Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 37

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave [Rođendanski server]

Korisnik oldman's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

ajd laganini ti jos jednu kahvicu da dodjes sebi malo... pogledaj ko je 1 post postavio a ko se ukazao 2 mjeseca nakon toga...:edis:
    migvulj

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2013

Uobičajeno

Citat Citat od oldman Pogledaj komentar
    ajd laganini ti jos jednu kahvicu da dodjes sebi malo... pogledaj ko je 1 post postavio a ko se ukazao 2 mjeseca nakon toga...:edis:
    jel to dok si bio kod nas?

Korisnik oldman's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

ma jok, to je nakon sto ste me Garda izbacio iz ally a dok si ti jos bio SG-ovac... si se konsultovao za NNP il sacekat ces jos malo..??
    migvulj

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2013

Uobičajeno

ma jok, to je nakon sto ste me Garda izbacio iz ally a dok si ti jos bio SG-ovac... si se konsultovao za NNP il sacekat ces jos malo..??
    zato Ti ne volis SG a sta bilo nisi bio dovoljno dobar ili si hteo prevuci SG pod okrilje DPK-a nisam upucen,za NNP ti ne brini sve sredjeno,kad Vi mozete imat saradnju sa vise od pola mape pa mozemo i Mi jedan mali precutni NNP,cega se bojis pa nismo od Vas trazili ne brigaj nece mnogo boleti

Korisnik oldman's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

nisam bio dovoljno dobar.... pa me izbacise, stash, tako mi grah pao...
    i..ponovo mala napomena:"Izdaja je oblik prijevare. Izdati nekoga znači iznevjeriti nečije povjerenje, nečija očekivanja u lojalnost ili povrijediti interese grupe kojoj subjekt pripada. Najčešće uzrokuje jake osude i nije omiljena ni među onima kojima ide u korist. Kroz povijest izdaja je smatrana jednim od najgorih činova koje osoba može učiniti za grupu kojoj pripada (državu, narod, pleme, vojsku itd.) i uglavnom se oštro kažnjava"
    :tnx:
    migvulj

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2013

Uobičajeno

nisam bio dovoljno dobar.... pa me izbacise, stash, tako mi grah pao...
    i..ponovo mala napomena:"Izdaja je oblik prijevare. Izdati nekoga znači iznevjeriti nečije povjerenje, nečija očekivanja u lojalnost ili povrijediti interese grupe kojoj subjekt pripada. Najčešće uzrokuje jake osude i nije omiljena ni među onima kojima ide u korist. Kroz povijest izdaja je smatrana jednim od najgorih činova koje osoba može učiniti za grupu kojoj pripada (državu, narod, pleme, vojsku itd.) i uglavnom se oštro kažnjava"
    :tnx:
    Ti si mnogo sentimentalan covek,nego hoces li ti kaznjavat ili ces potraziti jos koga posto vidim ne ide te bas najbolje sa tim kaznjavanjem

Korisnik oldman's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

jaa..?? sto bi ja to radio..??? :music:
    bezze skroz... pa vi ste sami sebe kaznili...imal vece kazne od prefiksa "izdajica"...
    bjez ba nervoza, neozbiljan si totalno... :razmislja:
    migvulj

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2013

Uobičajeno

jaa..?? sto bi ja to radio..??? :music:
    bezze skroz... pa vi ste sami sebe kaznili...imal vece kazne od prefiksa "izdajica"...
    bjez ba nervoza, neozbiljan si totalno... :razmislja:
    taj si prefiks sam sebi dao davno zato te mnogo i booooli,sta ti je kompleks al sam si kriv

Korisnik oldman's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011

Uobičajeno

boze sacuvaj... bio i ostao coek do kraja.. pa ja imam obraz a ne djon... :rolleyes:
    Izdaja je oblik prijevare. Izdati nekoga znači iznevjeriti nečije povjerenje, nečija očekivanja u lojalnost ili povrijediti interese grupe kojoj subjekt pripada. Najčešće uzrokuje jake osude i nije omiljena ni među onima kojima ide u korist. Kroz povijest izdaja je smatrana jednim od najgorih činova koje osoba može učiniti za grupu kojoj pripada (državu, narod, pleme, vojsku itd.) i uglavnom se oštro kažnjava"
    :citaj:
    migvulj

Korisnik
    Registrovan
    Feb 2013

Uobičajeno

boze sacuvaj... bio i ostao coek do kraja.. pa ja imam obraz a ne djon... :rolleyes:
    Izdaja je oblik prijevare. Izdati nekoga znači iznevjeriti nečije povjerenje, nečija očekivanja u lojalnost ili povrijediti interese grupe kojoj subjekt pripada. Najčešće uzrokuje jake osude i nije omiljena ni među onima kojima ide u korist. Kroz povijest izdaja je smatrana jednim od najgorih činova koje osoba može učiniti za grupu kojoj pripada (državu, narod, pleme, vojsku itd.) i uglavnom se oštro kažnjava"
    :citaj:
    zato te i boli,imas kompleks pa hoces da se dokazes da si veci DPK-ovac od njih samih,zato nam tako ide sto imamo takve coeke kao TI ahahahah,mani se kuckaj za svoj cilj i cuti,pokazao si se