Stranica 61 od 86 PrvaPrva ... 1151596061626371 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 601 do 610 od 856

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Uobičajeno

Citat Citat od Crazy kata Pogledaj komentar

.....
    Veze s vezom ti nemaš, nisi ništa uradio osim što si ovdje nama forumska vreća za napucavanja i podhebavanje...
    Nit kome šta značiš, da te nema ne bi nikome falio nit bi se itko pitao gdje je skakac.
    Skakac nalog apsolutno nije neke štete napravio na serveru osim što je skatao par sela i to je to...

Ajd uživaj, imaš 10-15naloga za obići... Nauči stjecati pozornost svojim djelima ne glupostima i multićima i raznoraznim...
    Jedno je kad netko špija (tj. ima špiju, ja sam iz zajebancije bio špija ovaj server do artova), i kad netko klika 10accova za špijanje

Nama svima odzvanja ime "skakač" u glavi ---> Tu si debelo u pravu

Skakač oličenje sramote, nemoći i neznanja da uradi išta bitno na serveru... To nam odzvanja u glavi čim vidimo tvoj post :smijeh: (a željan pažnje)

Svi se mi pitamo dali ti je nick SKAKAČ zato što skačeš sa naloga na nalog, ili si onaj SKAKAČ figura u šahu...

Ukoliko ne poznaješ šahovske figure, skakač ili ti ga konj je isto :smijeh:

Lp, :zivio::zivio::zivio::zivio:

PS:
    Ne želimo mi da misliš da te volimo, nego samo da vidiš koliki si ....
    Nije ljubav u pitanju
    Last edited by Kuga_i_Kolera; 01.01.14 at 15:58.

Banned
    Registrovan
    Jul 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Kuga_i_Kolera Pogledaj komentar
    Veze s vezom ti nemaš, nisi ništa uradio osim što si ovdje nama forumska vreća za napucavanja i podhebavanje...
    Nit kome šta značiš, da te nema ne bi nikome falio nit bi se itko pitao gdje je skakac.
    Skakac nalog apsolutno nije neke štete napravio na serveru osim što je skatao par sela i to je to...

Ajd uživaj, imaš 10-15naloga za obići... Nauči stjecati pozornost svojim djelima ne glupostima i multićima i raznoraznim...
    Jedno je kad netko špija (tj. ima špiju, ja sam iz zajebancije bio špija ovaj server do artova), i kad netko klika 10accova za špijanje

Skakač oličenje sramote, nemoći i neznanja da uradi išta bitno na serveru... To nam odzvanja u glavi čim vidimo tvoj post :smijeh:

Svi se mi pitamo dali ti je nick SKAKAČ zato što skačeš sa naloga na nalog, ili si onaj SKAKAČ figura u šahu...

LOL je sasvim dovoljan odgovor na ovaj post

Korisnik Crazy kata's Avatar
    Registrovan
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Blitzkrieg Pogledaj komentar
    Ajde log neki da vidimo sta si ti nama nacinio ?
    https://www.youtube.com/watch?v=RLPvda9rpxE

rokaj sevaj
    ovo je forum,nije ovo facebook da se bacaju pjesme na zid,pa cekas i gledas ko ce ti lajkati )

[QUOTE=Apatonac;992911]

Ni ja ga negotivim mislim MH-a i mene je banovao bez razloga, a igram posteno ko i ti, teska postenjacina E sada ban koji si ti dobio samo te vratio u tu tvoju misiju rupu iz koje si izmilio na kratko, ali cuj nema veze pusticemo vas jedan server pa kud puklo da puklo evo ako treba dacu ti i obuku da klkikas malo nema smisla, ipak si ti nas jedini motiv za igrom i banuju te ccc nemozemo te poravnati ko sve ostale sto smo poravnali.. a to veruj mi nije fer

I jos nesto te screenove sto dajes nemoj da vadimo iz arhiva vase imam deffa sta imam i ovako se brisem i tako dalje jedino sto je realno ovaj server ovo se nesalim je to da ste toliko jaki kao savez zajedno sa kafanom da ja jednostavno neam resenja za vas stil igre.. vi ste nepobedivi u vasim glavama samo istina je negde daleko a glasi necete nikada osvojiti server dok mi igramo
    bi vi skakcu skatali gg da ste smjeli tamo doc a katanje suporta,jeli to neki uspjeh ?
    jesam kuja al me vole :heduan2: BTK

Korisnik Vratnik's Avatar
    Registrovan
    Jul 2013

Uobičajeno

Skakač oličenje sramote, nemoći i neznanja da uradi išta bitno na serveru... To nam odzvanja u glavi čim vidimo tvoj post :smijeh: (a željan pažnje)

PS:
    Ne želimo mi da misliš da te volimo, nego samo da vidiš koliki si ....

Nije ljubav u pitanju
    ma to je iz saha figura :music: konj je za njih gospodin

Uobičajeno

razlika izmedju mene i tebe je sto ja smrdim, a ti si ...pko... a sad jos jedna razlika... ja cu se oprati,i necu vise smrdjet,al ti ces i dalje ostat ...p hehe
    :smijeh:

Da si upola dobar na igri koliko se trudiš biti zanimljiv na forumu možda bi i bilo nešto od tebe i tvoga saveza u igri :smijeh:

Pozdravi nam one ugašene tvoje (a ima ih dosta), i bugija, svog igrača kojeg si dezinformirao

Lp, odjava :zivio:

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2013

Uobičajeno

Citat Citat od amater Pogledaj komentar
    koje su ovo igracine cccc.... kad sav normalan svijet slavi docek NG oni ruse sela, ipak su to sise ali silikonske ili su pak sramota i za silikone http://tx3.travian.ba/berichte.php?id=15049831&aid=51
    Hahaha pa sta si mislio da te smiju napasti a da je normalan dan ajde pusti ih vidis da su ocajni uzimaju sela i kataju za ng omg

Registrovan
    Apr 2010

Uobičajeno

:smijeh:

Da si upola dobar na igri koliko se trudiš biti zanimljiv na forumu možda bi i bilo nešto od tebe i tvoga saveza u igri :smijeh:

Pozdravi nam one ugašene tvoje (a ima ih dosta), i bugija, svog igrača kojeg si dezinformirao

Lp, odjava :zivio:
    ma pozdravit cu ja sve nije problem ) takodjer ce i oni tebe pozdravit,nije nas ni jedan igrac spal na to da ide nekom hebat oca i mater direktno na skype,i zene starije,koje mu mogu biti mama vrijedati radi igrice,ko vas "postenjacina" Ron...

ode i ja s firemanom na kafu pozdrav...

Uobičajeno

ma pozdravit cu ja sve nije problem ) takodjer ce i oni tebe pozdravit,nije nas ni jedan igrac spal na to da ide nekom hebat oca i mater direktno na skype,i zene starije,koje mu mogu biti mama vrijedati radi igrice,ko vas "postenjacina" Ron...

ode i ja s firemanom na kafu pozdrav...

Nije bitno koliko ko ima godina kod vas , svi zasluzujete isto

Korisnik Cougar's Avatar
    Registrovan
    Dec 2008

Uobičajeno

:zivio::hohoho: kao prvo svima sve najbolje želje u novoj godini, a koliko vidim ovde su počela prepucavanja pojedinih "igrača" koji se ponašaju kao najbolji i najpametniji kako gase ove ili one, ponekad požalim što sam se i vratio ovoj igrici nakon nekog vremena, možda sam obicni noob koji ne koristi niti skripte niti ima multije ali opet sam spreman žrtvovati sav deff koji sam naklikao do sada bez ikakvih pusheva i obuka za svoje saveznike,a za ove igrače koji su jaki na forumu i riječima većina vas koristi skripte i botove,ili ima x naloga koje kada im dosadi farmaju i preko njih peru rese. Možete biti neznam kako kvalitetni igrači ali dok god tako igrate neću priznati da ste išta bolji od mene ili bilo kojeg igrača koji udje na nalog 2-3 puta dnevno i stavi vojsku da se pravi pa je i iskoristi,a ne šteka do ww,a kada mu dogori do ušiju onda traži način da se taj nalog banuje dok ne zatreba vojska s tog naloga da je pošalje na ww pa poslije kači logove na forum i hvali se tim istim logovima. :zivio::zivio:
    Last edited by Cougar; 01.01.14 at 19:43. Razlog: svi smo mi ...

Registrovan
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Blitzkrieg Pogledaj komentar
    Nije bitno koliko ko ima godina kod vas , svi zasluzujete isto
    pa kolko god ti da imas godina,ostajes balavander skup sa svojim dualom,zenama ic pisat matorka ovo ono i jos x stvari,zena koja ti moze biti mama,dali to i svojoj majci govoris,ili tvoj dual? samo zato sto ne mozes priznat poraz... a vjeruj mi znaju se razlozi tvog gasenja,nemoj misliti da su svi budale osim vas...
    presmjestni ste,ovo vam je igrica,nebitna stvar zivota,ubijanje dosadne,pa ju tako i smatrajte...

a to sto je Cougar napisao... mora da se svi slazu s njime... al ako je tako kako je napisal,na ovom serveru imas mozda 5% takvih igraca koji su cisti skroz... a to sto se postenjacine prave samo da su cisti to je njihova stvar,varanje samog sebe al ova igrica je nazalost previse uzela maha,i neki ju preosobno shvacaju,dok se JA IGRAM s takvima
    Last edited by Crazy kata; 01.01.14 at 20:13.