Stranica 82 od 86 PrvaPrva ... 32728081828384 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 811 do 820 od 856

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik Ann1's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

E ovako da se javimo i mi malo evo logovi sa deffom od napada na WW:
    http://travian-reports.net/ba/report...ec,15260972acb

A zatim sledi napad od nasih najjacih protivnika na serveru Natara:
    http://travian-reports.net/ba/report/152611be633

I posle neko kaze mi igramo protiv natara...Zelim da vam kazem sledece natari ubise vise nego bilo koji vas offer hvala dovidjenja prijatno

P.S: NOOOOZ U BUBREG

Korisnik cecen's Avatar
    Registrovan
    Aug 2008

Uobičajeno

Ajd favo ne sikiraj se samo iskopiras ponovo pa mogu da brisu do sutra vidim server gotov jos malo fino fino i na kraju bi onako kao je zapisano niger pobjedi covjek je predodredjen da pobjedjuje :alkohol:

Uobičajeno

Citat Citat od Ann1 Pogledaj komentar
    Ne vredi neko ima pik na fawu jer je tata, ide i brise mu sve i jedan posto sto napise i sta god da postavi on mu obrise ... Ali stari mudrac je davno rekao jednu mudru "Pisnem vam na forum" ...
    Tko nemože u igri, ne preostaje mu ništa drugo osim na forumu :smijeh:

Kafana naleti na 9M deffa sinoć... Ubiše 592k svi skupa :smijeh:

A rezultat maltretiranja protivnika cijeli server je 600k deffa u ww-u:

http://travian-reports.net/ba/report/152624337b3

Sad će još deda sekundarcem da počisti i ... :haha: I onda traženje još deffa sa ostalim offovima

Lp, :zivio:

Korisnik ajvazdedo's Avatar
    Registrovan
    Oct 2008

Uobičajeno

Ajd dobro je maka sam dio sporednog off-a uspjeo da izgubim, ovaj drugi ću da uslikam i u crnu hroniku da dam u Dnevni Avaz, naslov članka će da bude, MAJKO MILA NA ŠTA OVAJ SERVER SPADE

http://travian-reports.net/ba/report/152625f2825
    http://4travian.org/log/d66ef0e08620aae4e398814f888b0ed8

Korisnik woole's Avatar
    Registrovan
    Dec 2009

Uobičajeno

Ma dajte ljudi makar nekakvog vatrometa Zapucajte se svi kod niggera na WW ali bez kata, nema smisla da offovi ostanu neispucani
    bax - Zvjerkić;

Korisnik
    Registrovan
    Oct 2013

Uobičajeno

Citat Citat od ajvazdedo Pogledaj komentar
    Ajd dobro je maka sam dio sporednog off-a uspjeo da izgubim, ovaj drugi ću da uslikam i u crnu hroniku da dam u Dnevni Avaz, naslov članka će da bude, MAJKO MILA NA ŠTA OVAJ SERVER SPADE

http://travian-reports.net/ba/report/152625f2825
    Dobar im ovaj deff :funny::funny:

Uobičajeno

Citat Citat od woole Pogledaj komentar
    Ma dajte ljudi makar nekakvog vatrometa Zapucajte se svi kod niggera na WW ali bez kata, nema smisla da offovi ostanu neispucani
    Ma druze vaska nece ostati sve cu da pocistim i natare i ljude imam jos 40k kata i 20k samo ne znam sta cu sa tim, tim cu sam sebe iskatati i ostaviti sebi jedno selo do kraja servera.... svedno imam 50 sela samo sam 8 napravio znaci ovo ostalo su sve tudja deff i off sela to cu da pokatam nisam ih ja ni klikao....

Uobičajeno

Čitam neke profile, i naletim na :

"Što se tiče naših napada,gdje god smo krenuli,ili smo uzeli off selo ili su "junačine" mijenjale off sela u gg-ove,od straha(osim jednog kucanja gdje smo isli s namjerom da se pokucamo-postoje prepiske kao dokazi)...U jednom trenutku cijela koalicija na -/- nije imala nijedno off selo da ganjamo,osim par šumara naravno,ali nismo poludili slati na 15 h,pa hraniti vojsku toliko...

Ne želim kačiti logove demoliranja WW-a i otimanje istog,i ustupanje porušenog WW-a suprotnim kotama...U modi je postavljati logove katanja defera,mi toga nemamo :(

Mi nikada NEĆEMO katati defere jer to je odlika slabića...Nećemo NIKADA trošiti vojsku ubijajući natare,jer to samo bolesni umovi mogu da rade,klikati 4 mjeseca i poslati kompjuteru...

Toliko od Kafane,za sve gore napisano imamo dokaze,pa ko sumnja nek piše da mu potvrdimo..."

Evo daj ovdje potvrde za :

1. Koliko ste to vi off sela uzeli ? Ajd lijepo priznaj... xyz i ??? ww selo? Imam ja prepiske isto u kojima je jasno rečeno da se ww neće braniti... Tko je to mijenjao ggove osim acca Suit Up , ja osobno predlozio da ga ne deffamo jer je imao privatno nap sa vama prosli server i u dobrim je odnosima sa vama...

2. Tko to nije imao off selo u bilo kojem trenutku ? Koga lažeš, sebe ili nas? Pa evo recimo ja nisam off u gg pravio nikako, 3 off sela su tu... AjvazDedo isto tako, Balkan Team isto off selo i gg off, Speedy Gonzalez off selo, Trip-le age off selo, Moonlight dva off sela i masa drugih, ovo je samo uži krug offera sa off selom, oni koji su mi prvi pali na pamet A gdje ostali tek :haha:
    Tako da, ne pametuj, možeš svoje lagati, nemožeš ostale

Priznaj lijepo šta tvoji "defferi" koje ne braniš misle o tebi, mogu ja dati ti prepiske isto... Kako nedaš artove nikome osim "Fantastic Four" i to je to... Kako pushevi idu vama i nikom drugom, kako navlačiš deff u svojim selima, dok ti defferi padaju...
    Nije bitno jel netko deffer ili offer, nema odlika u bilo kakvom katanju... Barem smo mi sve demolirali, lupali glavom u zid, milju deffa kod Babilona ubili, a znali smo tko se deffa... I opet kad smo se skucali bilo je offova i nastavili smo katati

Ja komotno mogu reći da vi apsolutno nikakve štete niste nanijeli
    Jedno off selo od neaktivca (ali ipak off selo, ne omalovazavam, off selo sa ispodprosjecnim offom tada), ww i to je sve što možete reći da ste uradili :smijeh:

Ja kad pogledam u svoju arhivu, vidim masu nuliranih gg-ova i off sela, vi u arhivi možete imati 3-4 loga i to je to.
    Niste u stanju ni jedan gg skatati :haha::smijeh:

Čisto statistika tvojih igračina, nema vas niti u top 20:

21. 578896
    22. 564200
    24. 550629
    38. 373501

Neću da nickove pišem, da ne bi slučajno dao razlog za prijavu posta

Suma sumarum: 2 067 199 off bodova, s tim da ste svi uzeli od natara po barem jedan art od natara....
    Džaba vam obuke i artovi kad neznate upraviti sa njima, svaki put kad je pao gg od onoga što vi ne katate , netko izgubi nekih 40-50k deffa negdje najmanje... pa se ti pravi pametan, kao defferi se ne kataju...
    Isti kao netko, mogu te ja zakucati, samo idi gdje ti ja kažem :smijeh:

Knjigu u ruke :citaj: Igrate odavno :wutra:, trebali ste nešto do sada i naučiti :einstein:

Last edited by Kuga_i_Kolera; 22.01.14 at 21:28. Razlog: ....

Uobičajeno

Citat Citat od Kuga_i_Kolera Pogledaj komentar
    Čitam neke profile, i naletim na :
    uuuuuu
    I ja ovoliku dozu neupucenosti stvarno dugo nisam citao... Mislim realno ajd budimo svi iskreni necemo se prozivati neka dodju V legija i ovi legijaneri i neka kazu sami jesam li vas krljao iz 6 7 razlicitih sela znali ste offove/off sela,(dobro) niste u komadima jel niste nesto se ni trudili da postavljate deff par puta sam prozujao cjelim offom, ali nalog je bio podesen tako posto sam igram (i hranim bolje da ne znate koliko i sta po nalogu da je uvjek moralo da se farma) koliko ima offa u selima toliko sam slao i cistio znaci ja sam sam vam imao 7 sela off ... niko normalan to ne brani nisam dzunglas nikada ni bio uvjek sam u centru, + Legiji sam bio na 40 minuta mislim ovo sto su ispasali kafaneri na profilu stvarno je sramotno ... mozemo se mi podbadati ali ovoliku dozu lazi sami sebi da iskonstruisete mislim... nema smisla. Plus ovo sto pricate o katanju deffera... druze taktika je taktika vama je to losa strana vi to tumacite kao niski udarci i oke postujemo, ali mi to tumacimo da vas boli uvo za vase igrace i da vi necete odvojiti ni vreme ni strpljenje za nekog saigraca da ga spasite od napada. Sta jel to ti treba da uvedes neka pravila da se dogovorimo samo se smeju napadati glavni gradovi od Vodja alijanse i to je to i na kraju WW i cao zdravo... mislim daj nerealna ti je prica prvi put ste kao krenuli da udarate i akcijate i to vam je trajalo koliko 5 dana...

Sada apelujem na sve dok god se ne promeni stil igre koji je postao sve cesci i cesci a to je izbacivanje nekih offcina ova igra nikada nece biti ono sto je nekada bila, serveri ce umirati ljudi ce prestajati da igraju. U ovoj igri nema sta da se izmislja i mudruje jednostavnim recnikom ako ste iole organizovani za 10 dana mozete napraviti ove offove sto su napravili ovi iz kafane (naravno kate ne za njih treba koncept od pocetka da ih pravite i da ne stajete sa gradnjom) ali ofove za WW da srusite i napravite posao i na 10 miliona deffa mozete da napravite za 20 30 dana... znaci treba da se igrate i uzivate i tucete se non stop i onda ljudi kada osjetite to necete ni napustati igru. I ovo je ratna igra naravno da morate biti skatani i prekatani i oteta sela i ostale gluposti ... Ali jedna stvar neka vam bude jasna nemojte ovo igrati radi naloga i nekih licnih interesa igrajte ovo radi drustva i nekih ekipa sa kojima ste dobri. Jer ovo sto pricate npr. mi igramo radi druzenja ovo ono a ja vidim da ste posle katanja uzeli i ugasili nalog ili posle zakucanog offa... momci i djevojke vi ne igrate uopste radi druzenja jer da igrate radi druzenja vi mozete klikati i da vam ostane jedno selo lagano idemo iz pocetka i to je to ... E to su neke stvari koje su pre bile a danas ih nema samo pricate napamet i ja iz servera u server obrazlazem ne samo radi vas samih nego i radi sebe da dodjem da poigram ovu igru sto da ne... Dodjem tu napravim koncept da se tucem... da klikam i pravim cirkus... i sta bude dodje situacija da nemam dje da se zakucam citav server se kucam i sada nemam ostalo mi more go vana koja nisu trebala da budu tu nego jednostavno ne gine ubijes 100 150 200k deffa ne izgubis 50 100k offa a off izlazi ti sto si im razduzio deff po svim selima prestanu da igraju ugase se ispljackas im boga sta mislite odakle ovolike pljacke upravo od tih "sto igraju radi druzenja a malo ih nacepis gase se i napuste naloge" ... mislim i pored toga sto mi brisu postove cjeli server ko zna radi cega nema veze opet cu ispisati mozda ostave jer ovo vam ozbiljno pricam...
    Last edited by ownedstylez; 23.01.14 at 01:14. Razlog: Cirkus obicni... Kolorado...

Korisnik red-wings's Avatar
    Registrovan
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    I ja ovoliku dozu neupucenosti stvarno dugo nisam citao... Mislim realno ajd budimo svi iskreni necemo se prozivati neka dodju V legija i ovi legijaneri i neka kazu sami jesam li vas krljao iz 6 7 razlicitih sela znali ste offove/off sela,(dobro) niste u komadima jel niste nesto se ni trudili da postavljate deff par puta sam prozujao cjelim offom, ali nalog je bio podesen tako posto sam igram (i hranim bolje da ne znate koliko i sta po nalogu da je uvjek moralo da se farma) koliko ima offa u selima toliko sam slao i cistio znaci ja sam sam vam imao 7 sela off ... niko normalan to ne brani nisam dzunglas nikada ni bio uvjek sam u centru, + Legiji sam bio na 40 minuta mislim ovo sto su ispasali kafaneri na profilu stvarno je sramotno ... mozemo se mi podbadati ali ovoliku dozu lazi sami sebi da iskonstruisete mislim... nema smisla. Plus ovo sto pricate o katanju deffera... druze taktika je taktika vama je to losa strana vi to tumacite kao niski udarci i oke postujemo, ali mi to tumacimo da vas boli uvo za vase igrace i da vi necete odvojiti ni vreme ni strpljenje za nekog saigraca da ga spasite od napada. Sta jel to ti treba da uvedes neka pravila da se dogovorimo samo se smeju napadati glavni gradovi od Vodja alijanse i to je to i na kraju WW i cao zdravo... mislim daj nerealna ti je prica prvi put ste kao krenuli da udarate i akcijate i to vam je trajalo koliko 5 dana...

Sada apelujem na sve dok god se ne promeni stil igre koji je postao sve cesci i cesci a to je izbacivanje nekih offcina ova igra nikada nece biti ono sto je nekada bila, serveri ce umirati ljudi ce prestajati da igraju. U ovoj igri nema sta da se izmislja i mudruje jednostavnim recnikom ako ste iole organizovani za 10 dana mozete napraviti ove offove sto su napravili ovi iz kafane (naravno kate ne za njih treba koncept od pocetka da ih pravite i da ne stajete sa gradnjom) ali ofove za WW da srusite i napravite posao i na 10 miliona deffa mozete da napravite za 20 30 dana... znaci treba da se igrate i uzivate i tucete se non stop i onda ljudi kada osjetite to necete ni napustati igru. I ovo je ratna igra naravno da morate biti skatani i prekatani i oteta sela i ostale gluposti ... Ali jedna stvar neka vam bude jasna nemojte ovo igrati radi naloga i nekih licnih interesa igrajte ovo radi drustva i nekih ekipa sa kojima ste dobri. Jer ovo sto pricate npr. mi igramo radi druzenja ovo ono a ja vidim da ste posle katanja uzeli i ugasili nalog ili posle zakucanog offa... momci i djevojke vi ne igrate uopste radi druzenja jer da igrate radi druzenja vi mozete klikati i da vam ostane jedno selo lagano idemo iz pocetka i to je to ... E to su neke stvari koje su pre bile a danas ih nema samo pricate napamet i ja iz servera u server obrazlazem ne samo radi vas samih nego i radi sebe da dodjem da poigram ovu igru sto da ne... Dodjem tu napravim koncept da se tucem... da klikam i pravim cirkus... i sta bude dodje situacija da nemam dje da se zakucam citav server se kucam i sada nemam ostalo mi more go vana koja nisu trebala da budu tu nego jednostavno ne gine ubijes 100 150 200k deffa ne izgubis 50 100k offa a off izlazi ti sto si im razduzio deff po svim selima prestanu da igraju ugase se ispljackas im boga sta mislite odakle ovolike pljacke upravo od tih "sto igraju radi druzenja a malo ih nacepis gase se i napuste naloge" ... mislim i pored toga sto mi brisu postove cjeli server ko zna radi cega nema veze opet cu ispisati mozda ostave jer ovo vam ozbiljno pricam...
    nije duzeg posta bilo od kako je napravljen forum