Stranica 11 od 91 PrvaPrva ... 9101112132161 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 101 do 110 od 904

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ rasprave

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    Sta jel zadatak da budemo rascereceni ko kata i njegovi multiji ? i za 12 sati da nam prozuje kroz sve glavne gradove i potabaju sve? Pa nije neki zadatak... A posto trazis logove evo ovde pogledaj od svog idola logove
    http://forum.travian.ba/showthread.p...sprave/page180
    pa par sledecih strana...
    Bjezi ubico natara s foruma.smaras opet ljude sa svojim tupavim postovima,kao ti natabao nekog.jesi al one jadne natare.

Korisnik
    Registrovan
    Dec 2013

Uobičajeno

Citat Citat od medjedfawo Pogledaj komentar
    Bjezi ubico natara s foruma.smaras opet ljude sa svojim tupavim postovima,kao ti natabao nekog.jesi al one jadne natare.
    istina surova fawo ma sto god pricao znamo da na serveru ima hrpa ljudi bolji od tebe samo sute a ti svaki log kacis na forum ovaj ajd bice tebi dobro

Korisnik Demagog's Avatar
    Registrovan
    Aug 2012

Uobičajeno

Širite ljubav, a ne mržnju. :mudrac:

Korisnik
    Registrovan
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Crazy kata Pogledaj komentar
    tu sve po starom,isti indijanci hvale sami sebe,vidim da nekima forumsko pisanje romana ide bolje nego igranje traviana
    :zivio: bitno je forum zanimliv da nije njih bilo propao bi forum jos odavno :tnx:

Korisnik elve's Avatar
    Registrovan
    Mar 2010

Uobičajeno

Sta ovo zastite daju, soliter mogu komotno izgradit , ovo za mene popera ubilo se

Nego imal ko katapulte da me rijesi ove bjede NAMAH u startu
    Last edited by elve; 16.03.14 at 20:55. Razlog: naucio se i ja editovat
    ex_bax Hoš_bombon:dailine: ex_bax Rokeri_s_Moravu, ex_ba3 kodirani

Uobičajeno

Kada cete shvatiti da me vase misljenje ne zanima meni je bitno da su medjedi sa protivnicke strane koji su dosli u susret i okrsaj protiv "INSTITUCIJE ZVANE Ekipica i fawo" shvatili da nisu imali nikakve sanse. I ta hrpa igraca za koju su pricali da su dobri i da su ovakvi i da su onakvi svi su se proveli isto. Neki od njih ni 25 dana ne docekaju u total waru i close combatu... Tako da bitno je da oni znaju sta im se desavalo a vas dvojica koji ni nemate naloge ili ni ne smete da kazete gde igrate i da uzmete i udruzite se i probate da me prebijete nemate pravo bilo kakvog glasa. Ali vjerovatno ste neki mudraci koji iz servera u server pokusavaju da me nagule, i svaki put omanu ... pa zato moraju da se skrivaju i slicno.

Korisnik
    Registrovan
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od ownedstylez Pogledaj komentar
    Kada cete shvatiti da me vase misljenje ne zanima meni je bitno da su medjedi sa protivnicke strane koji su dosli u susret i okrsaj protiv "INSTITUCIJE ZVANE Ekipica i fawo" shvatili da nisu imali nikakve sanse. I ta hrpa igraca za koju su pricali da su dobri i da su ovakvi i da su onakvi svi su se proveli isto. Neki od njih ni 25 dana ne docekaju u total waru i close combatu... Tako da bitno je da oni znaju sta im se desavalo a vas dvojica koji ni nemate naloge ili ni ne smete da kazete gde igrate i da uzmete i udruzite se i probate da me prebijete nemate pravo bilo kakvog glasa. Ali vjerovatno ste neki mudraci koji iz servera u server pokusavaju da me nagule, i svaki put omanu ... pa zato moraju da se skrivaju i slicno.
    Pa nikog normalnog ne zanima sta ti pises institucijo jadna.ti si combe traviana u nekom svom svijetu uspjeha.tebi ja najveci uspjeh prebacivanje rekorda one balavurdije s bmw u rokanju natara.

Korisnik Grim Reaper's Avatar
    Registrovan
    Aug 2008

Uobičajeno

ne shvatam smisao stavljanja na forum tih logova bez imena napadača i branioca :bup:

Uobičajeno

Citat Citat od medjedfawo Pogledaj komentar
    Pa nikog normalnog ne zanima sta ti pises institucijo jadna.ti si combe traviana u nekom svom svijetu uspjeha.tebi ja najveci uspjeh prebacivanje rekorda one balavurdije s bmw u rokanju natara.
    jednostavno resenje mene i tebe da se nepreglabamo po forumu ... ostavi mi ime alijanse u kojoj igras pa cu se igrati sa vama i vi samnom i na kraju cemo vidjeti rezultat...

Korisnik Ann1's Avatar
    Registrovan
    Jan 2010

Uobičajeno

Sta je ovo na forumu jbt... Prepucavate se ko Evropska unija i Rusija ko ce kome da udari sankcije daj nek se zarati malo pa ce se sve reci na kraju... GL HF