Stranica 82 od 85 PrvaPrva ... 32728081828384 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 811 do 820 od 850

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Uobičajeno

Citat Citat od karam TNT Pogledaj komentar
    dojaVa je ipak preveliki igrac za tebe... kad je on igrao,naravno i ona stara ekipa ova igra je licila na nesto,
    ovo sada postaje sve gluplje i gluplje... bilo bi dobro da se ona ekipa okupi opet pa da vidite sta je travian ps. Da ne pominjem igrace tipa Ljubi Brko,propeler zviz ili Suicidal Manijac koji je terorisao server...
    Ja ne znam sta ti mene poredis sa dojaVom uopste niti sa bilo kim... Niti sam ja sta lose rekao dojaVa kada je igrao igrao je i dokazao ono sto je trebao i hteo da dokaze sa svojom ekipom. I tu je prica zavrsena. Ja pricam o ovima sto jos uvjek igraju i sto jos uvjek pokusavaju nesto da naprave iz servera u server. I dodje neko i hvali ljude koji iz servera u server su tu i samo pricaju da bi oni nesto mogli, al eto nece jer im se neda ili nisu zeleli... ili sta ti ja znam koje jos izgovore. A iz servera u server:
    1. Dodje ih kamara(sa defferima sa alijansama cjelim)
    2. Udruze se ko najveci chobani po 4 5 6 alijansi punih imaju
    3. Na pocetku po forumu skrabaju obecavaju da ce da nas pobrisu u roku od mjesec dva
    4. I sve ostane na rijecima oni nestanu posle mjesec dva i sa foruma i iz igre...
    5. I onda naprave neke druge naloge po forumu i kao pricaju neke imaginarne stvari ko da mi nismo igrali servere gde su ti ljudi igrali i vidjeli sta su i koliko uradili.

I za te ljude kazem paraziti bili ostali, navlacili samo sebi i ja te za takve ljude nikada necu reci e to su igracine, ili dobri igraci ili kako god ih zovete. Realnost...

I nemoj omalovazavat igru ovu sada i neke servere i uporedjivati ih sa starim serverima... Jedino sto mozes da komentarises je servere koje si odigrao i da kazes e taj je bolji od ovoga sto sam trenutno igrao ili sta slicno... Ali da budes aktivni igrac a ne spectator. I onda mozes reci da su ti serveri licili na nesto a da ovi trenutno ne lice ni na sta i slicne stvari. Svako ima svoju viziju mudrovanja dal mu je server bio dobar ili nije i slicno.
    Last edited by ownedstylez; 31.08.13 at 14:54.

Korisnik
    Registrovan
    Jul 2013

Uobičajeno

Ma jarane tebe travian pravo boli , a lijeka nema, nisi ti loš igrač al ima puno boljih, nekada će se i o tebi pričati, a izazov ne prihvaćaš vidim, i ne moraš ti mi i nisi motivacija za igru, i nikada nećeš biti, a to što ne igraš valjda sam sebe tješiš, ne znam kako svaki moj post čitaš i na njega daš odgovor ,ne ganjam ja nikaoga od vas , šta će te mi, nisam ni napisala da me ganjaš nego da zaigraš, ako pažljivo pročitaš možda i shvatiš smisao , al od silne žurbe da opet sebe i svoju ekipu nahvališ letiš preko
    redova i pokušavaš da me naljutiš al to ti ne polazi za rukom.Nisam muško moram te razočarati, a volim te jer mi je bilo zanimljivo da se dopisujemo na ovom forumu, a u redu je što igraš al nije u redu što se toliko pališ na moje odgovore
    ali uzalud i dalje te volim.
    Pusa do zime, i vježbajte još.

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2013

Uobičajeno

04:25 :asko:

Korisnik karam TNT's Avatar
    Registrovan
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    Ja ne znam sta ti mene poredis sa dojaVom uopste niti sa bilo kim... Niti sam ja sta lose rekao dojaVa kada je igrao igrao je i dokazao ono sto je trebao i hteo da dokaze sa svojom ekipom. I tu je prica zavrsena. Ja pricam o ovima sto jos uvjek igraju i sto jos uvjek pokusavaju nesto da naprave iz servera u server. I dodje neko i hvali ljude koji iz servera u server su tu i samo pricaju da bi oni nesto mogli, al eto nece jer im se neda ili nisu zeleli... ili sta ti ja znam koje jos izgovore. A iz servera u server:
    1. Dodje ih kamara(sa defferima sa alijansama cjelim)
    2. Udruze se ko najveci chobani po 4 5 6 alijansi punih imaju
    3. Na pocetku po forumu skrabaju obecavaju da ce da nas pobrisu u roku od mjesec dva
    4. I sve ostane na rijecima oni nestanu posle mjesec dva i sa foruma i iz igre...
    5. I onda naprave neke druge naloge po forumu i kao pricaju neke imaginarne stvari ko da mi nismo igrali servere gde su ti ljudi igrali i vidjeli sta su i koliko uradili.

I za te ljude kazem paraziti bili ostali, navlacili samo sebi i ja te za takve ljude nikada necu reci e to su igracine, ili dobri igraci ili kako god ih zovete. Realnost...

I nemoj omalovazavat igru ovu sada i neke servere i uporedjivati ih sa starim serverima... Jedino sto mozes da komentarises je servere koje si odigrao i da kazes e taj je bolji od ovoga sto sam trenutno igrao ili sta slicno... Ali da budes aktivni igrac a ne spectator. I onda mozes reci da su ti serveri licili na nesto a da ovi trenutno ne lice ni na sta i slicne stvari. Svako ima svoju viziju mudrovanja dal mu je server bio dobar ili nije i slicno.

Fawo, koliko sam uspio da skontam, dobar si ti igrac... ali nije ti tesko to biti kad nemas adekvatne protivnike...
    Samo ti nastavi da udaras,svaka cast, ali malo si nervozan smiri se, polako
    sodom :heduan:

Korisnik
    Registrovan
    Jun 2013

Uobičajeno

Kafana OPET nije uzela server :snijeg:

Cestitam svim ljudima koji su klikali iza tih "strasnih" nick-va. Ne bih nikog posebno izdvajao zato sto je travijan timska igra a ne igra pojedinca. Kafani jedan savet "Ako ne možeš da ih pobediš, pridruži im se" :asko: I da manje "prde" na forumu a vise igraju, mozda i postanu zanimljivi i dostojni takmaci. Ovako, jednom njubare, svaki server njubare :lol3:

Korisnik
    Registrovan
    Jul 2013

Uobičajeno

Čestitam na pobjedi , i drago mi je što smo imali dostojnog protivnika , nadam se novom obračunu na nekom od sljedećih servera i želim vam sretan nastavak u životu.
    I ako si pobjedio fawo opet te volim i da znaš da sam žensko, i bez tebe ovaj forum ne bi bio interesantan.
    Pusa za sve protivnike, posebno za fawu, nigera, ,,,,,,,,,,,

Uobičajeno

Cestitam prijateljima na pobedi . Ocekivalo se . Dosta je bilo odmora i lencarenja , spremajte se za zimski bax .
    Stize ekipa kao uragan , mutnija od dunava !

@ Sise !

Uobičajeno

Citat Citat od Titans <3 Pogledaj komentar
    http://prntscr.com/1oovxt denise vidis da ne odluci onaj tvoj off
    Tko im je kriv što pijanče kad ne treba pa im se sra*a događaju....

Btw, imaš neke pozdrave ....

Harise,
    Umjesto da šutiš, i ne dižeš prašinu ideš se pravit pametan i vuč za jezik
    kako ste pošteno došli do tog 1 mjesta samo se vi možete pohvalit
    dominacija je bar otvoreno išla protiv nas-sad nekad više, nekad manje uspješno,al nebitno.. znao si na čemu si i na tom svaka čast
    nije bilo vrijeđanja nit čega drugog, ipak je samo igra, al ovo što ste vi odradili je jadno
    napast u noći na saveznike da ne mogu stić prednost nije baš nešto s čim bi se trebao hvalit Harise...
    http://travian-reports.net/ba/report/1437495c754
    da ne kažu lažem
    a bodove ste kako dobili noćas, od tog istog saveza pobili sve izviđače http://travian-reports.net/ba/report...f1,143733d0fd4
    nema mislim veze to, ne zamjeramo te izviđače jel smo i mi slično radili samo u punoooo manjoj mjeri.
    Dosta o vama i vašoj igri mogu reč kolege iz saveza, koje se redom žale na pokazano u ovom serveru
    kažu idete na druge korde, idite bolje vam je jel na ovima više vaše mjesto nije.. slično bi preporučio i parazitima iz legije (čast nekim ljudima koji se ni neće pronać u prozivanju) al bi mi bilo draže da ostanu s istim nick-ovima da im pokažemo zadovoljstvo s pokazanom igrom na ovom serveru...
    Ako izuzmemo ove napade noćas, ostaje tu činjenica da skoro niti jednom od kad je počela gradnja čuda nisu mogli deffa poslat, nisu ništa napravili za nikog osim sebe.. a prije toga koliko su obečavali, molili za pomoć i na kraju je i dobijali, bar s naše strane..
    Mi s ovog servera odlazimo uzdignute glave,jel unatoč činjenici da nismo ni igrali kako treba zadnja 2 mj smo mislim pokazali najviše od svih... mislim vjerujem i da vi idete uzdignute glave, ipak ste prvi.. jel tako?????
    i evo ovom prilikom opet bi zahvalio NIGERU i ekipi (da ne nabrajam sad, znate ih sve vrlo dobro) jel su stvarno po ko zna koji puta pokazali da su ljudine kakvih nema...
    vidimo se idući server, očekujte nas u čestim posjetama
    LP svima
    Dražen

Uobičajeno

Jel to napokon kraj huuh Cestitke pobjednicima !
    █▓░ ♕ ..ROYALS.. ♕ ░▓█ :qeen:

Uobičajeno

Cega se budala stidi , pametan se hvali... Bilo ostalo klasican primjer hvaljenja ubijenih 5milja poena od toga 4milje natara i svog offa deffa mislim ne znam kakva vam je to fora? to nesto moderno ? Da uzmemo od sledeceg servera svi da klikamo citav server izvidjace i batine samo i da ubijamo da vidimo ko ce prije nakupiti 20 miliona poena...

Cestitke pobjednicima dobar je tajmin neka pocne krajem sledeceg mjeseca bice dobro....

@fawinice ja sam tu upravo radi cirkusa i zato i pisem gluposti , inace ovaj forum bi davno umro i niko nikada nebi ni dolazio ovde.
    @karam TNT nisam dobar , nisam los al sam mnogo bolji od tih za koje pricaju ... plus to sto ti mislis da nije bilo konkurencije, to je greska bilo je konkurencije samo za nas nisu jos dorasli. Kud ces vise konkurencije kada svaki put citav server igra protiv jedne frakcije. Moras odigrati aktivno da bi znao sta je i kako je. to ti je moje misljenje ...