Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 37

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave [Rođendanski server]

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2013

Uobičajeno

Citat Citat od MetAlien Pogledaj komentar
    na s3 1,05 je klimavo skroz, da je 1,01 da zalozim kucu mogo bi mozda zaradit gajbu pive
    kakav smesan server,ovo je bruka i sramota

Korisnik MetAlien's Avatar
    Registrovan
    Oct 2011

Uobičajeno

a nis novo ba serveri su davno propali
    jednio da se mozda ukinu domene rs ba i hr pa da se napravi neki globalni ex-yu jedno 3-4 spora i speed pa da opet bude malo bolje ovako dok 300 ljudi zavrsava server, nema tu nista od kvalitete i igre
    R.I.P. raZZor

Korisnik oldman's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

u pravu si nervozni, server je bruka i sramota... a ovo vam je ono, cisto uz kaficu (pardon kahvicu) da imate sta pjevusit https://www.youtube.com/watch?v=Xrmopqix8oQ
    migvulj

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2013

Uobičajeno

Citat Citat od oldman Pogledaj komentar
    u pravu si nervozni, server je bruka i sramota... a ovo vam je ono, cisto uz kaficu (pardon kahvicu) da imate sta pjevusit https://www.youtube.com/watch?v=Xrmopqix8oQ
    oooooooooooo gospodo pa to ste se sada setili da postoji forum,lepo od vas,Ti si ta junacina sto kata suporte pred kraj ahahahah pa sto se i ovde ne pohvalis da vide ljudi kakva si igracina i drugo niko nikog nije izdao nego jednostavno ne mozemo da se slozimo oko daljeg nastavka igre,postavit cu ovde logove da vide ljudi kako si hrabar i rusis suporte a i otimas sela cini mi se,bas si hrabar

Korisnik oldman's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

e nervoza, ako nisi upucen, evo ti definicija, pa protabiri uz "kahvicu" :leti::

"Izdaja je oblik prijevare. Izdati nekoga znači iznevjeriti nečije povjerenje, nečija očekivanja u lojalnost ili povrijediti interese grupe kojoj subjekt pripada. Najčešće uzrokuje jake osude i nije omiljena ni među onima kojima ide u korist. Kroz povijest izdaja je smatrana jednim od najgorih činova koje osoba može učiniti za grupu kojoj pripada (državu, narod, pleme, vojsku itd.) i uglavnom se oštro kažnjava"

Ko sto rece Mirko Srdic: "u modi je biti shu... https://www.youtube.com/watch?v=6pHr6JJXQRY "
    migvulj

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2013

Uobičajeno

e nervoza, ako nisi upucen, evo ti definicija, pa protabiri uz "kahvicu" :leti::

"Izdaja je oblik prijevare. Izdati nekoga znači iznevjeriti nečije povjerenje, nečija očekivanja u lojalnost ili povrijediti interese grupe kojoj subjekt pripada. Najčešće uzrokuje jake osude i nije omiljena ni među onima kojima ide u korist. Kroz povijest izdaja je smatrana jednim od najgorih činova koje osoba može učiniti za grupu kojoj pripada (državu, narod, pleme, vojsku itd.) i uglavnom se oštro kažnjava"

Ko sto rece Mirko Srdic: "u modi je biti shu... https://www.youtube.com/watch?v=6pHr6JJXQRY "
    vidim ja da tebe ta osecanja mnogo muce pa si se potrudio videti sta si jel kako bi se inace drugo covek osecao kad su ti svi saborci na jednoj a ti na drugoj strani,mislim na ove bivse he he ne ove nove tek stecene jer ce do godine i oni biti na drugoj strani i narvano izdajnici,samo ce taj jadan covek koji uvek ostaje sam biti u pravu i covek za primer

Korisnik oldman's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

a joooj..trtaca...inace sam ja sentimentalan malo je rec... novi server nova podjela karata... :diploma:
    nego, hosh da vam sredim NNP sa ovim "mojim novim prijateljima"..??? To ja ono ko bivsi saborac, izadjem vam u susret, sto da ne, kad vec ganjate NNP po serveru :kava:
    migvulj

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2013

Uobičajeno

a joooj..trtaca...inace sam ja sentimentalan malo je rec... novi server nova podjela karata... :diploma:
    nego, hosh da vam sredim NNP sa ovim "mojim novim prijateljima"..??? To ja ono ko bivsi saborac, izadjem vam u susret, sto da ne, kad vec ganjate NNP po serveru :kava:
    pa kad je novi server,gde ti ono bese?

Korisnik oldman's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

hosh GPS korde da ti posaljem.. ?? to cu na PP pa naleti na kafu (kahvu) a moremo i pivu popit...
    sta cemo za NNP da ganjam ovamo..?? il hajd se prvo konsultuj pa javi :jelpada:
    migvulj

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2013

Uobičajeno

hosh GPS korde da ti posaljem.. ?? to cu na PP pa naleti na kafu (kahvu) a moremo i pivu popit...
    sta cemo za NNP da ganjam ovamo..?? il hajd se prvo konsultuj pa javi :jelpada:
    lepo si napisao pod navodnike da su ti prijatelji jer ce oni te navodnike tek kasnije shvatiti, nego ne rece mi ko te uputio ovamo na forum,sta nisi se znao regat ranije aaaaaaaaaaaaaaa?