nikad ne zaboravi sjecas li se debinih sela :brao2:

Uobičajeno

Citat Citat od Naserovac Pogledaj komentar
    pozdrav...

Kakvo je stanje na bax-u, ima li kakvih zanimljivosti ??? Ajmo ukratko pregled desavanja jer ne igram

lp Naserovac
    Ne propustas nista bitno vjeruj mi :mig:
    War Machine®

Korisnik
    Registrovan
    May 2013

Uobičajeno

Bit ce ovaj vikend zanimljiv

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2012

Uobičajeno

sta je ovo zatisje pred buru ili se cekaju planovi pa da igra konacno pocne ? samo cujem udara se po WM aly,postali su zadnja rupa na sviralu,pojedincima GG skatani,neki ostali bez Of sela,ali dobro i dalje je nevjerovatno mrtvilo na serveru,mislim da je na hrx koji je poceo prije par dana mnogo zanimljivije nego ovdje,gdje cete vise ba1 je vatreniji server od baxa .... eto do cega je doslo ...

Uobičajeno

Citat Citat od Botina Pogledaj komentar
    sta je ovo zatisje pred buru ili se cekaju planovi pa da igra konacno pocne ? samo cujem udara se po WM aly,postali su zadnja rupa na sviralu,pojedincima GG skatani,neki ostali bez Of sela,ali dobro i dalje je nevjerovatno mrtvilo na serveru,mislim da je na hrx koji je poceo prije par dana mnogo zanimljivije nego ovdje,gdje cete vise ba1 je vatreniji server od baxa .... eto do cega je doslo ...
    Skatano 2-3 GG-a,off selo uzeto nalogu koji se brise .A za ovo da je WM zadnja rupa na sviralu...eh ne bi se bas slozio,vidjecemo jos
    War Machine®

Korisnik
    Registrovan
    May 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Botina Pogledaj komentar
    Kako kazes, zatisje pred buru sljedecih par dana ce biti malo zanimljivije nego inace ako se IV legija ne prepadne

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Naserovac Pogledaj komentar
    pozdrav...

lp Naserovac
    Ooo bratko, pa kad si mi vec provalio pass mogao si i sam pogledati A stanje brate k'o izmedju dvije Koreje Ratuje se ali je primirje u toku i izgleda da ce potrajati dok WW ne dodje na 95 lvl

Da nije ovako zalostan server bio bi jadan

Citat Citat od picek123 Pogledaj komentar
    Kako kazes, zatisje pred buru sljedecih par dana ce biti malo zanimljivije nego inace ako se IV legija ne prepadne
    Ma nemaju se oni koga bojati Pazite vi artove, sljedeci put kad budem isao u otimanje barem deffa ubacite a ne da uzimamo obuku skoro pa bez gubitaka, bratko nije zanimljivo vjeruj mi

Prangija Team
    Last edited by FKR1987; 21.06.13 at 12:03.